Wolfteam: Ücretsiz Oyna! Üye Ol, Rütbeleri Artır ve Savaşı Yönet!

Wolfteam: Ücretsiz Oyna! Üye Ol, Rütbeleri Artır ve Savaşı Yönet! Galeri

Son yıllarda gelişen teknolojiyle beraber bilgisayar oyunları sektörü de oldukça genişledi ve büyüdü. Bu sektörün önemli bir kısmını ise online oyunlar teşkil ediyor. Online oyunlarda kullanıcılar birbiriyle tanışıp kaynaşabiliyor, bir birliktelik oluşturarak oyunu internet üzerinden beraber oynuyorlar. Bu da online oyunların çok fazla tercih edilmesine sebep oluyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de online oyunlar en fazla oynanan oyunlar kategorisinin üst sıralarında yer alıyor. Tamamen türkçe olmasıyla dikkat çeken Wolfteam adlı oyunda bunlardan biri. Wolfteam SHR Interactive şirketi tarafından tasarlanıp, geliştirilen bir MMOFPS oyunudur.

Wolfteam Oyun Rehberi

Wolfteam Oyun Rehberi

Wolfteam'da amacınız kd kasarak level yani rütbe atlamaktır. Kd öldürme sayınızın ölüm sayınıza oranıyla hesaplanıyor. Oyunda iteminizi alışveriş yaparak alıyorsunuz. Alışveriş yapabileceğiniz iki farklı yer mevcut. Bunlardan biri silah dükkanı diğeri ise KP Dükkanı. Silah dükkanından oyundaki altınınızla item alabirken, kp dükkanında sadece kp ile alabileceğiniz malzemeler mevcut. Kp' yide oyun içinde kasabiliyoruz. Oyunu 90 dakika boyunca oynadığınızda oyun size hediye olarak 10 kp veriyor. Bu kp'lerle de çok özel itemleri satın alabiliyorsunuz. Oyunda uyku modu, işgal modu, yıkım modu, ölüm oyunu gibi oyun modları mevcut. Ölüm oyununda insanlar insanlarla savaşabileceği gibi insan - kurt savaşı da ayarlanabiliyor. Bu modun amacı karşı takımı yok ederek saf dışı bırakmaktır. Bu modun süresi 40 dakikaya kadar ayarlanabilirken öldürme sayısını da isteğe göre 160'a kadar çıkartabilirsiniz. İşgal modunda ise amaç karşı takımın karargahını ele geçirmek. Bu modda toplam 5 karargah var. Bu karargahları ele geçirdiğinizde ve ele geçirdiğiniz karargahları koruduğunuz takdirde bölümü kazanıyorsunuz. Bu mod her biri en fazla 4 dakika olan 5 bölümden oluşuyor. Yıkım modunda ise kırmızı takımın amacı bombayı kurmak, mavi takımın amacı ise bunu engellemektir. Ayrıca herhangi bir takım diğer takımdaki üyelerin hepsini öldürürse bölümü kazanır. Oyunun diğer bir modu olan uyku modunda ise amacınız karşı takımı tamamen yok etmekten ibaret. Bu modda ölen üyeleri takım arkadaşları tekrardan canlandırabiliyor. Bu modda en fazla 9 bölüm ve her bölüm en fazla 4 dakika olarak belirlenebiliyor. Oyunda ayrıca clanlar da mevcut. Size göre bir clana girerek oyunda takım olarak çok daha iyi ilerleme kaydederek kısa zamanda yüksek rütbeleri elde edebilirsiniz. Tabi kendi clanınızı oluşturup geliştirme sanşına da sahipsiniz.

Wolfteam Ücretsiz Kayıt ve Joypara

Wolfteam'a ücretsiz olarak Gamesultan internet sitesi üzerinden kayıt olabiliyorsunuz. Üstelik kayıt olmak oldukça kolay. Kayıt olduktan sonra oyunu indirmelisiniz. Oyunu indirip kurduktan sonra ise kayıt olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyle oyuna giriş yapabilir ve karakterimizi oluşturabiliriz. Daha sonra hemen oyuna başlayabiliriz. Oyunda bir de joypara var. Bu parayı Wolfteam'ın internet sitesi veya Gamesultan aracılığıyla satın alabilirsiniz. Joypara ile oyunda çok özel itemlere ve özelliklere sahip olabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları