Yataş Koltuk Takımları: En Son Modellerde İndirimli Online Fiyatlar

Yataş koltuk takımı modeli Galeri

Ev dekorasyonuna öncülük eden sektörlerin başında şüphesiz ki Yataş markası gelmektedir. 1976 yılında Süntaş A.Ş tarafından faaliyete geçen firma, ilk sünger fabrikasını açarak bir ilke imzasını atmıştır. Yatak üretimi ile başlayan meslek hayatına, koltuk, kanepe, ev tekstili gibi ürünler tasarlamak ile devam etmiştir. 800 satış noktasından, 1.500 deneyimli personel ile hizmet veren marka, 5 fabrikada da modern ürünlerinin tasarımını yapmaktadır. Türkiye’de sürekli ilklere imza atan firma, ilk perakende mağazacılık konseptine yer vermiştir. Bu sayede tüketicisine en kaliteli ürünleri, en ucuz şekilde alma imkânı sunmuştur. Dünya çapında 45 ülkede hizmet veren marka, kaliteli ve dinamik ürünlerini buralarda görücüye çıkarmış ve lider konumunda yerini almıştır. Sürekli kendini yenileyen ve farklılık yapmayı seven firma, “Walt Disney” karakterine ilk kez üretiminde yer vererek büyük beğeni kazanmıştır. “Self Bed” ,“Visco Therapy” özellikleri ile donamış yatak ve yastıkları ile kişi sağlığını da ön planda tutmuş ve “Memory Foam” sistemini bütün üretimlerinde kullanmıştır. Dünya trendlerini ve modasını yakından takip eden ve her daim kaliteli ürünü amaç edinen firma, Yataş koltuk takımları ile adından sıkça söz ettiriyor. Gelişen teknoloji ile bezenmiş bu ürün, tüketicisinin konforunu ve kullanım rahatlığını düşünerek tasarlanmıştır.

Yataş Koltuk Takımı Modelleri

1993 yılında üretim gamında farklılık yapan firma, koltuk takımı tasarlamaya başlamıştır. Evlere başka hava getiren modelleri ile herkesin gözdesi olan firma, yeni evlilere ve evini yenilemek isteyenlerin imdadına koşuyor. Bu sezon çıkardığı koltuk modelleri ile yine herkesi cezbetti. Son zamanların trendi haline gelen “Enza Corners” köşe takımları, evlere geniş alan ve şıklık getiriyor. Modern tasarımı, kaliteli kumaşı, dayanıklı ve konforlu minderleri ile evinizin baş köşesi olmaya adaydır. Mobilyanıza ve zevkinize uygun renk ve modeller, geniş ürün yelpazesi ile piyasaya sunulmuştur. “Redondo” modeli, beyaz rengin asilliği ve saflığı ile evlerinize ferahlık ve konfor getiriyor. “Siena” tasarımı, spor tarzı sevenlere özel tasarlanmış ve modern çizgisi ile evlerinizi zenginleştirmiştir. 2012 sezonuna adım atan “Nature” üretimi, keskin ve net çizgilerden tasarlanmış ve büyük minderler ile dekoratif bir görünüm kazandırılmıştır. Klasik tarzı seven kişilere göre üretilmiş bu model, sıradanlıktan sıyrılıp özgün tasarımlara ev sahipliği yapıyor. İçinizi açan cıvıl cıvıl bir tasarım ile gündeme düşen “Nantes” modeli, canlı renkleri ile oturma odanızı renklendiriyor. “Moreno” üretimi, sürekli kullanmaya dayanıklılık gösteren kumaştan ve malzemeden oluşmuştur. Şıklığının yanı sıra sağlamlığı ile dikkat çeken model, istenildiği zaman yatak konumuna getirilebiliyor. Renkli kişiliklere özel bir üretim daha “Bolt” modeli, kırmızı rengin en güzel tonundan oluşan tasarım, dekorasyon meraklılarına hitap ediyor.

Online Satış Noktalarında Şok İndirimler

Yataş koltuk takımı modelleri, firmanın mağazalarında yerini almış durumdadır. Mağazalardan daha ucuz fiyatlar ile alabileceğiniz bir sistem daha hizmetinizdedir. Online satış noktaları, güvenli ve kaliteli hizmeti amaç edinerek faaliyet göstermektedir. Altıncı cadde.com, dekoreko.com, evmanya.com ve evim.net sitelerinden kampanya ve indirim seçenekleri ile sipariş verebilir ve anında kapınıza teslim alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evim.net
  • Evmanya
  • Altıncı Cadde
  • Dekoreko
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları