World Kart Kampanyaları: Kredi Kartı, Uygun Taksitli Kredi Fırsatları

World Kart Galeri

Günümüzde alışverişler nakit paradan ziyade, kredi kartıyla yapılmaktadır. Nakit parayla alışveriş yapan insanların sayısı her geçen gün daha da azalmaktadır. İnsanlar alışveriş sırasında, cebindeki nakit parayı kullanmak yerine, bir ay sonra ödemesini yapacağı kredi kartını kullanmayı tercih etmektedir. İnsanların bu tutumu, bankaları faaliyete geçirmiştir. Her banka müşterilerine, farklı avantajlar sağlayan kredi kartları sunmaya başlamışlardır. Garanti Bankası Bonus, Yapı Kredi Bankası World, Akbank Axess, HSBC Advantage gibi kendi kartlarıyla müşterilerine hizmet etmektedir. Bunların arasında Yapı Kredi Bankasının yapmış olduğu World Kart kampanyalarını büyük ses getirmektedir.

Ses Getirecek Word Kart Kampanyalarına Hazır Olun

World ile yapacağınız alışverişlerinizde Yapı Kredi, Vakıfbank, Türkiye Ekonomi Bankası ve Anadolubank siz müşterilerine büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlara birçok örnek verebiliriz. Mesela 20 Kasım ve 31 Aralık tarih aralığında Opet ve Sunpet bayilerinden yapacağınız alışverişlerinizde, sonraki alışverişiniz için önemli ölçüde indirim imkânı sağlanmaktadır. Kemal Tanca ayakkabı firması World için 7 taksit imkânı sağlamaktadır. Ayrıca alacağınız Kemal Tanca ayakkabıların ücretini, istediğiniz takdirde 2013 yılında ödemeye başlayabilirsiniz. Altincicadde.com online alışveriş sitesinde yapacağınız belli bir miktardaki alışverişlerinizde mükemmel para puanlar sizlerin oluyor. Bununla birlikte ödemelerinizi, vade farksız 12 taksit olarak yapabilirsiniz. Daybuyday.com ve Evmanya.com sitelerinde 16 Kasım ve 16 Aralık tarihleri arasında bir kere de yapılan alışverişleriniz için ise yine çok iyi oranlarda para puan kazanma şansını da elde edebilirsiniz. Aynı tarihler aralığında Gezisitesi.com adresinden yapacağınız harcamalarınız için ise yine çok yüksek oranda para puan kazanma hakkına sahipsiniz. Online giyim mağazalarından olan Markafoni.com sitesi, yapacağınız alışverişlerinizde World’e özel vade farksız 10 taksit imkânı sunuyor. Bununla birlikte yapacağınız alışverişlerinizin ödemesine 2 ay sonra başlayabilirsiniz. Bu kampanya diğer kampanyalardan farklı olarak, 1 Kasım ve 31 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Şehir Fırsatı sitesi, bu karta özel olarak yapacağınız alışverişleriniz için vade farksız 6 taksit imkânı sunmaktadır. World kart kampanyaları dışında pek çok bankanın müşterilerine sağladıkları kredi olanakları da müşterilerinin yüzlerini güldürüyor. World Kart müşterilerine avantajlar sağlamaya devam edecektir. Herkes belirli zamanlarda kredi ihtiyacına düşebilir. Nihayetinde insanlar yaşamlarının her döneminde bir şeylere gereksinim duyabilir. İktisattaki temel kavramda olduğu gibi: “İhtiyaçlar sınırsızdır, kaynaklar sınırlıdır.” İhtiyaçlarının karşılığını ödemek için finansal bir desteğe ihtiyaç duyabilirler. İşte böyle durumlarda bankalar müşterilerine kredi açarlar ve finansal açıdan vadeli borç işlemi gerçekleştirirler. Finansal kurumlar bu borç işlemlerini müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamak için düşük faizli olarak gerçekleştirerek uygun taksitli fırsatlar sunmaya özen gösterirler.

Uygun Taksit Seçenekleri İle Kredi Kullanmak

Yukarıda saydığımız tüm bu kampanyalar, sadece World ile anlaşmalı olan üye iş yerlerinde geçerli olmaktadır. Siz de World kart kampanyaları dünyasından yararlanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey size en yakın Vakıfbank, Anadolubank, TEB ve Yapı Kredi Bankalarından birine giderek başvuru yapmaktır. Aynı zamanda uygun taksitli krediye de ihtiyaç duyuyorsanız en yakın banka şubelerine gidebilir ya da internet ortamından bankaların online internet şubelerine uğrayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Evmanya
  • Kemal Tanca
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları