Zara Çocuk: Zara Giyim Çocuk Ürünleri, Fiyatları ve İndirimler

İspanya da yaklaşık otuzbeş sene önce ilk mağazasını açan ve o dönemden beri yaklaşık yetmiş ülkede faaliyet gösteren İspanyol giyim firması Zara, yetişkin giyim koleksiyonunda olduğu kadar, çocuk giyiminde de aranan markalar arasında. Güncel moda çizgilerini takip ederek her sezon yepyeni bir koleksiyon sunan firma, Zara Çocuk ürünleri ile de 0-14 yaş arası çocuklara birbirinden şık kıyafet seçenekler sunuyor. 0-9 ay aralığında bulunan bebekler için olan ürünleri Mini, 3-36 ay arası çocuklar için olan koleksiyonları ise Baby Girl ve Baby Boy olarak sunuyor. Zara'nın çocuk koleksiyonlarında minikler için birbirinden şık elbiseler, etekler, pantalonlar ve şortların, t-shirt ve bluzların yanı sıra bulunan ayakkabı, kemer, şapka gibi aksesuarlar da kıyafetleri tamamlama fırsatı sunuyor.

Zara Çocuk 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yaz mevsiminin başlamak üzere olduğu şu günlerde, Zara çocuk 2012 bahar ve yaz sezonu koleksiyonunu görmekte fayda var. Yaz ayları için kız ve erkek çocuklar için pamuklu, denim, penye tarzı hafif kumaşlar ön planda. Kız çocuklar için beyaz, yeşil, mercan, sarı ve mavi renklerin ağırlıkta olduğu elbiseler, etekler, şortlar, bermudalarda çiçek ve kelebek gibi yaza uygun cıvıl cıvıl desenlere sıkça rastlanıyor. Özellikle 2-12 yaş arası kız çocuklar için pantolonlar ve şortlar bu yaz büyüklerde olduğu gibi rengarenk. Erkek çocuklar içinde yazlık kıyafetler renk konusunda kızlarınkiler gibi çok renkli. Pantolonlarda bej, gri, füme gibi klasik renklerin yanı sıra yeşil,mavi, sarı, turuncu renk seçenekleri de mevcut. T-shirtlerde de kızlar ve erkekler için renkler ve desenler diğer kıyafetlerde olduğu gibi yine cıvıl cıvıl. Deniz sezonun açılmasına az bir süre kalmışken 2012 yaz sezonu için plaj kıyafetlerine de bir göz atalım. Kızlar için çeşit çeşit mayo ve bikiniler arasında hello kity desenli modeller dikkat çekerken erkekler için tropikal desenli ve çizgili desenler ağırlıkta. Mayo, şort ve bikinilerin yanı sıra çocuklar için plaj havlusu, plaj terliği, şapka, bandana ve çantalarla çocukların bütün plaj ihtiyaçları karşılanıyor. Serin bahar ve yaz akşamları da unutulmamış ve yine 2012 bahar ve yaz modasına uygun olarak çok renkli hırkalar, bolerolar, sweatshirtler ve kazaklar hazırlanmış. Tüm bu kıyafetler yine Zara Çocuk koleksiyonunda bulunan ayakkabı, şapka, bandana, saç tokası ve kemer gibi aksesuarlarla tamamlanıyor. 0-36 ay arası minikler içinde beyaz, sarı, mercan, mavi, yeşil tonlarda çok renkli tulumlar, elbiseler, pantolonlar, şortlar ve t-shirtler ile bunları tamamlayan ayakkabı ve aksesuarlar bulunuyor.

Zara Çocuk Ürünleri Nereden Alınır

Zara çocuk koleksiyonu ürünlerini her yıl Temmuz ayı başında başlayan ilkbahar yaz indiriminden faydalanarak daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Zaman zaman belli ürünlerde uygulanan Zara çocuk kampanyaları ile de indirimli ürünler alma şansını yakalayabilirsiniz..

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zara
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları