Will Smith Filmleri: En Sevilen Filmleri Blu-Ray'le Online Alışverişte

Will Smith Galeri

Will Smith, 25 Eylül 1968 yılında Philadelphia'da dünyaya geldi. Gerçek adı Willard Christopher olan ünlü sanatçı, sinema sektörüne büyük emekler vermiş, ayrıca rap tarzında müziklerde de, başarılı projelere imza atmıştır. Kızılderili kökenli olan bu sanatçı, tamirci bir babanın çocuğudur. Annesi ve babası ayrı olan sanatçının, başarılı bir okul hayatı vardı ve zekâsından dolayı okul masraflarını karşılamak için birçok yerden burs alıyordu. Çocuklara düşkünlüğüyle bilinen aktörün, biri kız ikisi erkek üç evladı vardır. Ve çocuklarına olan sevgisini, hep ekranları karşında yaşayarak örnek bir baba olmuştur. Babasına olan düşkünlüğünü de her fırsatta dile getiren sanatçı, ailesinin rahat bir hayat geçirmesi için elinden geleni yapmıştır. Her dine karşı özel ilgisi olan aktörün, bu konuda sürekli araştırmalar yapması en önemli hobilerindendir. Will Smith filmleri, 1990 yılında startını verdi ve her sezona damgasını vuran eserler ardı ardına gelerek dünyaca ünlü aktör oldu. İlk performansı “Saturday Morning Videous” adlı dizide sergilemiş olup, yeteneğini bu yolla göstermiş oldu.

Ünlü Aktörün Gişe Rekoru Kıran Yapıtları

Dünyaca ünlü aktörün son sekiz yapıtı gişe rekorları kırarak, büyük kazançlar elde etmiş, ülkenin en zenginleri arasında yer almıştır. Sanat hayatına rap tarzında müzikler yaparak başlayan sanatçı, sinema sektörüne başladıktan sonra, müzikle bağını azaltmış, film hayatına daha çok bağlanmıştır. 1997 yılında “Siyah Giyen Adamlar” adlı yapıt, büyük ilgiyle karşılaşmış, bunun için eserin serileri de vizyonda yerini almıştır. Uzaylıların denetimini yapan bir ajanın, gezegeni kurtarmak için karşılaştığı olayları anlatan yapıtta, diğer serileriyle bağlantılı bir şekilde ekran karşısına sunarak unutulmaz seyir keyfi yaşattı. 2008 yılında vizyona giren “Ben Efsaneyim” adlı eserde satış rekoru kırarak, aktör bu yapıtta da geleneğini bozmamıştır. Başarılı bir bilim adamını canlandıran sanatçı, dünyayı ölüme sürükleyen bulaşıcı virüsle nasıl baş ettiğini muhteşem sahnelerle anlatmıştır. Will Smith Filmleri, 2005 yılında ardı ardına gişe rekorları kırarak, dünyada bir ilk olarak yaşanan, Guinness rekorlar kitabı girmiş ve adını ölümsüzleştirmiştir. 2005 yılında ekran karşısındakileri heyecanlandıran “Aşk Doktoru” adlı yapıtla, İMBD den yüksek puan alarak, o yılın gündemine bomba gibi düşmüştür. Kendine göre aşk acısı kurbanı olan bir kişinin, derdine deva olacak bir doktorla tanışması sonucu gelişen olayları anlatılıyor. Hala gündemini koruyan bu yapıt sürekli ekranlarda yer almaktadır. 2007 yılında “Umudunu Kaybetme” adlı eserde, seyirciye duygusal anlar yaşatan sahnelerle dolu olan film, çok rağbet gördü. Ailesini geçindirmek için caba gösteren, fakat ailesinin tepkileri yüzünden evinden ve çocuklarından ayrılmak zorunda kalan bir babayı oynuyor.

En Çok İzlenen Filmleri Online Olarak Satın Alın!

Will Smith Filmlerini, oturduğunuz yerden alma fırsatı tanıyan online siteleri, sevdiğiniz aktörün bütün yapıtlarına çok uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Güvenli alışverişin adreslerinden olan idefix.com, dr.com.tr'dan yapılan indirimlerle sahip olabilir, kesintisiz seyir keyfi yaşayabilirsiniz. Online mağazalar tek tıkla ünlü yapıtları kapınızda size teslim ediyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları