Zara Giyim: Türkiye Genelindeki Zara Giyim Mağazaları

Zara Giyim: Türkiye Genelindeki Zara Giyim Mağazaları Galeri

Zara Giyim, Amancio Ortega tarafından kurulmuş olan İspanyol İnditex Grubu’na bağlı bir tekstil firmasıdır. Türkiye'de kendi online mağazası bulunmamasına karşın online olarak satın almak için Modagram mağazasına hemenburadan ulaşabilirsiniz! Sadece tekstil şirketi demek haksızlık olur çünkü günümüzde hemen herkesin bildiği bir marka haline gelmiştir. Perakende satış zincirinde çok ciddi başarılara imza atan Zara Giyim'in dünya çapında 77 ülkede ürünlerini tüketici ile buluşturan 1.390 mağazası bulunuyor. Hemen her kesime hitap eden giyim ürünleri ile aradığınız birçok ürünü bulma olanağınız var. Orta yaşlarda bir iş kadını için döpiyes ya da tayyör modelleri ile, genç kesime hitap eden daha canlı ve uçuk kıyafetler veya çocuklara hitap eden sıradışı kıyafetler ile bebekler için giyim ürünleri gibi geniş bir yelpazeye sahip olduğunu söylemek gerekir. Moda, insanların hayatlarını ve giyim tarzlarını etkilemeye devam ettiğinden beri birçok giyim markası ortaya çıkmıştır ve bu markalardan bazıları ise çok hızlı bir şekilde büyüp aniden hayatımıza girmiştir. Şirket  de bu tanıma uyan markalardan biridir. Klasik olan giysilerden sıkıldıysanız Zarar Giyim'in her yıl belli aralıklarda tüketiciye sunduğu koleksiyonlarını takip etmenizi öneriyoruz. Sıradışı ve oldukça şık kıyafetler ile hem rahat hem de farklı görünebilirsiniz. Kadınlar için elbise modelleri, etek ve montlar, kaban ve gömlek modelleri, çocuklar için kaban, mont, ayakkabı, t-shirtler, şapka ve bereler, triko, eldiven, ayakkabılar erkekler için mont, pantolon, gömlek gibi birçok ürünü mağazalarında bulabilirsiniz. Zara Giyim mağzaları İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, izmir ve Mersin gibi kentlerde bulunmaktadır. Bu mağazalardan alışveriş yapma şansınız yoksa bile bazen, online alışveriş mağazaların firmanın ürünlerini sattığını belirtelim.

Zara Giyim Ürünleri ve Yeni Modeller

Zara Giyim Ürünleri ve Yeni Modeller

Zara Giyim'in kadın, erkek ve çocuklara yönelik ürünlerin yanı sıra ev tekstil ürünleride tasarlayan bir markadır. 2012 kreasyonlarına baktığımız zaman kadınlara yönelik foloral desenlerin öne çıktığını görüyoruz. Pantolon ve bluz şeklinde kombinleyebileceğiniz gibi, bluz ve şort, pantolon ve gömlek olarak kombinlemenizde mümkün. Montlar, uzun etekler ve spor ceketler de oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor. Etek, ceket, tayt ve hırkalar, iç giyim ürünleri, triko, hırka, uzun ve kısa kollu bluzlar, takım elbiseler ve parlak kumaşlar da diğer öne çıkan ürünleridir. Erkekler için her zaman olduğu gibi rahatlığı ön plana çıkaran marka, son sezon ürünlerinde ayakkabı, t-shirt, bahar kıyafetleri, ceketler, açık renk tonlarında kumaş ve kot pantolonlara ağırlık veriyor. Kazak, triko hırka, iç giyim, şort ve sweatshirt ve aksesuar ürünleri erkekler için tasarlanmış olan diğer ürünlerdir. Çocukları unutmayan Zara Giyim oldukça cici kıyafetler ile bu sezon da çocuk giyim modasına öncülük edecek gibi görünüyor.

Türkiye Genelindeki Zara Giyim Mağazaları

Türkiye genelinde Bulunan Zara Giyim mağazaları; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul Bakırköy Town Center Mağazası, İstinye Park Mağazası, Ümraniye Carrefoursa, İzmir'de ise Alsancak ve Forum Bornova Mağazalarında markanın ürünlerine ulaşabilirsiniz. Bunların yanısıra, çok nadiren olmakla birlikte; Modagram, Limango veya Trendyol gibi bazı online alışveriş mağazası da Zara ürünlerini çok uygun fiyatlar ve indirimlerle bulma şansınız var.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zara
  • Modagram
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları