Wienerwald: Tüm Şubelerinde İndirimli Fiyatlar ve Zengin Menüsüyle

Wienerwald Galeri

Gizli formüller ile oluşturdukları reçeteleri ve sağlıklı yöntemleri ile 1955 yılından bu yana dünyanın pek çok ülkesinde zirveye oynayan tavukçuluk devi Wienerwald, ülkemizde de beğenileri toplamayı başarıyor. Restaurantlarına gelen konuklarına ne yediklerini bilecekleri bir ortam sağlayan ve temizlik ile sağlığa özellikle önem veren kuruluş, yarım asırdan fazla süredir franchise ortaklıkları ile büyüyor. Ürünlerinde hiçbir şekilde trans yağa yer vermeyen Wienerwald, piliç çevirme hususunda dünyadaki tek zincir restraurant olmaya da devam ediyor.

Gizli Reçeteli, Sağlıklı Beyaz Etin Adresi; Wienerwald!

Gizli Reçeteli, Sağlıklı Beyaz Etin Adresi; Wienerwald!

Fast food olarak bildiğimiz, hızlı atıştırma imkanı sağlayan ancak kalorili ve genellikle dengesiz beslenmeye, haliyle zamanla kilo almaya yol açan yiyeceklerin yerine, bizlere beyaz et ile hazırlanmış sağlıklı öğünler sunan Wienerwald, özellikle gelişme çağında olan kişilere hem sağlıklı, hem lezzetli, hem de enerji verecek besinler sunmaya özen gösteriyor. Avusturya'lı şef Friedrich Jahn tarafından, gençlik yıllarında yerleştiği Almanya'da kurulan ve beyaz et ağırlıklı, sağlıklı menüsü ile dikkat çeken restaurant ilk on sene içerisinde sadece Almanya'da 174 şubeye ulaşmayı başarmıştı. Günümüzde ise pek çok ülkede franchise yöntemi ile büyümeye devam ediyorlar. Hafif sarımsaklı tereyağı ile, sekiz farklı yeşilliğin karışımından oluşan çevirme piliç klasikleri ise en çok tercih edilen ürünleri. Dört farklı biberin karışımıyla oluşturulan sosun piliçlerin üzerine sürülmesi ile hazırlanan Acılı ise bir diğer favorileri. Soslardan ya da yeşilliklerden hoşlanmayanlar içinse bildiğimiz ve alışageldiğimiz şekilde hazırlanmış çevirme piliçler de mevcut. Üstelik tam haricinde yarım olarak da tercih edilebiliyorlar. Sandvich menülerinde ise tavuk ve cheddar peynirinin lezzetli uyumuna şahit olabilir ya da özel Wienerwald sosu ile tatlandırılmış döner ciabattasını deneyimleyebilirsiniz. Ülkemizde, oluşturdukları avantajlı menüleri ile de dikkat çeken işletmenin oniki parça kanat, bir tam piliç, ekmek, patates, buharda pişirilmiş sebze ve içecekten oluşan aile menülerini de deneyebilirsiniz. Kova ile satılan Hendl but veya kanat menüleri de kalabalıklara hitap eden cinsten. Hendl butların lezzetine iki, üç ya da beş parça olarak satılan ayrı menülerle de varabilirsiniz. Wienerwald özel sosunu da siparişinize ekleyebilir ayrıca diğer meşhur sosların da tadına bakabilirsiniz. Limon karabiber, özel acılı, sarımsaklı beyaz, barbekü, acı tatlı, atomic acı, sekiz otlu ve sarımsaklı parmesan ise tadabileceğiniz diğer sos çeşitleri. Yemeğin üzerine ise Türk usulü bir sütlü revani ya da Avusturya menşeili Apfelstrudel yani elmalı pay alabilirsiniz.

Wienerwald Şubelerinde Avantajlı Menüler, Farklı Lezzetler!

Wienerwald Şubelerinde Avantajlı Menüler, Farklı Lezzetler!

Avusturya ve Alman geleneklerine sahip işletmede, hem alıştığımız tadlara hem de yabancısı olduğumuz pek çok lezzete aynı anda sahip olabiliyoruz. İstanbul'dan Bursa'ya, Ankara'dan Antalya'ya kadar pek çok şubesinde lezzet sunan restaurantın sağlıklı tatlarına, günümüzde kolaylıkla ve normalinden çok daha avantajlı fiyatlarla da ulaşabiliyoruz. Özellikle Yakala.co, Şehir Fırsatı, Birlikte Alalım gibi kampanyalı fırsat sitelerinde sıkça indirim kuponlarına ya da avantajlı menülerine rastlayabileceğimiz işletme, beyaz etin ve lezzetli sosların muhteşem uyumunu bizlere sunmaya devam ediyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Şehir Fırsatı
  • Birlikte Alalım
  • Yakala.co
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları