Yeni Ipad: En Yeni Ipad Modelleri ve Online Alışveriş Fiyatları

Yeni Ipad Galeri

Büyük firmalar teknolojiye yeterince ayak uydurabilmek için her türlü cömertliği gösterirler. Sürekli olarak takip edilen müşteri şikâyet ve talepleri en iyi ürünlerin doğması için en büyük destek olmuştur. Tabletlerin hayatımıza dâhil olduğu andan beridir sürekli olarak yenilenip düzenli olarak her çıkan yeni modellerde ekstra farklı özellikler barındırmaktadır. Apple, Reeder ve Probook ve daha birçok marka tablet tasarımı için canla başla çalışmaktadırlar. Kaliteli, kullanışlı ve pratik olmaları kullanıcılar tarafından daha fazla talep görmeleri için en gerekli kurallarındandır. Cep telefonu ve dizüstü bilgisayarların arası bir tasarıma sahip olan tabletler TV programlarında bile not kâğıtlarının, koca laptopların yerini almış bulunmaktadır. Okullarda bile kitapların yerini alacağı planlanması ve uygulamaya bazı bölgelerde başlanması tabletlerin uzun yıllar en büyük tercihler arasında yer alacağını açıkça göstermektedir. En yeni Ipad modellerini cazip fiyatlarla online sitelerden satın alabilirsiniz.

En Yeni Ipad Modellerinin Özellikleri

Apple markası tablet tasarımında sürekli bir adım öndedir. Düzenli olarak ekledikleri farklı özelliklerle tasarladıkları modellerden en yeni Ipad olan Apple New İpad Retina Display modelidir. Cep telefonu özelliği bulunmayan bu tasarım harikası tablet, tam 9,7 inç ekrana sahiptir. İşletim sistemi Mac OS’tur. Bu işletim sistemi diğer tüm tabletlere oranla daha hızlı çalışmasını ve verilen tüm komutlara daha erken cevap almanızı sağlar. 16 GB dâhili hafızası bulunan bu modelde harici hafıza özelliği tanınmamıştır. Her yerde taşıyabilmeniz için de sadece 652 gramdır. Yani oldukça hafiftir. 5 MP güçlendirilmiş kamerası sayesinde istenilen her görüntüyü anında ve güzelliğini yitirmeden yakalayabilirsiniz. En yeni Ipad, almış olduğu isimden de anlaşılacağı gibi retina ekrana sahiptir. Retina ekran, ekranda görünebilecek her şeyin gerçekçi ve canlı görünmesine yardımcı olur. Sahip olduğu 3,1 milyon piksel henüz hiçbir tablet bulunmamaktadır. Bu da tasarlanmış mobil modellerde tasarlanmış en iyi ekran unvanını sunmaktadır. Apple’a ait şahane özelliklerden biri de tabii ki A6X yani güçlü çiptir. A6X ileri derecede gelişmiş şekilde tasarlanmıştır, kendinden önceki tabletlerde hazırlanan A5X çipine oranla 2 kat daha hızlıdır. Kullanılan her şeyin gerçeğe oldukça yakın olmasını sağlar, pürüzsüz bir kalite sunar. En yeni Ipad modeli Wi-fi özelliğini diğer tüm tabletlere oranla 2 kat daha hızlı gerçekleştirmektedir. Sadece Wi-fi değil dünyada kullanılan neredeyse bütün hücresel veri ağ sistemlerine bağlanabilme özelliğine sahiptir. Apple kullanıcıları her özelliğin bilincine vararak satın alan müşterilerdir. Bu da tasarımı yapan mühendislerin olaya ne kadar titiz yaklaşmalarını sağlamaktadır. Tabii ki bu titizlik inanılmaz ürünlerin getirdiği başarıyla pekişmektedir.

YeniTablet Modelleri Online Alışveriş Fiyatlarıyla

Tabletler hayatın birçok alanında kullanılmaktayken zamanla çok iyi özelliklere bürünmelerini gerektirmektedir. En son model Ipad, bir tablet ürününün en iyi özelliklerine sahiptir ve bu mükemmellik yeni bir Apple tablet modeli tasarlanana kadar, tabletlerin en iyisi konumunu koruyabilecektir. Kliksa.com ve Hizlial.com gibi online alışveriş mağazalarında birçok ürünü indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mac
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları