Yüreğim Seni Çok Sevdi: Canan Tan'ın Çok Satan Kitabı Online Satışta

Yüreğim Seni Çok Sevdi Galeri

Yüreğim Seni Çok Sevdi klasik bir Canan Tan romanı olarak tekrar raflardaki yerini alıyor. Konu olarak imkansız bir aşkı ele alan yazar, birbirini çok seven ancak iki gencin hikayesini anlatıyor. Durumu ilginç ve farklı kılmak için ise konuya mektuplar da dahil edilmiş. Canan Tan ise eczacılık fakültesi ile başlayan kariyerini ilginç bir şekilde roman yazarak edebiyata yönlendirmiş. Geçmişinde şiir ve roman dalında birinciliklerinin bulunduğundan da bahsetmek gerek. Zaten bu konuya eczacı iken edebiyatçı olmak değil, edebiyatçı iken eczacı olma raddesine gelmek gözüyle bakıyor.

İstanbul-Bursa-Amerika Arasında Geçen İmkansız Bir Aşk!

İstanbul-Bursa-Amerika Arasında Geçen İmkansız Bir Aşk!

Yüreğim Seni Çok Sevdi, Aslı ve Murat adındaki iki karakterin birbirine olan aşklarının artık dönülmez bir yola girmesini sonucu yaşanan gelişmeleri anlatıyor. İtiraflar, çelişkiler ve iki aşığın birbirine duyduğu derin sevgi çok farklı bir üslup ile konuya iliştirilmiş. Bursa, İstanbul ve Amerika arasında geçen bir aşkın kısır döngüsü romana aktarılmakta. Birbirinden çok uzakta olan iki sevgilinin birbirine duyduğu özlemin yanı sıra mesafe farkının vermiş olduğu problemler, Aslı'nın bu problemi ortaya koyması ve kaçak dövüşmesi, daha sonra pişman olması da romanda karşımıza sıklıkla çıkacak. Oldukça sürükleyici bir dil ile anlatılan eser tek solukta okunacaklar arasında. Türk filmlerinden aşina olduğumuz bir konu yine karşımızda. Aslı ile Murat, İstanbul'da bir üniversite ortamında tanışır ve birbirine aşık olurlar. Bu aşk ilerleyen zamanlarda daha da büyür ve olay artık evlenme noktasına gelmiştir. Ancak Murat'ın çok zengin olması ve ailesinin onu zengin bir aile kızı ile evlendirmek istemesi sorunların başlangıç noktasını oluşturur. Aslı'nın ise normal bir aile kızı olması ve master yapmak için Amerika'ya gitmesi daha sonra Murat'ın ailesinin ısrar ettiği "zengin aile kızı" imajından rahatsızlık duyması ve Murat'ı kendi iyiliği için terk etmesi. Canan Tan'ın bu duygusal romanına ulaşmak ve okumak isteyenlerin romanın detaylarına inmiyoruz. Dram yüklü olması da okuyucu zaman zaman üzmüyor değil. Özellikle bu tarz romanları sevenlerin kaçırmaması gereken bir eser.

Canan Tan'ın Kitaplarında İndirim Kuponu Fırsatı!

Roman çıkar çıkmaz en çok okunanlar listesine girmiş durumda. Özellikle ünlü yazarın kitaplarını takip edenler bu romanı da yine büyük bir merakla beklemekteydi. Kitapyurdu.com ve Idefix.com ise etiket fiyatı üzerinden yaptığı yüksek indirim oranları ile Canan Tan'ı takip edenleri sevindirdi. Bunun yanında indirim kuponu ve hediye çeki ile sitesini ziyaret edenlere de ek avantajlar sundu. Bu fırsat kodlarına ulaşmak isteyenlerin ise sadece sitemizi ziyaret etmesi yeterli. Sayfanın üst köşesinde yer alan "İndirim kuponları" işinizi fazlasıyla görecek. Üstelik tamamen ücretsiz. Size sunduğumuz bu fırsat kodları sayesinde yerli yabancı bütün yazarlara ait kitaplara en cazip fiyatlar ve indirimler ile ulaşacaksınız. Size özel bu fırsat kodlarına güncel olarak ulaşmak için sipariş öncesi siteyi ziyaret etmeniz yeterli. Üstelik Kitapmax.com'u ziyaret ettiğiniz taktirde kapıda ödeme sistemine de ulaşabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
  • Roman
  • Kitapyurdu
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları