Xperia X10: Sony Xperia Cep Telefonlarında Kaçırılmayacak Fiyatlar

Xperia X10 Galeri

Sony Ericsson son yılların en büyük teknolojik ürünler üreten firmalarından birisi olarak tanınmaktadır. Ürünler oldukça özenli bir şekilde tasarlanıp piyasaya sürülmektedir. Akıllı telefon modasının her geçen gün biraz daha ilgi çekmesi ile birlikte yeni modeller ve ürünler piyasaya sürülmeye devam etmektedir. Sony Ericsson markasının en gözde sürümü xperia modelleri olarak bilinmektedir. Akıllı telefon olarak piyasaya sürülen bu modeller telefon kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştır. Yine bir xperia modeli olan xperia x10 hayallerinizin telefonu olma yolunda ilerlemektedir. Ürün oldukça özel bir şekilde tasarlanmıştır. Bir telefondan beklediğiniz tüm özellikler bu model bünyesinde yer almaktadır. Diğer modellere göre yüksek bir sürüm olduğunu ifade edebiliriz. Telefon tasarım olarak oldukça dikkat çekici aynı zamanda da zarif bir yapıya sahiptir. Xperia x10 kullananlar bu modelden asla vazgeçemeyeceksiniz. Tek el kullanımı dahi oldukça kolaydır. Birçok akıllı telefon modelinden çok daha fazla özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Kullananların asla pişmanlık duymayacağı firmanın ise oldukça güvendiği bir model olarak ifade edilebilmektedir.

Teknoliji Harikası ve Şık Bir Telefon İsteyenler İçin

Xperia x10 hakkında telefon kullanıcılarını bilgilendirecek özelliklerden bahsetmek gerekirse durumu en iyi şu şekilde ifade edebiliriz. Telefon tasarım olarak hem çok ince hem de zarif bir görünüm sağlamaktadır. Siyah ve beyaz olmak üzere iki çeşit renk seçeneği bulunmaktadır. Android işletim sistemine sahip her türlü programı bu sayede çok kolay bir şekilde indirebileceğiniz bir modeldir. Dokunmatik bir telefondur ve dokunmatiği oldukça hızlıdır. Hızlı odak özelliği sayesinde telefon ile yapacağınız tüm işlemleri çok kısa bir süre içerisinde tamamlamanız mümkündür. Telefonun kamerası oldukça iyi durumdadır. 8 mega piksel kamerası ile fotoğraf çekmek büyük bir keyif haline dönüşebilmektedir. Yüksek çözünürlüğe sahip bir ekran ayarı bulunmaktadır. Bu sayede çok keyifli bir şekilde oyun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Telefon kullanıcıları tarafından gelen yorumlarda telefonun genel olarak çok sağlam bir yapıya sahip olduğu konuşulmaktadır. Çizilmelere kırılmalara karşı dayanıklı bir özelliği bulunmaktadır. Bataryası uzun süreli bir kullanıma karşı oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda şarj işlemi çok hızlıdır. Çok zaman kaybetmeden yarım saat içerisinde bataryanızın dolum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kulaklık ile yüksek sesli müzik dinleyebilme imkanına sahipsiniz. Ses ayarları da oldukça yüksektir.

Şimdi Cazip Fiyatlarla Online Mağazalarda!

Xperia x10 gibi mucizevi bir telefona sahip olabilmek için internette bulunan online alışveriş sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bir araştırma yaptığınız takdirde indirim ve kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Bu sayede xperia x10a piyasadaki fiyatlardan çok daha uygun fiyata sahip olabilme şansına sahip olabilirsiniz. Hızlıal.com yeniçarşım.com ve gold.com gibi online alışveriş sitelerinden büyük bir güven içerisinde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünlerin hepsi garantili ve son teknoloji ürünleri olarak elinize ulaşmaktadır. Bu sayede yorulmadan alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Yeniçarşım
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları