Yeşil Kundura: Bot-Çizme Koleksiyonları ve Online Alışveriş

Yeşil Kundura: Bot-Çizme Koleksiyonları ve Online Alışveriş Galeri

Ayakkabıların günlük yaşantımızda çok önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Dünya'da sanayii devriminin ardından en hızlı gelişen sektörlerin başında moda geliyor ve bu gelişim kendini ayakkabı modasında ve ayakkabı üretiminde de göstermiştir. Amerika, Japonya, Rusya, Türkiye gibi birçok ülkede Adidas, Nike ve Pierre Hardy gibi çok ünlü ayakkabı markaları bulunmaktadır. Ülkemizde ise en çok tanınan ayakkabı markalardan biri olan Yeşil Kundura, 1948 yılından günümüze dek gelmiş olan bir markadır. Gelişen teknolojiyi ve dünyadaki üretim değişikliklerini anında uygulayabilme esnekliğini göstebilen, sektöründe Türkiye ve çevre ülkelerde hep öncü olan Yeşil Kundura, yılda 3.000.000 çift üretim kapasitesi ve 750 çalışanı ile Türkiye’nin lider ayakkabı üreticisi konumundadır. Türkiye genelinde 19 ilde 23 mağaza ve 200’den fazla corner ile en yaygın satış ağına sahip ayakkabı mağaza zinciri olan Yeşil Kundura'nın perakende için ürettiği ürünlerin yanı sıra, Türk ordusu ve kurumsal müşterileri için kuruluşundan bu yana askeri botlar ve çelik bombeli iş emniyet ayakkabıları üretmeye devam ettiğini belirtmek gerekir. Yeni modellerinin geniş bir yelpazeye sahip olduğunu da belirtmeliyiz. Fiyatları makul düzeyde tutan firma, tüketiciye hem ucuz hem de kaliteli ayakkabılar sunmayı ilke edinen bir marka olması ile tanınmaktadır. Ülkemizde birçok yeniliğe imza atan Yeşil Kundura 'nın Türk özel sektöründe ilk askeri bot üretimini yaptığını, Türkiye’de ilk “Ayakkabı Market” zincirini kurduğunu, Türkiye’de ilk ayakkabı ve bot ihracatını gerçekleştiren marka olduğunu, Türkiye’de ilk çelik burunlu, bombeli bot ve ayakkabı üretimini gerçekleştirdiğini ve ilk online ayakkabı mağazasını açtığını belirtmekte de yarar var. Ayrıca Yeşil Kundura, perakende sektöründe başarılı şekilde uyguladığı farklı konseptler ile Dünya'da ayakkabı sektöründe trendi yakalayan ve bu anlamda Türkiye’de ilk uygulamaya koyan öncü bir firmadır.

Yeşil Kundura Bot ve Çizme Koleksiyonları

Yeşil Kundura Bot ve Çizme Koleksiyonları

Yeşil Kundura kendi adını taşıyan "Yeşil" marka ayakkabılar dışında, Yeşil Club, Hush Puppies, Crocs, Merrell, Yeşil Cat, Harley Davidson, Wolverine, Land Rover, Dr. Martens, Adidas, Nike, Puma ve Converse markalı ürünler satmaktadır. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabı gruplarında yer alan birçok farklı renk ve modelde ayakkabılar bulmak mümkün. Markanın kadınlar için bot-çizme, klasik ayakkabılar, spor modeller, dolgu taban ayakkabılar, abiye ayakkabılar ve babet ayakkabılar erkekler için, aynı şekilde bot-çizme, klasik ve spor ayakkabı modelleri, çocuklar için spor sandalet, bot-çizme gibi birçok ayakkabı çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Bot-çizme koleksiyonlarında ise siyah süet çizmeler, Harley Davidson botlar, renkli, uzun modeller, kısa modeller, kürklü botlar ve çizmeler gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Bot-Çizme fiyatlarının 60 TL'den başladığını hatırlatmak isteriz.

Yeşil Kundura Online Alışveriş Fırsatları

Yeşil value store konseptli mağazalarda Yeşil ve diğer tüm markaların seri sonu ürünlerini %20 - %30 gibi indirimli fiyatlarla satın alma şansınız var. Yeşil kundura online alışverişi için ürünleri satın alacağınız online mağazaların iade, değişim ve teslimat gibi şartlarını dikkatlice okumanızı öneriyoruz. Sevilen markanın bot-çizme modellerinin tamamına ulaşmak ve özel alışveriş kuponları kazanmak için indirimlr.com adresine sık sık uğramayı unutmayın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Converse
  • Harley Davidson
  • Yeşil Kundura Online
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları