Wave 525: Value Pack ile Tüm Özellikler Tek Pakette, Kaçırma!

Wave 525 Galeri

Sevdiğiniz kişilerle iletişim kurmanın en kolay yolu cep telefonlarıdır. Bu cihazları küçük boyutlu olmaları sebebiyle her zaman yanınızda taşıyabilir, operatör firmalarının cazip kampanyaları sayesinde çok ucuza kullanabilirsiniz. Modern dünyanın iletişim aracı olma özelliğini taşıyan cep telefonları, geçmiş yıllarda olduğu gibi sadece iletişim araçlı değil, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz eğlence araçları olma özelliği de taşımaktadır. Çeşitli uygulamalar sayesinde telefonunuzun yapabileceklerinin sınırlarında dolaşabilir, birbirinden kaliteli oyunlar sayesinde dilediğiniz an oyun keyfini yaşayabilirsiniz. Wave 525 gibi modellerde bunu yapmak oldukça kolaydır. Dokunmatik telefonlar son yılların modasını oluşturmaktadır ve eğer yeni bir cep telefonu satın almak istiyorsanız mutlaka bu model gibi geniş ve dokunmatik ekran desteğine sahip bir model satın almanız çok doğru olacaktır.

Cep Telefonu Modellerinde Online İndirimler Sizi Bekliyor!

Artık online mağazalar sayesinde en kaliteli cep telefonlarını çok ucuza satın alabileceksiniz. Online mağazalar geçmişte alışveriş meraklılarının yaşadığı mağaza mağaza dolaşma gibi birçok olumsuz durumu ortadan kaldırmışlardır. Alışveriş yapmak için bilgisayarınızdan veya akıllı cep telefonunuzdan online mağazalara girerek, pratik bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Darty, Kliksa ve Gold Bilgisayar gibi online mağazaların avantajları sadece sunduğu kampanyalar, cazip fiyatlar ile sınırlı kalmamaktadır. Bu adresler üzerinden vereceğiniz siparişler gün sonunda kargo firmasına teslim edilmekte ve en geç üç günde size gönderilmektedir. Böylece online mağazalar hızları ile de sizi büyüleyebilir. Güvenlik alt yapılarının güçlü olması sayesinde alışverişinizde kredi kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca, satın aldığınız üründe meydana gelebilecek herhangi bir sorunda online mağaza ile iletişime geçtiğiniz taktirde sorununuzun en kısa sürede giderileceğini de bilmenizde fayda var. Tüm bu özellikleri ile bir arada düşünüldüğünde online mağazalar modern alışverişin temellerini atmıştır.

Wave 525 Modelinin Teknik Detayları

Son yıllarda piyasaya sürülen, tasarım anlamında kaliteli modellerden birisi olan Wave 525, üç farklı renk tipinde üretilmiştir. Beyaz, pembe ve siyah renkleri arasından kişiliğinizi yansıtan bir renk seçiminin ardından bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmek sizin elinizde. 3G teknolojisine destek veren modelin bu özelliği kullanıcı açısından önemli bir özelliktir. Çünkü bu sayede sevdikleriniz ile görüntülü konuşma yapabileceğiniz gibi internete de hızlı bir biçimde girebilecek, web sayfaları arasında doyasıya sörf yapabileceksiniz. Geliştirilmiş Bluetooth teknolojisinin de yer aldığı bu cep telefonu sayesinde veri alışverişi yapmak istediğiniz taktirde herhangi bir kablo gerekmeksizin alışverişi gerçekleştirebileceksiniz. Wi-Fi özelliğinin de bulunduğu Wave 525 ile kablosuz internet keyfini yaşayabilecek ve cep telefonunuzla ücretsiz olarak internete girebileceksiniz. Dahili belleğin 100 MB ile sınırlandırıldığı bu modelde yüzlerce rehber kaydını sorunsuzca tutabileceksiniz. Wave 525, 32 GB'a kadar harici hafıza desteği vermektedir. Bu sayede MicroSD kart satın alarak telefonunuzun hafızasını 30 kata kadar artırabilir ve bu alanda binlerce müziği, fotoğrafı, videoyu ve çok daha fazlasın dilediğiniz gibi depolayabilirsiniz. 3.2 megapiksellik kamerasında gönlünüzce, birbirinden kaliteli fotoğrafları çekebileceksiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları