Yelek: Kışlık ve Yazlık Yelek Modelleri, Markaları ve Fiyatları

Yelek: Kışlık ve Yazlık Yelek Modelleri, Markaları ve Fiyatları Galeri

Yelek ve süveter gibi kolsuz giysiler, her dönem şekilleri değişerek mevcut yerini korumaktadır. Daha çok örgü öodelleri kullanılıyor olsa da klasik giysilerinde vazgeçilmez bir parçası olarak takım ürünlerde de çoğu zaman görmekteyiz. Bu giysi, her yaşatan erkeğin ve bayanın kullanabileceği bir giysidir. Bu yüzden hiçbir zaman eskiye karışmamıştır. Hem yaz hem kış yeleği kullanmak iyi bir seçenektir. Bazen soğuktan korunmak amaçlı bazen şıklığımızı bütünlemek amaçlı bazen de bir bütünlüğe hareket katmak amaçlı türlü modeller tercih edebiliriz. Doğru yerde kullanıldığında zarafet ve estetik katan bu giysiler yanlış tercihlerle de fazlalık haline gelebiliyor. Bu yüzden yeleğin üzerimizde duruşu, bedensel olarak oturmuş oluşu oldukça önemlidir. Modaya uygunluktan ziyade yelekte birincil olan husus bize yakışıp yakışmamasıdır.

Kışlık Yelek Tercihleri

Kışlık Yelek Tercihleri

Kışın daha çok soğuktan korunmak amaçlı kullanılmaktadır. Montların ikamesi niteliği taşıyabilen şişme yelekler her kış sezonunda farklı modelleriyle muhakkak mağazalarda yerini alır. Bununla birlikte örgü modellerin de en çok kullanıldığı sezondur. Kışın daha çok kalın ya da pamuklu örgüler tercih edilmektedir. Kürklü modeller de ayrı bir hava katmaktadır ve son iki yılın en çok tercih edilen modelleri arasında yerini almıştır. Erkeklerde yelek modelleri pek değişiklik göstermese de yeleğe ilgi her zaman vardır. Daha çok dış giyim olarak gabardin kalın keten kumaşların kullanıldığı spor modeller ve şişme yelekler tercih edilmektedir.

Yazlık Yelek Modelleri

Yazlık Yelek Modelleri

Yaz modelleri her zaman rengârenk ve birbirinden farklı tercihlerle doludur. Daha seyrek örgülü, kısa modelli merserizeler yaz akşamları için kullanılırken, klasik etek ve ceketler içinde göğüs altından oturtturmalı kısacık modeller en uygun alternatiflerdir. Tunik yerine de kullanılan uzun yeleklere baktığımızda bu giysinin aslında her tarza uygunluğu görülmektedir. Bayanların basenleri kamufle etmekte de kullandığı birçok model de iyi bir kurtarıcı rolündedir. Asimetrik modeller, kruvaze modeller, örgüler, dantel li motifler ve çeşitleri yazın hafifliğine uygun görünüşleriyle çok şirin kombinler elde etmenizi sağlayabilir.

Online Sitelerde Markalar ve Online Alışveriş

Zidaya'da da kış sezonunun indirime girmiş yelekleri ve yaz sezonunun en yeni ürünleri indirimli fiyata online satışta! Uzun, kısa, kalın, ince her çeşit ürün alternatifi mevcut. Adil Işık’ta da online satış avantajları mevcut. Merserize çeşitler ve farklı modeller arayanlar için uygun ürünler mevcut. İster klasik isterseniz spor modeller bulabilirsiniz. Limango’da farklı erkek ve bayan yelek modelleri mevcut. Çok daha zengin seçenekler sunulmaktadır ve fiyatlar oldukça avantajlı. Erkekler için özellikle birbirinden farklı spor ve klasik modeller bulmak mümkün. Bayanlar içinse motifli parçalarla bir araya getirilmiş örgü modeller, penye ve salaş üzerine çalışılmış. Levi's, Kiğılı gibi öncü markalarda indirimli ürünlerde bu sitede mevcut. Yenicarşım da görülmeye değer. Adidas ve CAT markalarının ürünleri de mevcut. İçlerinde apoletli modeller ve çocuklar için alternatifler bulabilmenizde mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kiğılı
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları