Yüzük Modelleri: Altın ve Gümüş Yüzük Modellerinde Online İndirimler

Yüzük Modellerinde Avantajlar Galeri

Erkek ve kadınların yüzyıllardır vazgeçemediği aksesuarlardan biri olan yüzük modelleri, eski Mısır'dan beri asaletin sembolü sayılmıştır. Alyansların eski Mısır'da Firavun 2'inci Ramses'in karısı Nefertiti tarafından sol eldeki parmağa takılmıştır ve o tarihten beri alyanslar aynı parmağa takılmaktadır. Söz yüzükleri ise 9'uncu yüzyılda Papa'nın emri ile takılmaya başlandı. Günümüzde erkek ve kadınların farklı tasarımlarını kullandıkları bu takılar dikkat çekiyor. Kadınlar özellikle tektaş olanlara daha fazla rağbet ediyor. Altın, platin ve gümüşten imal edilen tektaşlar, aşkın sembolü olarak görülüyor. Bu ürünler, her ne kadar farklı ürünlerden yapılsalar da kadınların tercihi altından yana oluyor. Her bütçeye hitap eden yüzük modellerinde kadınlar, pırlantalı olanlardan hoşlanıyor. Özellikle özel günlerde hediye edilen tektaş, kadınlar için ayrı bir anlam taşıyor.

Yüzük Modellerinde Yeni Tasarımlar

Yüzük modelleri, her sene farklı tasarımlarla hazırlanıyor. Ancak model ne kadar farklı olursa olsun kullanılan malzeme aynı oluyor. Yüzüklerde altın ve pırlantanın üstünlüğü tartışılmaz. Ancak bu sene beyaz altından hasırlanan tasarımlar revaçta. Beyaz ve sarının bir arada olduğu tasarımlar da halen vitrinlerdeki yerlerini koruyor. Küçük taşlarla şekil verilmiş tasarımlar da beğeniliyor. Tek taşın haricinde üç ve beş taşlı olanlar da kadınların beğenisini kazanıyor. Ancak bu tasarımlarda pırlanta kullanıldığında fiyatları artıyor. Ancak yine de taşlı bir ürün satın almak isterseniz, bu seçenek de mevcut. Üzeri fazla değerli olmayan taşlarla süslenmiş yüzük modellerini satın alabilirsiniz. Bu tasarımlardaki gümüş madeninden imal edilenler ise ucuz olması nedeniyle tercih edilebiliyor. Klasik ve modern tasarımlar da mücevher mağazalarının vitrinlerini süslüyor. Erkeklere yönelik ise özellikle serçe parmağa takılan ve değişik tasarımlarla hazırlanan ürünler mevcut.

Online Alışverişte İndirim Avantajları

Yüzüklerdeki tüm modelleri mücevher mağazalarında kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak online alışveriş siteleri, yıl boyu cazip indirim kampanyaları hazırlamakta. Bu nedenle ve bu ürünleri satın almak isteyenlerin online alışveriş sitelerine göz atmaları tavsiye edilmekte. Divas Pırlanta ve Pırıltı Alyans gibi online alışveriş siteleri, onlarca markanın yüzlerce çeşit tasarımının satışını yapıyor. Altın, çelik, gümüş gibi her tür madenden yapılan tasarımların online alışveriş sitelerinde bulunması mümkün. En düşük fiyattan en yüksek fiyata kadar onlarca farklı seçeneği kullanıcılarına sunan online alışveriş siteleri, belirli aralıklarla ekstra kampanya düzenlemekte. Bu kampanyalar, ürünleri çok daha cazip bir fiyata satın alınmasının yolunu açmakta. Her yıl yenilenen tasarımlardaki ürünlerin satışını gerçekleştiren online alışveriş siteleri, verilen siparişi adrese kadar teslim etmektedir. Üstelik bu teslimat, sigorta güvencesi altındadır. Erkek ve bayanlara yönelik tüm ürün çeşitlerinin satışını yapan online alışveriş sitelerinde, sade ve şık tasarımlarla gösterişli ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sitelerdeki çelik ve gümüş tasarımlar, bayanların erkek arkadaşlarına hediye edebileceği ürünler olurken, baylar da birbirinden özel tasarımlarla hazırlanmış tasarımları kız arkadaşlarına hediye edebilirler.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Divas Pırlanta
  • Pırıltı Alyans
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları