Yeni Astra: Sıfır Opel Astra Modellerinde Kampanyalı Fiyat Fırsatı

Yeni Astra Galeri

1992 yılından beri birçok üretime ev sahipliği yapan Opel Astra firması, General Motors bünyesinde tasarımlarını, satışa sunmaktadır. Small family car sınıfına mensup olan modeller, klasik ve spor tarzlardan oluşarak, zevke uygun tercih yapma şansı tanımaktadır. E, D, F isimleri ile piyasaya sunulan tasarımlar, farklı gövde ve özelliklerden oluşturulmuştur. Ecotec motor seçeneği ile devrim yaratan ve bir ilke imzasını atan firma, sürekli üretimlerini değiştirerek, araba tutkunlarının beğenisine sunuyor. İç ve dış dizaynları ile dikkat çeken kuruluş, 3, 4, 5 kapılı modelleri ile ilgi odağı oluyor. Doğalgaz sistemi ile çalışan otomobili icat eden firma, kalite ve dayanıklılık gibi geleneksel amaçlarından hiç kopmadan, günümüze kadar gelmiştir. Birçok modeli ile harikalar yaratan marka, yeni Astra tasarımları ile herkesi kendine hayran bırakmıştır. Otomobil, baştan aşağıya yenilenmiş bir şekilde görücüye çıkartılmıştır. Son çıkan serisi, sofistike bir tarzı yansıtıyor ve kullanıcısına muhteşem kolaylıklar sunuyor. Spor coupe özelliği ile kışkırtıcı görünümler sunan dumanı üstünde model, üstün güvenlik donanımları ile sizi ve sevdiklerinizi koruyor. Gittiği her yerde kendini belli eden iç ve dış mekan donanımları, etkileyici detaylar ile bezenmiştir. Firmanın en özel üretimi, lüks ve konforlu sistemleri ile herkesi cezp ediyor.

Yeni Astra Modeli, İç Ve Dış Dizaynı İle Göz Kamaştırıyor

Yeni Astra serisi, geniş iç mekan özelliği ile ferah bir yolculuk sunuyor. Heybetli duruşu ile büyüleyen estetik çizgileri, modern ürünler ile donatılmıştır. Konforu, eğlenceyi ve en önemlisi güvenli bir seyahati garantileyebilirsiniz. Aerodinamik bir konseptten oluşturulan otomobil, asil görünüşü ve gündüz farları ile göz kamaştırıyor. Trapezoid ızgara, büyük jantlar, krom cam çıtaları, parlak çamurluklar, LED arka farlar ve özel dizayn far grubu özellikleri, ışıl ışıl bir görünüm sunuyor. Logosunu ortaya çıkartacak krom detayı, sert ve şık bir görünüm katmaktadır. Dış dizaynı olduğu kadar iç mekan özellikleri ile de dikkatleri çeken araba, sportif aksesuarlar ile bütünleşmiştir. Spor Koltuklar, ısıtmalı ve soğutmalı ve ayrıca ergonomik yapıdan oluşarak, konforlu yolculuklar sunuyor. FlexFloor sistemi, yeni Astra modeline eklenerek, daha fazla işlev kazandırılmıştır. Katlanabilir arka koltuklar, bagaj hacmini genişleterek, daha fazla ve eşya yükleme olanağı tanıyor. MacPherson gergi kolları ile bezenen otomobil, güçlü motor yapısına sahip olup, sürüş keyfi ve üstün performans sergiliyor. Üstün yol tutuş özelliği ile keyifli bir yolculuk hizmeti veren model, FlexRide elektronik şasi kontrol sistemi ile fark yaratıyor. Spor tarzını, en lüks aksesuarlar ile tamamlayan tasarım, profesyonel özellikleri ile büyülüyor.

Kampanya Ve İndirim Fırsatı İle Sahip Olunuz

Online otomotiv mağazalarından, bir yenilik daha sizin hizmetinizdedir. Yeni Astra modelini, koşulsuz şartsız, çok uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Opel.com.tr sitesinden, inanılmaz indirim fırsatı ile bu sıfır tasarıma, sahip olunuz. Kampanyalı fiyat alternatifleri ve uygun ödeme koşulları, online satış noktalarında, hizmetinize sunulmuştur. Dinamik kompakt sınıfına ait bu aracı, online farkı ile ucuza getiriniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları