Yatak Örtüleri: Yatak Örtüleri Markaları ve Yatak Örtüleri Modelleri

Yatak Örtüleri: Yatak Örtüleri Markaları ve Yatak Örtüleri Modelleri Galeri

Yatakların süsü yatak örtüleri, yatak odası takımını gözlere güzel gösterir. Hele perdelerle ve odanın duvarları ile uyumlu renklerde ise göze çok daha hoş gelir. Evlenecek kızlara, çeyizlik tabir edilen ve alınacakların ilk sırasında gelen bir eşyadır. Her genç kız evlendiğinde bir gelin yatağı düzenler ve üzerine çeyizlik bir yatak örtüsü örter. Yeni ev alanlar ve yeni yatak odası takımı alanlar da genellikle yatakların üzerine serdikleri örtüleri değiştirip çok daha güzel ve süslü olanını alırlar. Çünkü bizim geleneklerimizde yeni evlenenlerin ve yeni ev alanların evlerini gezmek adetten sayılır.

En Çok Satılan Yatak Örtüleri Markaları Hangileridir?

En Çok Satılan Yatak Örtüleri Markaları Hangileridir?

Geceleri rahat uyuduğumuz ve evlerimizin en rahat yerleri olan yataklarımız için hangi marka yatak örtülerini almalıyız? Yeni evlenecek genç kızlar ve onlar için çeyiz düzen anneler iyi bir marka örtü almak isterler. Çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi, yeni evlilerin ve yeni ev alanların tüm odaları gelen misafirlere gezdirilir. Yatağın üzerinde çok şık bir örtü olması istenir. Genellikle bu örtülerin ünlü bir markanın ürünü olması tercih edilir. Örneğin yeni evli kızınız, Taç yatak örtülerinin içinde en beğendiğiniz modelini seçtiğiniz yatak odasını samimi arkadaşlarına büyük bir iftiharla gösterirken ne kadar mutlu olacaktır! Ya da siz yeni aldığınız yatak odası takımınızı Linens, Pierre Cardin, Mudo, Elart, Altınbaşak, Monabianca, Ecobella, Cassandra Home, Sarev, Rich Cotton, Diley, Storway Ranforce, Victoria, Belenay Vakko markalarından birisi ile süslediğinizde ne kadar mutlu olacağınızı bir düşünün. Ayrıca bu muhteşem güzellikteki ürünleri satın aldığınızda ve sıcacık yuvanızda kullandığınızda hayatınıza yepyeni bir güzellik katmış olacaksınız.

Yatak Örtüleri Modelleri ve Online Alışveriş

En güzel yatak örtüleri modellerini Evimister, Evmanya ve Dekoreko'da bulabilirsiniz. Hemen hemen her markanın, evinizin yatak odasındaki renklerine ve stiline uygun bir yatak örtüsü modeli bulunmaktadır. Yine hemen hepsinin %100 pamuklu kumaştan yapılmış modelleri mevcuttur. Ayrıca saten, kadife, tafta, organze ve monaray gibi kaliteli kumaşlar da kullanılmaktadır. Üzerleri, ya elişi olarak ya da makinede işlenmek suretiyle süslenir. Boncuklar, pullar, kurdele işleri, aplikeler, kordonlar ve diğer çeşitli malzemelerle işlenir ve süslenir. En sade pamuklu kumaştan yapılmış modelleri olduğu gibi sizi bir kral ve kraliçe gibi hissettirecek kadar şatafatlı, değerli taşlarla, tüllerle ve boncuklarla işlenmiş, muhteşem renklerde ipek kadife ya da ipek saten modelleri mevcuttur. Ismarlama dikilmesi suretiyle istediğiniz bir modelde de üretilebilir. Perdelerle, duvarların ve halıların rengine uyumlu ya da kontras teşkil edecek bir renkte yapılmış bir model seçebilirsiniz. Yatak odası takımınız sade ise, daha basit bir kumaştan yapılmış bir model, klasik ise işlemeli ya da taşlarla süslenmiş, el işi ile bezenmiş bir model seçebilirsiniz. Hatta becerikli hanımlar kendi yatakları için tığla ya da şişle örmek suretiyle örtüler hazırlamaktadırlar. Patchwork denilen teknikle elde işlenmek suretiyle kişiye özel bir model örtü üretmek de mümkündür. Âdeta bir sanat eseri gibi görünen ünlü markaların muhteşem modelleri ile yatak odalarınız şenlenecek ve hayranlık uyandıracaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • VAKKO
  • Linens
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları