Yeni iPad: En Son iPad Modellinde İndirimli Online Fiyat Seçenekleri

Yeni iPad: En Son iPad Modellinde İndirimli Online Fiyat Seçenekleri Galeri

Apple, ürünlerinin kalitesiyle ve teknoloji dünyasına yön veren yenilikleriyle bilinen bir firmadır. Her sene lansmanını yaptığı ürünlerden en çok dikkat çekenler iPhone ve kuşkusuz iPad’dir. Birinci nesil modeli ile tablet bilgisayar piyasasına adeta alevlendiren ve sıcak bir Pazar haline getiren Apple, takip eden yıllarda iPad 2’yi piyasaya sürdü. Oldukça ses getiren bu ürünlerin pazardaki süksesi henüz bitmemişken, "Yeni iPad" adıyla çıkardıkları son cihaz piyasadaki dengeleri yine altüst edecek nitelikte.

Yeni iPad’in Özellikleri ve Kullanım Alanları

Yeni iPad’in Özellikleri ve Kullanım Alanları

Apple’ın klasik stratejilerinden biri olarak, aksesuar üreticileri tarafından cihazlarına en çok aksesuar üretilen firma olması tesadüf değil. Apple ürünlerini her sene lansman yapmasına rağmen, ürünlerinin kasasını 2-3 sene değiştirmeksizin, boyutsal değil daha çok donanımsal ve yazılımsal değişiklikler yapmasıyla aksesuar üreticilerinin en çok tercih ettiği firmadır. Çünkü önceki sene çıkan model için üretilen kılıf, bu sene çıkan model içinde kullanılabilmektedir. Bu sene de tecrübe ettiğimiz gibi önceki modelle arasında görünüm açısından çok minimal farklar haricinde fark bulunmamaktadır. Böylece önceki nesil için üretilen tüm aksesuarlar, en son çıkan model için de halihazırda kullanıma hazırdır. Yeni iPad’in getirdiği en büyük teknolojik konfor iPhone 4 ve iPhone 4s’lerde başarıyla kullanılan ve herkesin memnun kaldığı "Retina Ekran" teknolojisidir. 2048 x 1536 piksellik ve 264 ppi’lık yeni retina ekran, önceki modeller için değil adeta tüm tablet piyasası için devrim niteliği taşımaktadır. Arkadan LED aydınlatmalı IPS panel yukarıdan, aşağıdan, sağdan ve soldan bakmanıza rağmen oldukça geniş bir görüş açısına sahip. İnsan gözünün hissedemeyeceği yoğunlukta piksel kullanılan bu ekranda yazılar, resimler, yani ekrandaki tüm görseller oldukça keskin ve ayrıntılar çok net. Bu modelin gelişimlerinden birisi de işlemcisi üzerine, önceki neslin kullandığı A5 işlemci yerine, bu modelde A5X işlemci kullanılmakta. Bu da tableti daha hızlı, daha akıcı kılmakta. Ayrıca retina ekranın sağlıklı çalışabilmesi için yeterli gücü sağlayabilen ve buna rağmen şarj kapasitesini önceki modellerle aynı sürede tüketen A5X işlemci şu an için iPad modelleri içerisinde retina ekranla birlikte devrim niteliği taşımakta. 16 GB, 32 GB ve 64 GB gibi seçeneklerle karşımıza çıkan model, siyah ve beyaz gibi opsiyonlara da sahip.

Teknoloji Ürünlerinde Güvenilir Online Alışveriş Fırsatları

Teknoloji Ürünlerinde Güvenilir Online Alışveriş Fırsatları

Yeni iPad ile ilgili tüm görsel ve detaylı bilgilere Apple’ın kendi sitesi üzerinden ulaşmak ve keyifle incelemek mümkün. Model üzerindeki tüm teknolojik gelişmeleri, detaylı ve anlaşılır şekilde kullanıcıya ulaştırmaya amaçlayan Apple, bu amaçla oldukça kolay kullanılır ve anlaşılır bir site üzerinden hizmet vermekte. Ayrıca çeşitli kullanıcı yorumlarını hepsiburada.com üzerinden takip edebilir, taksit ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Diğer taraftan Gold Bilgisayar, Kliksa.com, Hızlıal ve Darty gibi güvenilir online alışveriş mağazalarından, ürünle ilgili bilgiye ulaşabilir. Geniş stok seçenekleri arasından size en uygun modeli tercih edebilir; indirimler, kampanyalar, çeşitli ödeme ve taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları