Yeni Sezon Moda Trendleri

Yeni Sezon Moda Trendleri Galeri2012 yılında hangi kıyafetler moda?


2012 yılına gireli daha bir ay olmadı ve insanlar bu yaz hangi kiyafetler moda olucak diye araştırmalar yapıyorlar. Modacılar ise tasarımlarını son günlerde hizla sergilemeye başladılar. Paris'de ve dünyanın diğer moda ülkelerinde yapılan defilelerde şimdiden bu yılın moda trendlerini görmemiz mümkün oldu.

Bu yılın Moda Trend Renkleri


2012 yılın moda trend renkleri belirlendi. Bu yaz özellikle bayanlar sari, yeşil ve bej renkli kıyafetler taşıyacak. Ayrıca kahverengi ve pembe gibi renkler ile tonlar yeni sezon da yer alıyor. Modacılar bej ve yeşil renklerin insanın yaşam çizgisini anımsattığını belirttler.


2012 Elbise modelleri


Modacılar 2012 moda trendlerini hızlı bir şekilde sergilediler. Neredeyse her marka yeni sezon koleksiyonlarını tamamıyla hazırladı. Farklı modeller ve desenlerle yaratılan elbiseler, yaz aylarında bayanlar tarafından merakla alınmak için bekleniyor. Sonbahar kış modasında ise renkli tulip elbiseler ve sırt dekolteli siyah tulumlar moda! Hatta bu sene bacak dekoltesi ön planda yer alıyor. Siyah uzun elbiseler fazlasıyla göze çarpacaktır. Ayrıca aztek desenli elbiseler bu sene mağaza raflarında yerini alacaktır. 2012 Moda trendlerine baktığımızda renkli pantolonlar, deri etekler ve derin yırtmaçlar gözden kaçmıyor. Grafik desenli kıyafetler yine bu yıl'da modacıların tercih ettiği tasarımlardan biri.

Dar paça pantolonlar yine moda!

Dar paça pantolonlar yine moda!


Birkaç senedir moda dünyasında sıralamada bir numaraya çıkan ve zirveden birtürlü inmeyen dar paça kot pantolonları bu yıl da bizlerle! Üstelik rengarenk dar paça pantolonlar çok moda olucak bu sene! Bay veya bayan hiç fark etmiyor artık herkes dar paça giyer oldu! Kot pantolonlardan ziyade leggins türü pantolonlar son yıllarda inanılmaz bir başarı yakaladı. Ev kıyafeti gibi gözüken leggins pantalonu bayanların en sevdiği pantolon oldu! Dar ama aynı zamanda rahat bir seçim! Ve üstelik çok şık bir görünüme sahip!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları