Yatak Odası Takımı: Fiyatları ve Online Alışverişe Özel İndirim Fırsatları

Yatak Odası Takımı: Fiyatları ve Online Alışverişe Özel İndirim Fırsatları Galeri

Yatak odası takımı, bir ev için en önemli mobilya grubudur. Günün bütün yorgunluğunu attığımız ve dinlendiğimiz bu alanlarda, ergonomik ve rahatlatıcı modeller bizleri dinlendirmektedir. Bu nedenle tasarımından, tarzına kadar önem teşkil etmektedir. Son yıllarda, çok farklı estik olarak tasarlanan modellerde, depolama alanları yani dolaplar ve altı bazalı yapılan karyola modelleri ile yaratılan ergonomi, üst seviyede konfor sağlamaktadır.

Yatak Odası Takımı

Dinlenmek için çok önemli olan bu alanlarda, tıklım tıkış olmamak için, gereksinim duyduğunuz parçaları listelemek çok önemlidir. Bir makyaj masasına ihtiyacınız var mı? Kaç kapılı dolap kullanmak gerekli? gibi kararları, önceden verdikten sonra, oda metrekarenize göre seçimler yapmalısınız. Çok büyük bir başlığı olan karyolaları, genelde büyük alanlarınız varsa tercih etmekte fayda vardır. Bu başlıklar, odaları daha küçük göstermektedir. Dolaplarda, iç kısımları geniş raflı ve üst kısımlarında olan askıları amortisörle alt bölgeye inen, çorap ve kravat çekmeceli, parçalarınızı toplayan modeller mevcuttur. Şifonyerlerinde ışık olan modeller tercih edilmelidir. Gece uyandığınızda, ışığa ulaşmanın kolaylığı ve uyumadan önce kitap okumayı seviyorsanız, sizi rahat ettirecektir. Yeriniz dar ise, kayar raylı kapakları, dolaplarda tercih etmekte fayda vardır. Böylelikle, kapaklar odaya doğru açılmayarak, size yerden kazanç sağlayacaktır. Odanızın dolap koyulacak olan duvarına, önceden karar vermek ve ölçüsünü alarak modelleri incelemek, sizi sonradan başınıza gelecek olan sürprizlere karşı koruyacaktır. Aldığınız modelin dolabı, odanıza sığmayabilir. Eğer küçük bir odanız var ve beğendiğiniz model yatak, dolap ve şifonyerlerden oluşan kalabalık bir takım ise, odanızda depolanacak olan ürünleri farklı bir yerlere kaldırın. Yorganlarınızı, örtülerinizi, kışlık veya yazlık kıyafetlerinizi farklı depolama alanlarına kaydırın. Odanızın yanında bir balkonunuz varsa, oraya bir dolap ekleyerek, seçeceğiniz dolabı biraz küçültebilirsiniz. Yatak odası takımlarında, var olan modeller göz alıcı ve şık tasarımlardan oluşmaktadır. Yatak başları, şifonyerler ve dolaplar ile makyaj masaları ahşap, metal ve ahşap karışımı olmak üzere, kaplamalı olarak da imal edilmektedir. Lake boya uygulamalı, ferforje kullanılmış yere yakın veya yerden yüksek olan, yüzlerce model arasından seçim yapmanız, sizin tarzınız ve kişiliğiniz ile ilgilidir. Ama bu alanlarda, hareket kabiliyetinizin kısıtlanmaması, rahat hareket etmeniz ve sıkışıklıktan uzak durmanız, sizin konforunuz için önemlidir. Çeşitler içinden seçeceğiniz her hangi bir modeli, oda ölçülerinize göre yaptırabileceğinizi de unutmamak gereklidir.

Online Alışverişe Özel İndirim Fırsatları

Dekoreko, Evim.net, Evmanya ve Evimister gibi, sanal mağazalardan online alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik internet tüketicisine özel, bu takımları %50’lere varan özel indirimler ve kredi kartı taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Tüm markaları, kıyaslayabilir ve özel imalat fiyatları alabilirsiniz. Lake, ahşap ve kaplama gibi, pek çok seçeneğin ve renk seçeneklerinin olduğu modelleri, özel kampanya fırsatlarını takip etmenizi ve dönemsel kampanyalarda %70'lere varan indirimler olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Dekoreko
  • Evim.net
  • Evmanya
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları