Yeni Karamürsel: Ünlü Markalar İndirimli Fiyatlarla YKM Mağazalarında

YKM Galeri

Türkiye’de mağazacılık sektöründe çok başarılı firmalar bulunmakta. Bunların başarılılarından biri de YKM. Açılımı Yeni Karamürsel olan bu çok katlı mağaza zinciri Türkiye’de açılan ilk çok katlı mağaza olma özelliği taşıyor. Şu an mağaza bünyesinde yaklaşık 4000 kişi çalışıyor, 300 bin çeşitten fazla ürün satılıyor ve her yıl 40 milyon insan tarafından ziyaret ediliyor. Bu özellikleri ile YKM Türkiye’deki çok katlı mağaza zincirlerinin en büyüğüdür. Bundan tam 62 sene önce kurulan mağaza bugüne kadar Türkiye’de mağazacılık sektöründe çeşitli yeniliklere imza attı.

Sektöründe Öncü Bir Firma: Yeni Karamürsel

İlk mağaza kartından ilk taksit sistemine, ilk online mağazadan ilk SAP uygulamasına kadar Türkiye’yi birçok yenilikle buluşturan YKM’nin hedef kitlesi büyük ölçüde genç nesilden oluşuyor. YKM’den alışveriş yapan insanların %65’i 35 yaş altındaki insanları kapsıyor. Bu özellik göz önünde bulundurularak mağaza tarafından çıkarılan Kampus Kart da büyük bir atılım. Bu kartın toplam 75 bin gence ulaşmış olması da mağazanın takdire şayan başarısıdır. Ayrıca bu yönde bir diğer atılım olan Y Generation kartı da azımsanamayacak bir kitleye ulaşmış durumda. Bunlara ek olarak YKM sosyal sorumluluğu da arka plana atmayarak gençlere yönelik “Fırsatın Varken” adlı bir sosyal yatırım programını da hayata geçirdi. Yeni Karamürsel tam bir aile mağazası olarak, ailenin tüm bireylerine hitap eden zengin bir ürün yelpazesine sahip. Bu açıdan çocuk, kadın ve erkek giyiminin dünyaca ünlü prestijli markalarını bu mağazalarda bulmak mümkün. Hazır giyimin dışında YKM’de kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinden teknoloji ve iletişim ürünlerine, ev dekorasyonundan elektrikli ev aletlerine kadar birçok kategoride kaliteli ürünler bulunuyor. Mağazanın önemli bir başarısı da Türkiye’yi IADS’ta temsil eden tek firma olmasıdır. Türkiye’de bayilik sistemini ve promosyonlu satışı mağazacılık sektöründe ilk kez uygulayan firma olan YKM ufuk açan ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet ilkeleri ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Firma bu özellikleri ile uzun yıllardır müşterilerinin güvenini sarsmadan çalışma hayatına devam etti ve bugün Türkiye’nin en saygın mağazalarından biri konumuna yerleşti. YKM’nin bundan sonraki hedefi ise kalitesini hiç düşürmeden müşterilerine hizmet etmeye devam etmek ve daha da genişleyerek çevre ülkelerde de çok katlı mağazacılık sektöründe saygın bir isim olmayı başarmak.

Online Fırsatlar Büyük Avantajlar Sunuyor

Alışverişin eğlence ile birleştiği keyifli bir deneyimin yaşandığı YKM mağazalarında tüm yaşam tarzlarına yönelik kaliteli hizmet sunulmaktadır. Yeni Karamürsel’de Jack&Jones’tan Pierre Cardin’e, Dockers’tan U. S. Polo’ya, Vakko’dan Adidas’a, Puma’dan Quiksilver’a, Batik’ten Mavi Jeans’e kadar birçok ünlü markanın ürünleri bulunuyor. Türkiye’nin birçok yerinde mağazası bulunan Yeni Karamürsel’in bu eşsiz kalitesine online alışveriş yöntemi ile de ulaşmak mümkün. Üstelik online alışveriş müşterilerine kolaylığın yanında birçok indirim de sunuyor. Normalde mağazalarda indirimler belli bir sezonda devam ederken, online alışverişte indirimler yıl boyu sürmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları