Ziya Ayakkabı: Ziya Kundura Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Ziya Ayakkabıda Avantajlar Galeri

Ülkemizde yerli ve yabancı pek çok firma kundura üretimi yapmaktadır. Bu ürünler yurt çapında milyonlarca mağazada kullanıcılarla buluşmaktadır. En kaliteli ürün, en bilinen markalar tarafından tasarlanmakta, alışveriş merkezlerindeki mağazalardan cadde üzerinde bulunan dükkanlara kadar her yerde satılmaktadır. Bu ürünlerin satışını online alışveriş siteleri de yapmaktadır. Üstelik bazı siteler sadece ayakkabı satışını gerçekleştirmektedir. Ziya kurdura da online üzerinden satış yapan markalardan biridir. Ziya ayakkabı, onlarca farklı markanın yüzlerce tasarımını satarken güveni ön planda tutmaktadır. 1983 yılında kurulan Ziya, geniş ürün yelpazesi ile erkek ve kadınlara yönelik modellerin satışını gerçekleştirmektedir. Sattığı ürünlerin tamamı birinci sınıf üretimlerden oluşurken, garantili satış gerçekleştirmektedir. Her sezon yeni ürünlerin satışını yapan marka, yıllardır kullanıcılarına en kaliteli tasarımları sunarak güven kazanmıştır. Sattığı her ürünün arkasında duran marka, orijinal ürün garantisi vermektedir.

Ziya Ayakkabı’da Zengin Çeşitler Kaçmaz

Ziya ayakkabı, birbirinden şık tasarımlarını da kullanıcılarına sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen ürünleri ile sektörde güvenin adresi olmayı başarmış olan marka, yüksek kalitede tasarladığı ürünlerini ayak sağlığını düşünerek imal etmektedir. İnternet sitesinde kendi imaları olan tasarımların yanında Caterpillar, Dockers, Kinetix, Lumberjack, Harley Davidson gibi dünya markalarının ayakkabılarını da satmaktadır. Kaliteyi ucuza sunmayı ilke edinen Ziya Ayakkabı, satış mağazalarında da aynı ilke üzerinden hizmet sunmaktadır. Ürün listesinde her sezon yeni tasarımlarda yer veren marka, birbirinden şık tasarımları ile de bilinmektedir. Markanın kendi imalatı olan ürünler, aya sağlığını bozmayacak şekilde tasarlanmaktadır. 365 gün koşulsuz iade garantisi veren, ücretsiz hızlı kargo yöntemini kullanan, orijinal ürün garantisi ve ücretsiz iade imkanı sunan marka, bu özelliği ile de sektörde öne çıkmaktadır. Ayakkabıdan bota, sandaletten spor ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veren marka, koşulsuz müşteri memnuniyeti esası ile faaliyet göstermektedir. Markanın internet sitesi ziyaret edildiğinde ilk göze çarpan detay, fırsat deposu ve yeni gelenler kategorisidir. Fırsat deposunda indirimli ürünler satılırken, yeni gelenler kategorisinde en son tasarımlar yer almaktadır. Kadın ve erkek modasının en son tasarımlarının satışını gerçekleştiren marka, kış aylarında da bot çeşitlerine yer vermektedir. Birbirinden özel tasarımları kullanıcılarla buluşturan firma, yeni ürünlerde de belirli bir oranda indirim yapmaktadır. Firma, yıllara yayılan tecrübesi ile Türk tüketicisine uygun modellerin satışını gerçekleştirmektedir. Firmanın satışa koyduğu modellerin arasında özel geceler için tasarlanan ürünlerden spor modellere kadar onlarca farklı tasarım bulunmaktadır.

Online Alışverişte Avantajlı Fiyatlar

Ziya ayakkabının online alışveriş sitesinde aranılan model çok uygun fiyatlarla bulunabilmektedir. Ziyashop adı ile girilebilen internet sitesinde birbirinden farklı ürünler bulunmakta, bu ürünlerin kalitesi en üst seviyede olmaktadır. Dev markaların tasarladığı ürünlerin satışını gerçekleştiren firmanın online alışveriş sitesinde “gizlilik ve güvenlik” başlığı altında verilen bilgiler, bir taahhütnamedir. Siteye üye olurken verilen bilgilerin gizliliği ile ilgili konuları içeren bu başlıkta, kişisel bilgilerin kesinlikle paylaşılmayacağı, bilgilerin özel işaretli alanlar haricinde verilmesinin zorunlu olmadığı belirtilmektedir. Ticaret sitesi yüksek bir güvenlik donanımına sahiptir ve bilgilerin üçüncü şahısların eline geçme ihtimali tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca kullanıcıların verdiği bilgiler de sadece kendisi tarafından görünebilmektedir. Ayrıca markanın ürettiği tüm modeller Zizigo gibi online alışveriş sitesinden de incelenebilir ve cazip indirim kampanyaları takip edilerek uygun fiyatla satın alınabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kinetix
  • Harley Davidson
  • Zizigo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları