Yatak Markaları: En Kaliteli Yatak Markalarında Online İndirimler!

Yatak Markalarında Avantajlar Galeri

Beden ve ruh sağlığımızın en büyük gereksinimlerinden biri sağlıklı ve düzenli uyku uyuyabilmektir. Hayatımızın çoğu günlük koşuşturma içinde geçmektedir. Sabahtan akşama veya geceleri çalışıyoruz. Tüm bu yorgunluğun ardından insanların en büyük ihtiyacıdır, rahat bir yatakta güzel bir uyku çekebilmek. Uzandığımızda üzerimizdeki tüm yorgunluklardan arınabilmek ve bir sonraki güne zinde kalkabilmeyi arzularız. Önceleri şilteler içine yerleştirilen yün ve pamuk yataklarda uyumaktaydık. Bu ürünü her sabah tiftiklemek ve topaklanan bölümleri açmak gerekirdi. Zaman zaman da şiltelerin içindeki yün ve pamuk boşaltılır ve uzun bir çubuk yardımıyla çırpılırdı. Topaklaşan yünler ancak bu şekilde yola gelirdi. Gelinlik kızlara da yine bu şilteler çeyiz olarak verilmekteydi. Şimdi ise gelişen tekstil sektörü sayesinde şilteler artık kullanılmamaya başlanmıştır. Yatak markaları geliştirdikleri yeni teknolojilerle insan sağlığına uygun ürünler pazarlamaktadırlar. Firmalar ortopedik, yarı ortopedik, visco ve antialerjik olanlarını üretmişlerdir. Tüketicinin zevki ve ihtiyacı doğrultusuna üretilen bu modellerde günün yorgunluğunu atabilir, sağlıklı ve zinde olabilirsiniz. Ülkemizdeki yatak markaları; İdaş, İşbir, İstikbal, Mondi, Yatsan, Merinos, Bellona gibi firmalardır.

Yatak Markalarında Kaliteli Tasarımlar

Yurdumuzda faaliyet gösteren markalar yaşam sağlığımızı düşünerek ürünlerini üretmektedirler. İstikbal, Expert, Premium ve smart modelleriyle hizmetinizdedir. Yirminin üzerinde ürün çeşidi bulunmaktadır. Firmanın viscolex sünger teknolojisiyle visco koleksiyonu, uyku sırasında omurga üzerine baskı olmadan uyku imkanı sunuyor. Bu ürünler tamamen yaysız olarak üretilmekte ve uzay teknolojisi kullanılmaktadır. Visco teknolojisinde, vücut ısısına duyarlı olan bu ürün, kan dolaşımını rahatlatıyor ve vücutta ağrı oluşumunu engelliyor. Hava sirkülasyonu olan bu ürün, terletmiyor. Visco teknolojisini ayrıca Yataş, İdaş ve Bellona markaları da üretmektedir. Ortopedik modelleri ise, yarı ortopedik ve tam ortopedik olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu ürünün en büyük özelliği belli bölgelerinin sertliğinden gelmektedir. Özellikle bel, boyun ağrısı çekenlere tavsiye edilmektedir. Anti alerjik modelleri içlerinde gözle görünmeyen mikroskobik böcekleri barındırmamaktadırlar. Özellikle astım hastalarının ve bebeklerin bu mükemmel tasarımlı ürünlerde uyumaları tavsiye edilmektedir. Tüm yatak markalarının anti alerjik uyku setleri vardır. Bunların yanı sıra markalar, alev almayan modeller bile üretmişlerdir. Yurdumuzdaki firmalar her gün daha iyi, daha kaliteli yatak üretebilmek için birbirleriyle yarışmaktadırlar. Tabi bu yarışta en şanslı çıkan kesim müşteriler olmaktadır. Tüm firmalar son yıllarda Avrupa standartları ölçüsünde üretim yapmaktadır. Stresinizi, yorgunluğunuzu alan vücudunuza göre şekillenen bu ürünlerin üzerlerindeki kumaş kaplamalar, terletmiyor ve mikrop barındırmıyor. Tek kişilik, çift kişilik, çocuk ve bebek olmak üzere dört farklı boyu satılmaktadır. Ayrıca ister şişman, zayıf veya uzun boylu olun, artık günümüzde her boyda yatak üretimi yapılmaktadır.

Online Alışverişte İndirim Kampanyaları

Firmalar her sene yeni tasarımlar hazırlamakta. Bu tasarımlar çeşitli mağazaların yanında online alışveriş sitelerinde de satılmaktadır. Evmanya gibi online alışveriş siteleri, bu ürünleri cazip fiyat avantajları ile satarken, düzenli olarak indirim kampanyaları hazırlamaktadır. Bu kampanyalardan anında haberdar olmanın en önemli koşulu da online alışveriş sitelerine üye olmaktır. Ücretsiz olarak gerçekleşen üyeliğin ardından tüm kampanya bildirimleri mail adreslerine bildirilmektedir. Onlarca farklı markanın ürünlerinin satışını gerçekleştiren online alışveriş sitelerinden verilen siparişler ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İDAŞ
  • İstikbal
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları