Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri: Bebek Elbiselerinde İndirim Fırsatları

Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri: Bebek Elbiselerinde İndirim Fırsatları Galeri

O mutlu haberi aldığınız andan itibaren; ilk etapta dokuz ay, sonrasındaysa bir ömür sizinle birlikte olacak tatlı bir telaşa kapıldınız hiç kuşkusuz. Aylarca anneyle birlikte, onun vücudunun bir parçası olarak büyüyen, gelişen ufaklığın artık dünyaya gözlerini açma vakti de gelip çattı. Yatağından yastığına, patiğinden emziğine, bezinden pudrasına kadar akla hayale gelebilecek tüm eksikleri de hazır edildi. Sıra o mutlu anı kutsayan ağlama sesini duymada, onu ilk defa görmede. Sonrasındaysa; giydirip kuşandırıp, sarıp sarmalayıp tüm dünyayla tanıştırma vakti gelecek. İşte o zaman geldiğinde de üzerinde birbirinden sevimli renklerle, modellerle tasarlanıp, doğal ve küçüğe zarar vermeyecek kumaşlarla dokunmuş yeni doğan bebek kıyafetleri olacak.

Bebek Kıyafetlerinde Dikkat Edilecekler

Bebek Kıyafetlerinde Dikkat Edilecekler

Canınızın parçası, bu küçük insanoğlunun dünyaya gözlerini açma vakti geldi. İhtiyacı olan her şey için titizlikle hazırlıklarınızı yaptınız. Peki hazırladığınız ya da hazırlayacağınız giysilerde nelere dikkat etmelisiniz, kullanımı ve temizliğinde bilmeniz gerekenler neler? Öncelikle, yeni doğan ismi altında satılan ürünlerin kullanım zamanının yaklaşık bir ay kadar olduğunu bilmenizde fayda var. Göbek bağı düştükten sonraki çok kısa bir süre için daha bu kıyafetleri giydirebilirsiniz, sonrasında zaten hızla büyüyen ufaklık için yeni şeyler almanız gerekecek. Bu yüzden, doğumdan itibaren yaklaşık bir ay içinde giyeceği giysileri yeteri kadar almak iyi bir fikir. Hediye olarak gelebilecekleri de göz önünde bulundurup, daha çok üç aya kadar giyebileceklerine ağırlık vermeniz daha iyi bir tercih olabilir. Özellikle pamuklu ve diğer doğal dokunmuş ipliklerden üretilmiş olanları almalısınız. Ütü gerektirmeyen ürünlerse işinizi kolaylaştıracaktır. Çok sık bez değiştirileceği için boyundan başlayıp ayağa kadar açılabilen; çıtçıtlı ya da fermuarlı ürünler de kolaylık sağlar. Kaşındıran veya cildini tahriş edebilecek dikiş yerlerine sahip olanları kullanmayıp, giydirmeden hatta satın almadan önce ürünlerin kullanma ve yıkama talimatlarını ve dokuma materyallerini öğrenmeniz önemlidir. Yıkama ile ilgili de dikkat edilmesi gereken noktalar tabiki var. O pamuksu, hassas cildin bizimkinden daha fazla özene ihtiyacı olduğu kesin. Kıyafetleri için kullanılacak temizlik maddelerinin de bu özenle tercih edilmesi, alerjik olabilecek ürünlerin kullanılmaması, renksiz ve parfümsüz olanların kullanılması önemlidir. İlk kez giydireceğiniz bir ürün mutlaka yıkanmış olmalıdır, naftalin ve güve ilaçları ise katiyen kullanılmamalı, hatta yumuşatıcı, leke çıkarıcı gibi ekstra güçlü etkileri olan temizlik maddelerinden de kaçınılmalıdır.

Satan Online Mağazalar ve İndirimli Fırsatlar

Satan Online Mağazalar ve İndirimli Fırsatlar

Şüphesiz, öncelikle renk renk, desen desen, çeşit çeşit üretilen hastane çıkışı ve zıbın gibi giysilerden zevkinize en uygun olanını seçmekle başlayacaksınız alışverişe. Sonrasında ise tulumlar, tshirtler, şortlar, pantolonlar, etekler, elbiseler birbirini takip edecek. İşte tüm bu cicili bicili giyim eşyalarını uygun fiyatlarla ve taksitli ödeme avantajlarıyla satın alabileceğiniz pek çok internet sitesi var. En başta, çok uzun yıllardır bebek ve çocuk kıyafetleri üreten ve oldukça popüler bir marka olan Panço’ nun adresini ziyaret edebilirsiniz. Spor klüplerinin lisanslı ürünlerine kadar pek çok seçeneğiniz olacak. Civilim ve Zeyland da diğer marka alternatiflerinden.Tek bir firmanın ürünleri arasından değil de birden fazla markayı bir arada inceleyip öyle alışveriş yapmak istiyorsanız da; Zidaya, Hepsi Burada, Bebefix, Çocuk Market, BebeShop, PopyMam gibi adreslere göz atmanızda fayda var. Hemen hepsinde kampanyalı ve indirimli fiyatlarla alışveriş yapmak mümkün. Üstelik ekstra kazanılan hediye para puanlar ve taksitli ödeme avantajlarıyla birlikte.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zeyland
  • Zidaya
  • Civilim
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları