Yaşam Ünitesi Modelleri: Yeni Trend Tasarımları ve Online İndirimler

Yaşam Ünitesi Modelleri Galeri

Yeni evli çiftlerin, evlerini yenileyenlerin ve modayı takip edenlerin tercihi olan yaşam ünitesi modelleri giderek her evde yerini almaya başladı. Farklı modeller ve tarzlara sahip bu ürünler inanılmaz yaşam tarzlarını yansıtmaktadır. TV yeri, kitaplık, süslerin bırakılabileceği bölümlerin oluşturulduğu bu modellerde isteğe göre ufak isteğe göre duvardan duvara büyük çeşitler bulunmaktadır. Harika ışıklandırmalar ve camlı yapılarıyla evlerin salonlarında harika bir görünüm oluşturmaktadırlar. Fonksiyonel bölmeleri ve çekmeceleri de farklı alternatifler oluşturmaktadır. Gizli bölmeler gibi kapakların bulunduğu modeller dıştan bakıldığında tek parça olarak görülmektedir. Bu da görüntü kirliliğinin yaşanmasını istemeyen ev sahiplerinin en çok tercih ettiği ürünlerdir. Yeni evlenen çiftlerin yoğunlukla beyaz renkler seçtikleri görülmüştür. Bu da yeni ev kuranların ruhlarındaki saflığı ve masumiyeti göstermektedir. TV sehpalarının yerini kısa sürede alan ve hatta TV sehpalarını unutturmuştur. Evlerde yeni bir dekorasyon anlayışı olarak binlerce çeşitte satışa sunulmuşlardır.

En Yeni Tasarımlar ve Yaşam Ünitesi Modelleri

Evlerini yenileyenler için meşe renginde ve duvarı komple kaplayacak olan bir ürün yenilenen salonu gerçekten de dolu gösterecektir. Veya sadeliğin tercihi ceviz renginde sadece Plazma TV altına konumlandırılmış, altta 2 adet çekmecesi bulunan bir ünite harika görünebilir. Her tarza ve her keyfe uygun seçilebilecek yaşam ünitesi modelleri farklı bir yaşam anlayışıdır. TV dışında dilerseniz müzik setinizi de dekor olarak TV’nizin yanına yerleştirebilirsiniz. Ya da antika eşyalarla süsleyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Yeni trend tasarımları, akıcı anlayışlarla yaşayanlar kullanır. Ünite modelleri de akıcı anlayışlarla tasarlanmış ürünlerdir. Sadeliği, farklılığı ve şıklığı tek bir çeşitte toplayabilmeleri inanılmazdır. Bırakın eski model sehpaları ve dolapları, bar tipi rafları da atın gitsin. Çünkü bunların hepsinin görevini yerine getirebilen modeller var. Seçeceğiniz harikulade ürün hem misafirlerinize yaşam tarzınızı yansıtır hem de tüm biblo ve süs eşyalarınızı ortalıktan kaldırıp tek bir yerde toplar. Bu evinizin derli toplu görünmesini sağlar hem de eskisinden daha şık olmasına katkıda bulunur. Mobilyalarınızın renginde tasarlanmış bir çeşit evinize mükemmel bir uyum getirecektir. Sadece şık veya uyum sağlaması değil işlevsellikleri de dikkat çekici boyuttadır.

Yeni Trend Tasarımları ve Online İndirimler

Yeni trend tasarımları, çoğaltılan çekmece ve bölmelerle işlevsellik anlayışını daha yüksek boyutlara çıkarmaktadır. Alt bölümünde çekmece, TV’nin sağ ve soluna tasarlanmış boydan dolaplar ve ürünün tam tepesine, duvara monte halinde yerleştirilen raflık iş görme olayına sadece bir örnek olarak gösterilebilir. Veya TV’yi bile arkasına alan sürgülü bir camla antika seramiklerinizin harika uyum sağladığı maun renginde bir model evinize değişik bir hava katacaktır. Bunlar ve bunlar gibi yüzlerce çeşit, mağazalarda ve online sitelerde meraklılarının beğenisine sunulmuştur. Hem de her bütçeye uygun bir anlayışla, her kesime hitap edebilmektedir. Online indirimli fiyatlarla yeni model ürünleri Mobilyalar.com ve Dekoreko gibi alışveriş sitelerinden satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mobilyalar.com
  • Dekoreko
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları