Yoga Akademi: Antalya, Ankara ve Şehrinizdeki Yoga Fırsatları

Yoga Akademi: Antalya, Ankara ve Şehrinizdeki Yoga Fırsatları Galeri

Yoga vücudu ve omurgayı esnek ve güçlü kılan, zihni ve ruhu dinlendirip berraklaştıran bir yöntemdir. Modern dünyanın hızlı yaşantısında, maneviyatın azalmasının insanlar üzerinde yarattığı boşluğu doldurmak için bu egzersiz en güzel çözümdür. Hem içsel hem de bedensel güzelleşmeyi sağlar. İlk başlanıldığında tüm hareketlerin eğitmenin gösterdiği şekilde yapılması zordur. Kaslar yeterince esnek ve güçlü olmadığından belirli bir seviyeye gelinceye kadar çalışmak gerekir. Zamanla daha ince, esnek, güçlü, toksinlerden arınmış bir vücut, parlak, genç bir cilt ve huzurlu bir ruh haline ulaşılır.

Yoga Akademi Zinciri

Yoga Akademi Zinciri

2001 yılında kurulmuş olan merkezin profesyonel ekibi ile Türkiye ve dünyada 50'den fazla şubesi bulunuyor ve her geçen gün zincire yeni halkalar eklenmeye devam ediyor. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Eskişehir, Denizli, Adana, Lefkoşa, Roma, New York ve daha bir çok şehirde kişilere yoga eğitimi vermektedir. Merkezde verilen eğitimlerde amaç bu egzersizi en ince ayrıntısına kadar başlangıçtan itibaren uygulamalı olarak öğretmektir. Yoga Akademi’de; yoga (baslangıç, orta, ileri), çakra teknikleri, kundalini teknikleri, nefes teknikleri, gevşeme teknikleri, meditasyon, hamileler, anne-bebek, gençler, çiftler, aileler, sınava yönelik stres, ofis çalışanları ve 60 yaş üstü için, vücut çalıştırma ve streching, yoga terapi (çeşitli rahatsızlıklar için) olmak üzere 17 farklı çalışma yapılmaktadır. Profesyonel bir ekiple rahat ve huzurlu bir ortamda bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirip arındırmak için merkez yetenekli ve güler yüzlü ekibi ile sizleri bekliyor.

Antalya, Ankara ve Şehrinizdeki Yoga Akademi

Antalya, Ankara ve Şehrinizdeki Yoga Akademi

Fırsat sitelerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Sağlık, güzellik, tatil, eğlence ve daha bir çok alanda büyük indirimler sağlayan fırsat siteleri %90’a varan indirimler sunuyor. Her gün farklı bir fırsat sunulan sitelerde sistem işleyişi çok basit. Öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Birkaç adımdan oluşan üyelik formunu doldurduktan sonra kayıt sırasında verdiğiniz e posta adresinize üyelik işleminin son adımı olan onay kodu geliyor. Bunu onayladıktan sonra üyeliğiniz başlıyor. Sitenin bünyesinde kendi sayfanız oluşturuluyor. Sonrası çok zevkli. Her gün siteyi ziyaret edip, size uyan fırsatı kredi kartınız aracılığı ile satın alıyorsunuz. Size kodu olan bir kupon veriyor. Fırsatı kullanmak istediğinizde öncesinde kupon kodunuzu firmaya vererek randevu alıyorsuuz. Fırsatın geçerli olduğu tarihe kadar fırsatı kuponunuzla gidip satın aldığınız hizmetten faydalanıyorsuuz. Üye sayfanızda kuponlarınızı istediğiniz an görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede zamanını geçirmeden fırsatınızı kullanabilirsiniz. Siteler çok güzel bir kolaylık daha sağlıyor. Süresi içinde kuponu kullanmaktan vazgeçtiniz. Hemen sistem opertörü ile iletişime geçip durumu aktarıyorsunuz. Bazı siteler onu boş kupon olarak size gönderiyor ve yine bir tarih aralığı veriyor. Siz kuponunuz değerinde başka bir fırsatı alıyorsunuz. Bazı sitelerde kredi kartınıza aynen paranızı iade ediyor. Gruppal, Yakala Co, Grupanya, Grupfoni, Semt Fırsatı ve Sehir Fırsatı en çok tercih edilen fırsat siteleri. Yoga Akademi de sık sık bu sitelerde merkezlerinden indirimli fiyatlar ile faydalanmanızı sağlıyor. Her gün fırsat sitelerini takip ettiğinizde ilinizdeki fırsatları yakalayabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları