Xperia Neo: Xperia Cep Telefonu Modellerinde Kampanyalı Online Fiyat

Xperia Neo Galeri

Akıllı telefonların bir anda yaygınlaşması ile birçok kişi ya bu akımın dışında kaldı ya da yanlış bir model ile bu akıma katıldı. Eski telefonunuzun artık ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayamaz hale geldiği veya artık arkadaşlarınızın tamamı bir akıllı telefona geçtiği için siz de bir tane almayı düşünüyor olabilirsiniz. Benzer biçimde yanlış bir seçim yaparak ilk çıkan ve tam olarak akıllı telefon özelliklerini taşımayan bir telefon aldıysanız, düşük işlemci gücü yüzünden karşınıza çıkan donma problemleri ya da kalitesiz dokunmatik ekranların ölü piksel ve duyarsızlaşma sorunları başınızı ağrıttığı için artık yeni bir akıllı telefon edinmeyi aklınızdan geçiyor olabilirsiniz. İşte tekrar aynı sorunlarla karşılaşmamanız için doğru bir model seçmek çok önemli. Çünkü kötü bir telefon alarak hayal kırıklığı yaşamak ne kadar kötü ise gereksiz özelliklere sahip bir telefona bütçenizin üzerinde miktarlar ödemek de o kadar kötü olacaktır. Bu yüzden ortayı bulmak için incelemeniz gereken ilk markalardan biri Sony olmalı. Yılların tecrübesini ve diğer büyük teknoloji markaları ile olan ortaklarını göz önünde bulundurarak sizlere paranızın karşılığını en iyi verecek markalardan biri olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Peki, firma sizlere hangi özellikleri sunuyor? Firmanın Xperia serisinin en gözde modellerinden birine hemen göz atalım. Xperia Neo hangi özellikleri ile öne çıkıyor?

Xperia Neo Özellikleri ve Fiyatı

Öncelikle Sony yıllardır ürettiği kameralar ile zaten kullanıcıların beğenisini topladığı için telefon kameraları da aynı ölçü de iyi diyebiliriz. Xperia Neo sahip olduğu 8 MP’lik kamerası ile yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekmenize ve bunları anında sosyal paylaşım siteleri ve Bluetooth gibi kablosuz teknolojiler aracılığıyla paylaşmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca internet tarayıcısında dâhili Flash desteğine sahip olmasını sağlayan Android işletim sisteminin 2.3 Gingerbread versiyonunu kullanıyor. Bu sayede internetten videoları izlemek için sıkıntılı işlemler yapmanıza kalmıyor. Android’in bir avantajı da uygulama marketi olan Google Play Store aracılığı ile binlerce ücretli ve ücretsiz uygulamaya da sahip olabilecek olmanız. Sony Mobile BRAVIA ENGINE teknolojisi ile geliştirilmiş 3.7 inçlik ekranı ile uygulama ve multimedyalarınızdan aldığınız zevki katlıyor. HDMI desteği ile bu zevki büyük ekrana taşımak da mümkün. Tüm bu özelliklere sahip olduğunuz fiyat ise diğer modellerin fiyat ve performansları incelendiğinde aslında çok da uygun.

Çok Uygun Fiyatlarla Xperia Neo

Hemen internet üzerinden yapabileceğiniz çok uygun fiyatlı alışverişler ile çok iyi özellikleri olan bir akıllı telefona sahip olabilirsiniz. Xperia Neo kesinlikle bir akıllı telefonda aradığınız özellikleri istenmeyen sorunlara ve başınızı ağrıtacak problemlere yol açmadan karşılayacak bir telefon. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için düşünebileceğiniz, bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz ve aldığınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz bir telefon. Gold Bilgisayar’ın internet mağazaları kampanyalı online fiyatları ile herkesi bir akıllı telefon sahibi yapmak için hazır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları