World Kampanya: Akaryakıt, Opet ve Diğer Worldcard Kampanyaları

World Kredi Kartı Galeri

Kredi kartları online alışverişler dahil olmak üzere yaptığımız bütün alışverişlerde kullanabileceğimiz istediğimiz taktirde para da çekmeye imkan tanıyan belirli bir limit üzerinden bankalar tarafından bize verilen bir ödeme kartıdır. Özellikle nakit paramızın olmadığı ve taksitli alışveriş yapmak istediğimiz zamanlarda kredi kartları bizim kurtarıcımız olmaktadır. Yıllardır güvenli bankacılığın simgesi olan Yapı Kredi Bankası 21 yıla yakın bir süredir World kredi kartı ile sizlere hizmet vermektedir. Dünya üzerinde en çok kullanılan kartlar arasında olması ve gerek kampanyaları gerekse avantajlarıyla her zaman liderliği elinde bulundurması çok fazla tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. World kampanyalarıyla, alışverişlerde ve işlemlerde kazandırdığı puanlarıyla kullanıcılarını çok mutlu etmektedir.

Alışverişlerinizde Size Sunulan Fırsatlardan Yararlanın

Alışverişlerinizde Size Sunulan Fırsatlardan Yararlanın

Günümüzde alışveriş sırasında nakit para kullandığınız taktirde taksit imkanından ve kredi kartlarının sizlere sunduğu indirim ve ödeme kolaylığı avantajlarından yararlanamazsınız. Oysa ki World kredi kartı kullanarak size sunduğu sayısız fırsat ve avantajdan yararlanabilirsiniz. Ülkemizde her gün milyonlarca araç trafiğe çıkıyor. Her gün araç kullanan bir kişinin aylık akaryakıt harcaması çok büyük bir sayıya karşılık gelmektedir. Akaryakıt alımlarınızda Opet Worldcard ile akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde yüzde 5'e kadar puan kazanabilirsiniz. Ayrıca kartınızla akaryakıt dışındaki alışverişlerinizde kazandığınız puanları akaryakıt alımlarınızda bonkör kartınızın size sunduğu avantajlarla kullanabilirsiz. Bunun yanı sıra Real Hipermarketlerde yapacağınız tekel ürünleri hariç tüm tek seferlik belli bir ücret ve üzeri alışverişlerinizde akaryakıt ve otogaz alırken kullanabileceğiniz hediye puan kazanabilirsiniz. World kampanyalarından biri de acil nakit ihtiyacı olan ve nakit avans çekmek isteyen müşteriler için planlanmış. Kartınızı kullanarak üst limiti kadar taksitli nakit avans çekebilir ve bunu çok düşük faizlerle 12 taksite kadar ödeme imkanından yararlanabilirsiniz. Kipa marketlerinde farklı günlerde yapacağınız belli bir ücret ve üzeri alışverişlerinizde yine hediye puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olmayan ürünlerden almamanız ve farklı zamanlarda alışveriş yapmanız puan kazanmanız için yeterli olacaktır. D&R, Turkcell, Media Markt ve Bimeks firmalarında kartınızı kullanarak peşin fiyatına 10 taksite varan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

World Kampanyalarıyla Eğlenceli Alışveriş

Kampanyalarda giyim alışverişi yapmaktan zevk alanlar da unutulmamış, moda ve tekstil mağaza ürünlerinde de yapılmıştır. Mango mağazalarında kartınıza özel 8 taksit ve yüzde 50'ye varan indirim seçenekleri sizleri bekliyor. Vakko'da yeni sezon ürünlerde yüzde 10'a varan indirim, eski sezon ürünlerde artı yüzde 5'e varan oranlarda indirimler yapılmaktadır. Günümüzde artık alışverişlerin online olarak internet üzerinden yapılması kredi kartı kullanımını bir ihtiyaç haline getirmiştir. Güvenilir bir alışveriş yapmak isteyen müşteriler için bankanın da güvenilir olması çok önemlidir. Ayrıca alışverişler sırasında taksit imkanı ve taksit erteleme fırsatı alışverişleri daha cazip hale getirmektedir. World kampanyalarını internet sitesinden takip edebilir sizin için gerekli ve uygun olan seçenekleri günlük hayatınızın içinde uygulayabilirsiniz. Türkiye'nin en bonkör kartını kullanarak siz de size sunulan ayrıcalıkları yaşayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Media Markt
  • Turkcell
  • Bimeks
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları