Yazlık Bebek Ayakkabıları: Bol Seçenekli İndirimli Online Fiyat

Yazlık Bebek Ayakkabıları: Bol Seçenekli İndirimli Online Fiyat Galeri

Bebeğiniz artık yürüme çağına geldiyse, ayağını korumak ve daha sıcak tutmak için giydirdiğiniz çorap ya da patiklerin yerini yürümesine yardımcı olacak ayakkabılar alacak demektir. Çocuğunuzun ilk adımını atmasında bu eşyaları çok önemli yer tutar. Bu nedenle bebek ayakkabısı alırken dikkatli olmalı ve özen gösterilmelidir.

Yazlık Bebek Ayakkabısı Seçerken Dikkat Edilecekler

Yazlık Bebek Ayakkabısı Seçerken Dikkat Edilecekler

Özellikle yaz aylarında minik yavrunuza yürümesine yardımcı bir ayakkabı alacaksanız ilk dikkat etmeniz gereken, ayağını çok sıcak tutmayacak, terletmeyecek ve koku yapmayacak türde olmasıdır. Ayağını çok sıcak tutup terleten ürünler onun sürekli bunu çıkarmak istemesine neden olacaktır. Bir dikkat edilmesi gereken durum da tabanının düz ve ağırlık verildiğinde kaymayacak şekilde olmasıdır. Yavrunuzun ilk adımını atarken ayağının kayması onu korkutacak ve yürümek istememesine neden olacaktır. Düz tabanlı ürünler yürümeye destek olması açısından tercih edilmelidir. Bebek ayakkabısı alırken mutlaka ayağında denetin. Yürürken onun hareketlerinden rahat olup olmadığına bakın. Daha sonra çıkarıp ayağının altını, üstünü, kenarlarını kontrol edin. Her hangi bir kızarıklık ya da yara olmamasına dikkat edin. Bazı satış elemanları ilk giyişte vurup alıştıktan sonra sorun kalmayacağını söylese de inanmayın. Miniklerin ayakları ilk yıllarında çok yumuşak olup içine girdikleri kalıplara uyarlar. Bu yüzden onun ayağına tam olan ayakkabılar almalısınız. Küçük gelen ayakkabılar, çocuğunuzun ayağının şeklini bozup yürüme bozukluğuna bile sebep olabilir. Çok bol gelen ürünler ise onun ayağından çıkıp yürümesine engel olabilir. Yaz aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modeli sandalettir. Sandalet, hem ayağın hava almasını hem de çocuğun rahat hareket etmesini sağlar. Bilekten olan bağı sayesinde ne çocuğunuzu sıkar ne de eşyasının ayağından çıkmasına izin verir.

Yazlık Bebek Ayakkabılarında En Uygun Fiyatlar

Yazlık Bebek Ayakkabılarında En Uygun Fiyatlar

İnternet üzerindeki bir çok firma özellikle bebekler için özel ürünleri online olarak satışa sunmakta ve büyük bir çoğunluğu beğenilmeyen ya da sorun çıkaran ürünleri geri iade almaktadır. Zidaya adlı internet sitesi de bunlardan birisi. Sitedeki ürünlere ücretsiz kargo ile sahip olacağınız gibi 30 gün içerisindeki iadelerde de ücret ödemeyeceksiniz. Bebekbezi.com adlı internet sitesindeki ilk adım ürünleri ile bebeğinize hem sevimli hem de rahat ayakkabılar alabilirsiniz. %50 indirimli bu ürünlere ücretsiz kargo ve ücretsiz iade imkanı ile sahip olabilirsiniz. Ürünlerin ödemesini kapıda yapabilir ve kredi kartına 10 taksit ile ödeyebilirsiniz. Funnybaby.com sitesinde de minik prens ve prenseslere özel ürünler ürünler bulunmakta. Türkiye`nin her yerine online satış yapan sitede bebek ayakkabılarında yeni ürünler göze çarpmakta. Güzel ürünlere rastlayabileceğiniz bir diğer internet adresi de cocukmarket.com adresidir. Sitede ürün yelpazesinin genişliğinin yanı sıra 100 Lira ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve kredi kartına 3 taksit imkanı da sunulmakta. Sipariş verilen gün kargoya teslim edilen ürünlerin bedelini kapıda da ödeyebilirsiniz. Sitedeki telefon numarasına arayarak da sipariş verebilir ve siteden sipariş takibi yapabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları