Win 7 Ultimate: Orjinal Üründe İndirim Fırsatları İçin Hemen Tıkla

win 7 ultimate Galeri

Teknolojinin hayatımızda bu kadar yer edindiği günümüz dünyasında en küçük yazılımların bile önem kazanması normal hale gelmiştir. Bir de buna işletim sistemi açısından baktığımızda önemini kavramamız daha kolaydır. Son yıllarda farklı işletim sistemlerinin kullanımının yaygınlaşmasıyla tekelini yitirmiş olan Windows yeni çıkardığı sürümleriyle liderliğini korumayı, farkını belli etmeyi amaçlıyor. Bunu da başarabildiğini söyleyebiliriz. Eski Windows'ların üzerine oldukça şey eklenerek ve neredeyse tamamen yenilenerek gelen Win 7 Ultimate de buna örneklerden verilebilir. Dokunmatik bilgisayar çağına girdiğimizin habercisi olarak yine en fazla kullanılan işletim sistemi olmayı da başarmıştır.

Win 7 Ultimate İle Profesyonel Kullanım Deneyimi Yaşayın!

Win 7 Ultimate İle Profesyonel Kullanım Deneyimi Yaşayın!

Windows’un diğer sürümlerinde yani Home Premium ve Professional sürümlerinden birkaç farklı özelliğe sahip bu sürümünde diğerlerinde olmayan Enterprise Search, DirectAccess, BranchCache, gibi kurumsal içerikli bir iç ağ platformuna kapalı sistem bir arama sağlayan programları barındırmaktadır. Kurumsal olmayan şirket ve ev kullanıcılarının pekte işine yaramayacak olan bu özellikle büyük ölçekli firmalar için tasarlanmıştır. Bunun dışına Win 7 Ultimate’ te bulunan 35 ayrı dil seçeneği de diğer sürümlerde olmayan bir özellik. Virtual Hard Driver isimli program bilgisayarda başka bir kısıtlanmış Win 7 sürümünü çalıştırmayı sağlayan temel programlardan birisidir. Yine sadece bu sürümde bulunan Bitlocker isimli program ile usb belleklerinizi şifreleme yapabilirsiniz. Hard disk bölüm şifreleme özelliği ile kullanıcısı çok olan veya internet kaffeler in işine yarayabilir. Bu şekilde istenmeyen girişlerin de önüne geçilmiş olur. Farklı tema özellikleri ile de adından söz ettiren bu sürümün hedef kitlesinin kişisel kullanımdan daha çok kurumsal veya holding bazlı şirketlerin amaçlandığı anlaşılmaktadır. Windows Vista başarısızlığından sonra WİN 7 sersi önceki sürümün hantallığını ve can sıkan hata uyarılarını epeyi dindirmiş vaziyetedir. Microsoft bu başarısızlık deneyiminden sonra bundan sonraki çıkaracağı işletim sistemlerinin çok ciddi rakiplerle baş etmek zorunda kalacağı da kesinleşmiş vazıyettedir. Performans ve işlevsellik açısından tam bir facia olan Vista’nın ardından WİN 7 serisi ve Win 7 Ultimate’ yürekler biraz su serpmişe benzemektedir.

Şimdi Windows'un Ayrıcalıklı Dünyasına Katılın!

Şimdi siz de dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi Windows'un ayrıcalıklı dünyasına katılmak ve bu büyük ailenin bir üyesi olmak istiyorsanız hemen online alışveriş mağazalarını dolarak Windows sahibi olabilirsiniz. Getirdiği onlarca yenilik, kolay kullanım, şık tasarım ve dokunmatik bilgisayar çağını açan özellikleriyle vazgeçilmez olmayı başaran Windows 7'ye sahip olan ayrıcalıklı kişiler arasında yerini al. Hemen darty.com.tr, hizlial.com, kliksa.com, gold.com.tr gibi online alışveriş mağazalarını ziyaret ederek Windows ürünleri ve işletim sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, lisanslı ürünlerini satın alabilirsiniz. Üstelik kredi kartıyla ödeme yapmanın kolaylığını ve güvenliği yaşarsınız. 12 aya varan vade seçenekleriyle ödemelerinizi de kendi bütçenize göre düzenleyebilirsiniz. Evinize kadar gelen kargoyla size sadece Windows'un kalite, rahatlık ve tecrübesini yaşamak kalır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları