Xbox 360 Oyunları: En Çok Satan Kinect ve Konsol Oyunları Burada!

Xbox 360 Oyunları: En Çok Satan Kinect ve Konsol Oyunları Burada! Galeri

Oyunlar kuşkusuz ki günümüzde insanların eğlenceli zamanlar geçirmek için yaptığı eylemlerden bir tanesi. İnsanın ilk yaratılışından beri günümüze kadar geçen süreçte oyunlar değişti ama bu eylemin amacı yüzyıllardır değişmedi. Zaman ile ortaya teknoloji ve imkanların gelişmesi ile birçok eğlence türü çıkmaya başladı. Eskiden insanlar bu bu eğlenceleri gerçek bir şekilde izleyebilirken bugün sanal bir şekilde oynamak da mümkün. Zira bu eğlence eylemlerini oynamak için bir çok platform bulunuyor. Bu platformlardan bir tanesi de Xbox 360 sürümleri ve konsolu. Piyasaya daha yeni çıkmasına rağmen bu konsol diğer rakiplerine göre daha iyi bir konuma yükseldi. Daha gelişmiş özellikler ve içerik sunan bu platform artık Xbox 360 oyunlarını en iyi bir bir biçimde oynayabilmek mümkün. Dilerseniz bu denli sevilen ve oynanan bu son nesil konsollara bir göz atalım.

En Çok Satan Xbox 360 Oyunları Ve Kinect Konsol Oyunları

En Çok Satan Xbox 360 Oyunları Ve Kinect Konsol Oyunları

En çok satılan ve tercih edilen Kinect ve Xbox 360 oyunları ve eğlence yazılımları ise genel olarak şöyle;
- Halo Xbox 360 konsolunun en çok oynanan oyunu olarak tarihe geçti. Halo tüm dünyada en çok oynananlar arasına girmeyi başardı. Halo sahip olduğu bu başarı sonrası romanını da çıkardı.
- COD-Modern Warfare 2 ise en çok satanlardan bir diğeri. Klasik COD macerasını Xbox'a taşıyan bu sürüm, en çok tercih edilenler arasındaki yerini aldı.
- Gears Of War 5 adından anlaşılacağı gibi aksiyon ve savaş macerası. Gears Of War, içeriği ile tercih edilenler arasına girmeyi başardı.
- COD-Black Ops, COD'un bir diğer sürümü olan bu yazılım tercih edilenler arasında bulunuyor.
- GTA IV daha çok kişiselleştirilen sürümü ile tercih edilmeyi başardı.
- Battlefield 3 ise savaş maceraları kategorisinde bir diğer çok satanlardan bir tanesi.
- The Elder Scrolls V: Skyrim ise daha çok fantastik ögeler içermesi ile kullanıcıları tarafından yoğun olarak tercih edildi. Oyun Xbox eğlence yazılımları arasında en çok satanlar arasında yer alıyor.
- Kinect Sports: Season Two, ise Kinect modelinin en çok satanları arasında yer alıyor. Adından da anlaşılacağı gibi spor sevenlere hitap ediyor.
- Kinect Star Wars ise yıldız savaşlarını kullanıcının hareketlerine bağlı olarak oynanmasına olanak sağlıyor. Kinect modelinin en çok satanları arasında ki yerini koruyor.

Xbox 360 Oyunları Uygun Alışverişleri Burada!

Xbox ve Kinect oyunlarına ise birçok mağazadan ulaşmak mümkün. Yaygın teknoloji marketlerinden bu sürümlere sahip olabilirsiniz. Ancak geniş bütçelere hitap eden bu yazılımlara daha cazip fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız online mağazalar bu isteklerinize anında cevap veriyor. Hizlial, Gittigidiyor, Teknosa, Kliksa, Pandoragame ve Markafoni gibi birçok online mağazadan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu online mağazalardan bu yazılımları alarak en uygun fiyatlar ile bu oyunların alışverişini tamamlayabilirsiniz. Sizde tüm bu eğlence yazılımlarına en uygun fiyatları ile sahip olmak istiyorsanız bu mağazalardan alışverişe başlayabilirsiniz. Kazançlı alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları