Xpress Music: 5130 ve 5800'lerde Kaçırılmayacak İndirimli Fiyatlar

xpress music Galeri

Cep telefonlarının hayatımızdaki yerinin bu kadar arttığı çağımızda ihtiyaçlarımıza, zevklerimi ve bütçemize uygun bir telefon seçerek satın almak oldukça önem taşımaktadır. Doğru cep telefonu seçimi neye ihtiyacımızın olduğunu bilmek ve telefonu ne amaçla kullanacağımıza bağlıdır. İş amaçlı kullanım için klavyeli telefonlar seçilirken, oyun oynamak için alınacak telefonların ekranının büyük olması ilk tercihlerdendir. İşte tercihini de tamamiyle bir multimedya telefondan yana kullanacak olanlar içinse Nokia Xpress Music bulunmaz bir üründür. Ürün Nokia'nın kalitesi ve deneyimiyle sizlere eşsiz bir multimedya deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

Nokia Xpress Music İle Teknolojinin Ritmini Yakalayın!

Nokia Xpress Music İle Teknolojinin Ritmini Yakalayın!

Müziğin ve telefonun bir araya geldiği mükemmel performansı, göz alıcı estetik tarsımı ile ayrıcalıklı bir müzik ziyafeti sunan Nokia Xpress Music müzikle yaşayanlara özel üretilmiş bir multimedya telefondur. Sade ve ayrıcalıklı tasarımının teknoloji ile birleştiği bu telefonda 3,2 MP kamere ve 3,5 inç’lik büyük ekranı ile Nokia severlerin tam da istediği birçok özelliği içinde barındırmaktadır. 35 saat’te kadar aralıksız müzik keyfi veren şarj süresi de bu telefonu tercih etmekteki düşünceleri haklı çıkarmaktadır. 50 MB yerleşik hafızası ve 16 GB kadar yükseltilebilir hafıza seçeneği ile birçok video ve müzikleri telefonda saklayabilirsiniz. 8.8 saat konuşma süresi, 400 saat bekleme süresi ve 5.2 saat video izleme süresi ile sınıfının en kaliteli ve güçlü telefonudur. Satış rakamları bu telefon un nasıl bire fenomene dönüştüğünün kanıtıdır. Xpress Music uygun fiyatı ile de bütçeleri zorlamayacak şekilde sahip olunabilecek bir telefondur. 434 MHz lik işlemci hızı bu tür uygulamaları çalıştırabilmesi için yeterince hızlı bir performans sunmaktadır. Her zamanki gibi Nokia’nın kolay işletim menüsü, ayrıcalıklı ve aşırıya kaçmaya üstün tasarımı ile gönülleri fethetmiştir. 640.0 Piksel ekran çözünürlüğü ve üstün dokunmatik ekran performansıyla alınabilecek orta sınıf telefonların en başında gelmektedir. Bu telefonla hem üstün kalitede müzik dinleyebilir, videolarınızı kesilmeden ve takılmadan izleyebilirsiniz. Bu telefon için bir özet yapmak gerekirse müziğin, görselliğin, üstün sade tasarımın ve sağlamlığın buluştuğu en güzel telefon. Nokia'nın onlarca yıllık sahip olduğu yüksek kalite, yüksek müşteri memnuniyeti ve yaygın servis ağıyla her açıdan tercih edilebilecek modellerinden bir tanesidir.

Multimedya Telefona Kavuşun, Eğlenceyi Yakalayın!

Şimdi hemen online alışveriş mağazalarını ziyaret ederek hayallerinizdeki cep telefonuna kavuşmak için ilk adımı atabilirsiniz. Farklı markaların yüzlerce çeşit modelleri ve farklı amaçlar için tasarlanmış görünümleri ve kullanımları hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve kararınızı verebilirsiniz. Karşılaştırma seçenekleriyle telefonlar arası karşılaştırmaları rahatlıkla yapabilir ve daha rahat karar verebilirsiniz. Hemen şimdi online mağazalardan kliksa.com, darty.com.tr, hizlial.com gibi siteleri ziyaret edin ve alışverişe başlayın. Online indirim ve fırsatlardan yararlanarak yüksek teknolojiyi ve eğlenceyi uygun fiyata edinin. Uygun taksit ve ödeme koşullarıyla bütçenizi sarsmadan akıllı, dokunmatik ve yüksek teknolojiye sahip cep telefonlarını edinebilirsiniz. Kapınıza kadar gelen kargonun rahatlığını ve keyfini sürebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • Kliksa.com
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları