Zebra Perde: Online Satış | Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Zebra Perde: Online Satış | Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları Galeri

Perdeler evleri sadece dışardaki bakışlardan korumazlar. Aksine bir evin dekorasyonunun tamamlayıcı unsurudur, çünkü onun arkasına fon olur. Desen, renk, kumaşın türü gibi perde seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bir de tabii hızla gelişen modası. Bu bağlamda günümüzün yükselen trendi Zebra Perde'yi basitçe tanımlayacak olursak mekanizmalı bir sistemdir diyebiliriz. Bu ismi almasının sebebi, ince ve dolgulu dokumasının çizgisel halde sıralanmasıdır. Aslında tanımı gibi çalışma mantığı da basittir; bir tarafı sabittir ve diğer tarafı da hareketli, çift kat kumaş mekanizma üzerinde hareket ettikçe de görüntü açılır ve kapanır. Bulunduğu mekana şıklık ve zerafet katan bu eşsiz modelin sırrı narin kumaşında yatar. Alüminyum kutu kasaları da dekorasyonunuzla uyum gösterecek şekilde beyaz, krem ve eloksallıdır. Stor sistemler gibi aşağı yukarı hareketlerle kullanılabileceği gibi asıl kullanımı açma ve kapama işlemini küçük hareketlerle yapmasıdır. Ancak önemli özelliği ithal kumaştan üretilmesidir ve bu da onun fiyatını epey yükseltir.

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Temelinde basit bir stor mantığı bulunduğunu düşünebilirsiniz, ancak bu modellerin her biri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Her modelin ortak özelliği iki kat ithal kumaşa sahip olması. İnce dokumanın düzgün görüntüsünü içinde alüminyum dolgular bulunan etek ağırlıkları sağlar. Maliyeti arttıran bütün bu özelliklerin yanı sıra en önemli kriter üretim yapılan makinelerdir. Bu makinelerin doğru işliyor olması ve kalitesi, modelin de kalitesini ortaya çıkarır. Öncelikle modeller ev ve ofis olmak üzere ikiye ayrılır. Ofis tasarımlardın daha ağır hava yaratılırken, ev için olanlarda ise ahenk ön plandadır. Desenli kumaşlar kullanılabileceği gibi tek renk fon da olabilir. Katlamalı ya da plise de en sık kullanılan modeller arasındadır. Evinizin herhangi bir odasında kullanabileceğiniz gibi mutfak için de oldukça kullanışlıdır. Ayrıca boncuklarla da süsleyebilirsiniz. Fiyatlarda öne çıkan ilk iki husus yıkanabilir ve silinebilir olması. Yıkanabilir olanlarda kumaşın metrekaresi 20 lira daha fazla olabiliyor. 1 m. en ve 2 m. boy olan kumaşlarda fiyat aralığı genelde 40 TL ile 90 TL arasında renk ve tarza bağlı olarak değişiyor.

Zebra Perde Online Satış

İnternetten alınır mı acaba demeyin. Doğru ölçüleri aldıktan sonra neden olmasın? Dükkan dükkan gezip zaman ve enerji kaybetmekten kurtulursunuz. Bunun için ihtiyacınız olan adresler burada. Öncelikle, En İyi Perde internet sitesinde birbirinden değişik model seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olan uzunluğu girdiğinizde size fiyatlarını da söylüyor. Dolayısıyla fiyat karşılaştırması yapabilmeniz için idea. Stor Burada adlı size özel imalat yapan internet sitesidir. Üstelik 6 günde de teslim ediyorlar. Bütün bu sitelerin arasında belki de en geniş koleksiyona Perdeci sahip. Hem tarz olarak hem de kumaş olarak aradığınız yüzlerce seçenek. Ayrıca aklınıza takılan sorulara yanıt ve teknik bilgi konusunda destek alabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları