Yüksek Bel Etek: Uzun ve Kısa Modellerde Online Satış Fırsatları

Yüksek Bel Etek: Uzun ve Kısa Modellerde Online Satış Fırsatları Galeri

Yüksek bel etekler, hanımları hem incecik hem de uzun boylu gösteren bir giysi türüdür. Bu yılın her mevsiminde pek çok formu giyilecek. Yıllardır uzun etek modası geri geldi ve hanımlar tarafından yazlık, kışlık, baharlık olarak uzun ya da kısa modelleri sevilerek giyiliyor. Ünlü markalar ve diğer firmalar bu tür eteklere ağırlık vererek, yeni sezon koleksiyonlarında yer almasını sağladılar. Genellikle kısa ve uzun etek modellerinde tercih edilen renkler ve desenleriyle yaz sezonunda daha çok kullanılacak. Hanımları şık, zarif ve olduklarından zayıf ve uzun boylu gösterecek tipteki giysi bu yıl çok sevilerek giyilecek. Öyle bir giysi ki, ince uzun boylu hanımlara yakıştığı kadar, kısa boylu ve toplu hanımlara da kusurlarını kapatmak suretiyle çok yakışmaktadır.

Yüksek Bel Etek Modeli Nasıl Seçilmeli ve Hangi Bluzla Giyilmeli?

Yüksek Bel Etek Modeli Nasıl Seçilmeli ve Hangi Bluzla Giyilmeli?

Yeni sezon modası bu model etekler uzun ve kısa modeller olarak çalışılmış. Kalem modeli tabir edilen daracık modeli, giyen hanımları olduklarından çok daha uzun boylu ve zayıf gösterecek. Çan etek denilen ve aşağıya doğru genişleyerek inen modeli ise üst tarafı zayıf alt tarafı biraz daha kilolu olan hanımları çok daha ince gösterecek ve kalçalarındaki kiloları gizleyecektir. Bacak boylarını uzun göstermek isteyen genç kızlar, bu modeli giyerek olduklarından daha zayıf ve uzun boylu görünebilecekler. Ayrıca bu model giyenlerin belini çok ince gösterecektir. Siyah bir yüksek bel etek üzerine fırfırlı ya da dantelli, uzun manşetli beyaz ipekli bluzla ve siyah ince topuklu şık bir ayakkabı ile giyildiğinde, giyen hanımı olağanüstü güzel, zarif, ince ve cazibeli gösterecektir. Şık ve kaliteli kumaşlardan yapılmış dar modelleri genellikle firmalar siyah renk olarak çalışmış bulunuyor. Fakat aynı tür eteklerin çok fazla renk seçeneği bulunuyor. Bu tür eteklerin pek çok modeli bulunmaktadır. Dar uzun ve dar kısa modelleri, uzun ve kısa evaze modeli, balon şeklinde, bel kısmındaki bandı düğmeli, lastikli, ya da kocaman bir fiyongla süslenmiş modelleri bulunuyor. Göbeği saklama özelliği de bulunduğundan hafif kilolu hanımlar tarafından tercih ediliyor. Bu tip giysi her mevsimde giyilebildiği gibi, uzun ve kısa modelleri hem spor hem de abiye olarak giyilebilmektedir. Spor olanların kumaşları farklı, abiye ve şık olup gece giyilebilenlerin kumaşları farklıdır. Kot kumaştan yapılmış olan modelleri genellikle genç kızlığa geçiş dönemindeki kızlar tarafından tercih edilmekte ve çok yakışmaktadır.

Online Satış Fırsatları

Hanımları olduklarından ince ve uzun gösteren aynı zamanda çok şık ve zarif olmalarını sağlayan bu etek modellerini çeşitli şekillerde satın alabilirsiniz. Ünlü mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, çarşılarda istediğiniz modeli bulabilirsiniz. Uzun ve kısa modellerinde internetten Limango, Morhipo, Markafoni, Markalimo, Daybuyday ve Trendyol gibi indirimli satış klüplerinden, kampanyaları takip edip % 80’lere kadar çıkan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizin ödemelerinde on iki aya kadar taksit seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Markalimo
  • Limango
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları