Yeşil Kundura

Yeşil Kundura Galeri

Yeşil Kundura Türkiye'nin en eski ve en köklü ayakkabı markalarından biridir. 1948’den bu yana birçok kuşağın, ürünlerini giyerek büyüdüğü Yeşil Kundura, ilk iş ve güvenlik botu üretimi, özel sektöründe ilk askeri bot üretimi ilk ayakkabı ve bot ihracatı ilk “Ayakkabı Market” zinciri gibi Türkiye’de birçok ilke imza attı. Yeşil Kundura, perakende sektöründe başarılı şekilde uyguladığı farklı konseptler ile dünyadaki trendi yakalayan ve Türkiye’de ilk uygulamaya koyan öncü firma olma ayrıcalığına sahiptir. Yeşil Kundura yeni sezon katalogu için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye’de ilk online ayakkabı mağazası

Türkiye’de ilk online ayakkabı mağazası

Yeşil Kundura mağazalarında Yeşil Club, Yeşil, Cat, Harley Davidson, Hush Puppies, Crocs, Merrell, Wolverine, Land Rover, Dr. Martens, Adidas, Nike, Puma ve Converse markalı ürünler yer almaktadır. Her yaş grubuna hitap eden Yeşil Kundura konseptli mağazalarda geniş koleksiyonlar, dünyaca ünlü markalar, 365 gün uygun fiyat politikası ile tüketici ile buluşturulmaktadır. Yeşil Kundura mağazalarında (Value Store konseptli), Yeşil Kundura ve diğer tüm markaların seri sonu ürünleri %20 ilâ %30 daha düşük fiyatlarla satılmaktadır. Yeşil Kundura yeni sezon katalogu 2012 için buraya tıklayabilirsiniz.

En geniş ayakkabı mağazaları satış ağına sahip firmanın, 19 farklı ilde 23 Yeşil Kundura mağazaları ve Türkiye genelinde 200'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Gelişen teknolojiyi adım adım takip edişi, kaliteden ödün vermeyişi, müşteri memnuniyetini her zaman en iyiye götürmeyi amaçlayışı, en kaliteli servisi ve özgün tasarımları ile firma, kendi alanında lider konumundadır. Firmanın, yılda 3 milyon çift ayakkabı üretim kapasitesi vardır ve 750 civarındaki çalışanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.
 

incelikli üretim kontrolü

Firma ayrıca, Türk ordusu için ve kurumsal müşterileri için ürettiği askeri bot ve iş emniyet ayakkabıları imalatına devam etmektedir. Yeşil Kundura mağazalarında satılan her çift ayakkabının, incelikli üretim kontrolü yapılmakta ve kalite onay belgeleri çerçevesinde imalatı gerçekleştirilmektedir. Şuanda sahip olduğu Kalite belgesi TS EN ISO 9001:2008'dir. Firmadan ayakkabı alışverişi yapmak, yeni yıl kataloglarına göz atmak ve siteye üye olmak için buraya ya da sayfa yukarısında bulunan firma logosuna tıklayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Converse
  • Harley Davidson
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları