Yeni Filmler: Eğlencenin Keyfine İndirimli Online Alışverişle Varın!

Güncel Filmler İzleyerek Kendinize Vakit Ayırın Galeri

İnsanlar hayatları boyunca bir işte çalışarak yaşamlarını sürdürmeye uğraşırlar. Çok çalışmanın verdiği stres insanları yorar. Birçok çalışan insan çalışma temposunun verdiği bu stresten kurtulmak için tatil günlerinde ve boş vakitlerinde güzel vakit geçirerek dinlenmek ister. Bazı insanlar dışarıda eğlenmeyi tercih ederken bazı insanlar ise evlerinin konforunda eğlenerek dinlenmeyi tercih eder. Güzel vakit geçirmenin en etkili yollarından bir tanesi film izlemektir. Ailenizle ve sevdiğiniz insanlarla birlikte kaliteli vakit geçirmenin yolu film izlemekten geçer. DVD'ler sayesinde en yeni filmleri evinizde izleyebilirsiniz.

Sinema Sektöründeki En Yeni Filmler Sayesinde Kaliteli Zaman Geçirin

Her sene yerli ve yabancı filmler farklı konularda ve mekanlarda çekilmektedir. Yeni filmlerin başında 2013 yılında vizyona giren ''Mama'' adlı film gelmektedir. Başrolleri Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau ve Megan Charpentier gibi oyuncuların paylaştığı film oldukça etkili efektleri sayesinde sinema severler tarafından beğenilmiş gibi görünüyor. Yönetmenliğini Andres Muschietti'nin yaptığı filmin konusu iki kız kardeşi anlatmaktadır. Victoria ve Lilly adındaki iki kız kardeş anne ve babasının ölmesinin ardından vahşi doğada yalnız kalır. 5 yıl boyunca nasıl büyüdükleri ve beslendikleri bilinmeyen iki kız kardeş amcası ve amcasının arkadaşı tarafından mahkeme kararıyla evlatlık alınır. 5 yıl boyunca doğayla iç içe büyüyen kardeşler insanlardan uzak büyümeleri sebebiyle çevreye uyum sağlamaları zor olur. Kız kardeşlerin bu uyumsuz davranışlarının altında başka bir neden olduğunu fark eden amca, kızlara seslenen bir fısıltı olduğunu anlar. O günden sonra evde onlardan başka birinin daha yaşadığı anlaşılır. Hayalet olduğu anlaşılan bu varlık kızların peşini asla bırakmaz. Yeni filmler arasında yer alan, başrollerini Naomi Watts, Ewan McGregor ve Tom Holland'ın paylaştığı ''Kıyamet Günü'' adlı film 2012 yılında vizyona girmiştir. Vizyona girdiği günden beri konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2004 yılında yaşanan tsunami faciasını anlatan film bir ailenin başından geçenleri beyaz perdeye aktarıyor. Tatil için Tayland'a giden Maria ve ailesi birlikte geçirdikleri 2 günün ardından büyük bir sarsıntıyla şaşkına döner. Bu sarsıntının ardından tatilleri adeta bir kabusa döner. Yıkıcı dev dalgaların arasında birbirlerini kaybeden bu aile, felaket karşısında tekrar bir araya gelebilmek için zorlu engelleri aşarak kavuşur. Gerçek olaydan kurgulanan söz konusu film, son derece gerçekçi ve dramatik sahneleriyle izleyenleri büyülemeye devam edecek gibi görünüyor.

Orijinal DVD'lere Online Fırsatlarla Hemen Sahip Olun

Günümüzde internet sürekli gelişmektedir. Bu gelişim sebebiyle sanal alışveriş imkanı doğmuştur. Her türlü ihtiyacımızı internetten halledebilmekteyiz. Bu sanal pazarın gelişmesiyle birlikte korsan ürünlerde piyasaya çıkmıştır. Farklı tarzlarda çekilen filmleri orijinal DVD'lerle izleyebilirsiniz. Orijinal ürünlerin online olarak satıldığı bazı web sitelerinin başında HizliAl.com, Darty gelmektedir. Bu web siteleri sayesinde istediğiniz filmin orijinal DVD'lerine sahip olabilirsiniz. Tek tık sayesinde birçok ürüne sahip olabilir ve ücretsiz kargo seçenekleriyle kapıdan teslim alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları