Yataş Enza: Mobilya ve Genç Odalarında İndirimli Fiyat Fırsatları

Dolce Genç Odası Galeri

Yataş ilk olarak Anadolu'da sünger fabrikası olarak faaliyete geçmiştir. İlerleyen zamanlarda yatırımını yatak üzerine yoğunlaştıran firma günümüze kadar mobilya dahil olmak üzere birçok alanda lider konuma gelmiştir. Mobilya sektöründe kendisine öncü bir yer edinen firma, kalite anlayışı, uzman kadrosu, gelişmiş teknolojik imkanları, üretimdeki hassasiyet sayesinde tüketicilerin güvenini kazanmıştır. Gelişen teknolojiyi ve modayı yakından takip eden firma, en son modeller ve kendisine özgü mobilya tasarımları sayesinde sektördeki rakiplerinden sıyrılmaktadır. Bu başarısının sonucunda yurt dışına açılan firma yaklaşık olarak 48 ülkeye mobilya ihracatı yapmaktadır. Bu sezon ürünlerinde büyük yenilikler yapan Yataş, indirim fırsatları ile birlikte avantajlı fiyatlar uygulamaktadır.

Yataş Enza Genç Odalarında Fırsatlar

Yataş Enza Genç Odalarında Fırsatlar

Yataş enza mobilya ve genç odalarında uyguladığı birbirinden avantajlı fiyatlar ve indirim fırsatları ile tüketicilerin yüzünü güldürmektedir. Genç odalarında özel tasarımlar kullanılarak, rahatlık ve işlevsellik ön planda tutulmuştur. Bosco genç odasında kullanılan beyaz renk ile ahşap tonları kombine edilerek sade bir görüntü ortaya konulmuştur. Takımda kullanılan sert çizgiler ile dinamizm kazandırılan oda ayrıca ferah bir görüntü sergilemektedir. Geniş ve kullanışlı bir gardırop, yüksek şifoniyer, iki çekmeceli komodin, rahat ve geniş bir çalışma masası ve çok işlevli, başlıklı bir karyoladan meydana gelen takım uyum içerisinde bir görüntü sergilemektedir. Yatağın altına monte edilen özel tasarım hareketli çekmece sistemi ile yorgan, yastık gibi eşyalar rahatça muhafaza edilebilir. Dolce genç odası takımında ağırlıklı olarak kullanılan siyah rengin yanı sıra ahşap tonları ve beyaz rengin kombinesi ile canlı bir görüntü ortaya çıkartılmıştır. Ürünün aksesuarlarında ve üzerinde motif olarak kullanılan turuncu renk odaya hareketlilik getirmiştir. Geniş çalışma masası, 3 kapaklı geniş gardırop, büyük şifoniyer, kapalı kitaplık, açık ve raflı kitaplık, karyola ve komodinden meydana gelen takım oldukça kullanışlıdır. Genç odaları oldukça uygun fiyatlar ve cazip indirimlerle satışa sunulmaktadır. Yatak odaları, yemek odaları, salon ve oturma grupları, kanepe ve koltuklar, ev dekorasyon mobilyalarında çok cazip indirimler ve avantajlı fiyatlar bulunmaktadır. Mobilyalar firma tarafından en az 2 yıla kadar garanti kapsamı altındadır. Satış öncesi ve satış sonrasında güler yüzlü karşılama ve her türlü teknik destek firma tarafından sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutulan firmada, müşteri hizmetleri gün boyunca hizmet vermektedir.

İndirimli Mobilyalar Hakkında Bilgi

Yataş enza mobilya, modayı yakından takip ederek yeni sezon için tasarladıkları genç odası ve diğer tüm mobilyalarda kaliteli üretim ve işçilik ile tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Bu güvenden dolayı tüketicilere yönelik, ürünlerinde büyük online indirimler, avantajlı fiyatlar, kredi kartlarına taksit fırsatları ile uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. Online indirimler için Enzamobilya.com adlı resmi web sitesinden detaylı bilgi alınabilir veya en yakın Yataş enza mağazasına uğramak yeterli olmaktadır. Büyük indirimler ve fırsatlar ile fiyatlardan tüketiciler oldukça memnun görünmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları