Zühre Pardesü: Zühre Pardesü Modelleri İndirimlerle Online Alışverişte

Zühre Pardesü’de Fırsat Galeri

Tesettür giyim tarzını benimseyen bayanların özellikle soğuk havalarda en sık giydiği tasarımlardan biri pardesü modelleridir. Bunun yanında soğuklardan korunmak için her bayan bu tasarımları tercih edebilmektedir. Her yıl yeni tasarımlarla kullanıcılarının karşısına çıkan bu ürünlerdeki zarafet, her kadını özel kılar. Yüzlere farklı markanın ürettiği bu ürünler, birbirinden şık tasarımlarla hazırlanmaktadır. Giyim sektöründe olan markalardan biri de Zühre’dir. Zühre pardesüdeki tasarımlar, hem kaliteli hem de son derece zariftir. Marka, kalite standartlarından ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışırken, usta tasarımcılarla kadınları şık giydirmenin çabası içindedir. Bu ürünler, markanın sonbahar kış katalogunda yer alsa da, her mevsim giyilebilen ürünleri de vardır. Sade tasarımları ve son derece şık kesimleri ile bilinen markanın ürünleri, her yaştan kadının zevkle giyebileceği tasarımlardan oluşmaktadır.

Zühre Pardesüleri İle Kışa Hazırlanın

Zühre Pardesü, birbirinden şık tasarımlar hazırlamaktadır. Kullanıcılarına gerek üretimde kullanılan kumaşlar, gerekse tasarımı ve kesimi ile göz kamaştıran ürünler sunan marka, modayı da yakından takip etmektedir. Tesettür modasına uygun kıyafetler tasarlayan markanın ürünleri arasında son derece modern kesimler de mevcuttur. Modern çizgileri ile birbirinden şık ürünler tasarlayan marka, farklı sitilleri ile de öne çıkmaktadır. Tesettürü bayanların şıklığı için ürünler tasarlayan markanın en önemli özelliği, kaliteli kıyafetler tasarlamasıdır. Birbirinden farklı renklerle hanımlara sadeliğin şıklığını yaşatan Zühre, genellikle uzun pardesü modelleri hazırlamaktadır. Yeni sezonda belden kuşaklı tasarımlar öne çıkarken, renkler de kış aylarına özel olarak seçilmiştir. Ağırlıklı olarak mavinin hüküm sürdüğü yeni sezon tasarımlarında gri, kırmızı, yeşil, kahverengi gibi renkler de kullanılmıştır. Zühre’nin “Military” pardesü modelinde ise son derece özel kıyafetler bulunmaktadır. Her ortamda rahatlıkla giyilebilecek ürünler hazırlayan firmanı internet sitesinde online alışveriş imkanı yoktur. Ancak sitede son derece şık tasarımlardan örnekler yer almaktadır. Ürünü burada görüp beğendikten sonra mağazaya gidip seçmesi çok daha kolay olabilir. Zühre Pardesü, İstanbul’un Bağcılar ilçesi Mahmutbey Mahallesinde bulunmakta, sitede bir iletişim linki bulunmaktadır. Görüşler bu iletişim linkinden bildirilebilmektedir. Firmanın tasarımlarını bu ürünleri satan mağazalarda bulmak mümkündür. Ancak bu ürünler online alışveriş sitesinde de bulunabilmektedir. Özellikle tesettür kıyafetlerinin satışını yapan online alışveriş sitelerine göz atılması tavsiye edilmektedir.

Online Alışverişte İndirim Avantajları

Zühre pardesü modellerinin tüm çeşitlerini Modanisa ve Yeni Moda gibi online alışveriş sitelerinde bulmak mümkündür. Bu online alışveriş siteleri yıl boyu cazip indirim fırsatları sunmaktadır. Düzenli olarak takip edildiğinde markanın her tasarımını bulabilirsiniz. Bunun yanında bu siteler tesettür abiye kıyafetlerinden eşarba, ayakkabıdan çantaya kadar onlarca farkı ürünün satışını gerçekleştirmektedirler. Online alışveriş siteleri, en son sezonun ürünlerini satarken, cazip indirimler uygulamaktadır. Zahmetsiz alışveriş imkanı sunan sanal mağazalardan verilen her sipariş adrese teslim edilmektedir. Gelen ürün orijinal ambalajındadır ve ürün beğenilmezse iade etme hakkı vardır. Ödemeler ise kredi kartına taksitle ya da kapıda ürün tesliminde yapılabilmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Modanisa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları