Yağmur Çizmesi: Yeni Modellerde İndirimli Online Alışveriş Fiyatları

Birbirinden şık yağmur çizmesi modelleri bu sezon da çok popüler. Galeri

Yağışlı havalarda, bahçe işlerinde, çamurlu, kirli alanlarda ya da içi yünlü, kürklü malzeme ile kaplanmış olanları ise karlı ve soğuk havalarda giyilebilen fonksiyonel olduğu kadar şık çizmelerdir. Şortlarla, pantolon ve eteklerle, kapri ve taytlarla giyilebilen yağmur çizmesi bu sezon oldukça revaçta. Özellikle bahar yağışlarının yoğun olduğu mevsimlerde, sıcak tutan iç malzemeye sahip modelleri ise soğuk kış günlerinde idealdir. Çeşitli markalarda bulabileceğiniz, çok çeşitli renkleri, desenleri ve stilleri olan modeller hem şık, hem spor, hem de kullanışlı. Su geçirmeyen dış yüzey yapısı ayağı, pantolon paçalarını ve çorapları ıslanmaktan korurken, hava kanallarıyla ayağı havadan yoksun bırakmaz ve koku barındırmaz. Farklı yüksekliklerde üretilen modelleri bot kadar kısa modellerde bulmak da mümkün. Dize kadar, hatta dizin üstüne kadar uzanan bacak yüksekliği sayesinde suyun ve çamurun yoğun olduğu bölgelerde kullanım kolaylaşır. Özellikle çok yağış alan ülkelerde çok daha fazla moda olan bu modellerin bazı markalarda erkekler için üretilmiş modellerini de bulmak mümkün oalbiliyor.

Yağmur Çizmesinde En Son Trend ve Tasarımlar

Yağmur Çizmesinde En Son Trend ve Tasarımlar

Düz renkli ve desenli tasarımlarıyla ünlü markaların koleksiyonlarına bakıldığında bu çizmelerin her fiyata satın alınabileceği görülür. Tarzınıza ya da kıyafetinize uygun modeller bulmanız zor değil. Bu modeller sadece geçici bir moda öğesi olmaktan çok her evde bulunması konfor sağlayan fonksiyonel bir gereklilik haline gelmiş durumda. Çorap ve pantolon paçalarının ıslanmamasının yanı sıra, tayt ve eteklerle de mükemmel bir kombin oluşturuyor. Serin sonbahar aylarında bundan daha uygun bir seçim düşünülemez. Taytların yanı sıra skinny jean denen dar kot pantolonlar da yağmur botlarıyla harika bir uyum yaratıyor. Kombine edilebilecek diğer giysi ise günün en son modası olan trençkotlar. İngiliz stili, asil, rahat ve spor bir şıklık yakalamak trençkot ve yağmur çizmesi ikilisiyle mümkün. Şimdilerde farklı tarzlarıyla çok moda olan kısa şortlar da giyilebilecek en şık kombinler arasında yer alıyor. Kışın ya da sonbaharda desenli çoraplarla giyilebilecek modellerle modayı yakından takip etmek çok kolay. Desenli model ile desensiz düz bir çorap, düz model ile de desenli bir çorap giymek uygun olacaktır. Günümüzde trend olan bir şey; birbirinden tezat desenli kombinlerle giyinmek. Mesela çizgili etekle çiçek desenli çorap veya pötikare desenli model ile çizgili çorap giymek de pek moda. Önemli olan bu tezatlıkları uygun bir görsel uyumla biraraya getirmek. Kısa bot şeklinde tasarlanmış modeller de oldukça kullanışlı. Hafif yağışlı günler için çok uygun olan bu çizmeler hem şık hem de çok trend.

Yağmur Çizmesinde Online Alışveriş Olanakları

Pabbuc'da outlet bölümünde Twigy markalı desenli ve düz yağmur çizmesi modelleri %80 indirimle satılıyor. Üyelik sistemiyle çalışan site satın aldığınız ürünleri hızlı bir şekilde teslim ediyor, güvenli alışveriş imkanı sunuyor ve müşteri hizmetleri servisi ile sorunsuz bir alışveriş olanağı sağlıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları