War Of Titans: Ücretsiz Oynama Klavuzu ve Yeni Oyuncu Rehberi Burada

War Of Titans: Ücretsiz Oynama Klavuzu ve Yeni Oyuncu Rehberi Burada Galeri

War of Titans internet üzerinden ücretsiz olarak oynanan bir dövüş oyunudur. Kanlı ve amansız dövüşler olarak kendini adlandıran War of Titans oyununda kendi kullanıcınızı zırh ekipmanlarıyla güçlendiriyor, saldırı ekipmanlarıyla da atak şiddetinizi artırıyorsunuz. Oyunun şuan dünya üzerindeki kullanıcı sayısı 3 milyon üzerindedir. Diğer çevrimiçi gladyatör oyunlarından en büyük farkı güçlü canavarlar ve kullanıcı sayısıyla ilişkili güçlü rakiplerdir.

War of Titans Karakterleri ve Oynama Kılavuzu

War of Titans Karakterleri ve Oynama Kılavuzu

Oyun içerisinde 4 tip gladyatör seçebilirsiniz. Bu gladyatörlerin isimleri Achilla, Camulus, Validus ve Saracus'dur. Her bir gladyatörün kendine ait özel yetenekleri ve silahlanmaları bulunur. Bu nedenle kullanıcılar seçecekleri karakterleri en başta iyi bir şekilde tanımaları gerekir. Her gladyatörün kendine özel bir gücü olduğundan gladyatörler farklı alanlar içerisinde antrenman yaparlar. Kişi kendi kullanıcısını yani gladyatörünü ne kadar çok çalıştırırsa seviyesi ve buna bağlı olarak gücü o kadar çok olacağından diğer kullanıcılara karşı pozitif farkındalık kazanır. Bu farkındalık arenalarda savaşırken diğer kullanıcının gücüne oranla kazanıp / kaybetmesine neden olur.

Saracus karakteri: Özel yeteneği saldırıdır. Saracus karakteri sürekli karşıki rakibine saldırı geliştirir. Saldırı şiddeti kullanıcının silahına göre belirlenir. Saldırıya uğrayan diğer canavar veya rakip saldırının etkisine bağlı olarak bir kaç saniye kımıldayamaz.

Validus karakteri: Özel yeteneği ani ve bir kaç saniye süren yüksek saldırı gücüdür. Bu ani saldırı sırasında atağı artarken savunması düşer. Bu nedenle ani saldırısını kritik ve çeşitli canavarlara göre belirler.

Camulus karakteri: Özel yeteneği fırtına saldırısıdır. Fırtına saldırısı ile yakınındaki kullanıcı veya canavarlara çoklu bir şekilde zarar verir. Diğer online oyunlarda görülen Mage (Büyücü) karakteri ile benzerlik gösterir.

Achilla karakteri: Hayat emici özel yeteneği bulunmaktadır. Savunması yüksek bir karakterdir. Her darbesinde karşısındaki rakibin enerjini alır.

War of Titans Oyuncu Rehberi

War of Titans Oyuncu Rehberi

Oyunda ilk seviyeden başlayarak çalıştığınız antrenmanlar ile harita ve seviyeniz artmakta. Her seviyede alabileceğiniz zırhlar,silahlar, canavarlar ve gladyatörler değişmektedir. Oyunda eyalet sistemi bulunmaktadır. Her eyalet için ayrı bir seviye sınıfı vardır. Seviyenize bağlı olarak haritanızda özel bir eyalet haritası açılır. Her seviye grupları için özel olan bu eyalet sistemine bağlı olarak gladyatörler, şehirler ve şehir merkezleri, pazar alanları, arenalar ve canavarlar değişiklik gösterirler. Hangi eyalete giriş yapacağınızı öğrenebilmek için oyunda bulunan "Eyalet Bilgisi" butonuna tıklayın.

Her şehir için ortak özellikler:

Şu anki gladyatör: Kendiniz hakkında çeşitli bilgilere ulaşabileceğiniz özelliktir.

Gladyatör seviyesi: Gladyatör seviyeniz hakkında bilgi sunmak için bulunan özelliktir.

Şu anki eyalet: Hangi eyalette bulunduğunuz hakkında bigli sunmak için bulunna özelliktir.

Seviye sınıfı: Seviye sınıfınızı gösteren oyun özelliği.

Şu anki şehir: Bulunduğunuz şehri gösteren özelliktir.

Arenada bulunan oyuncular: Arenada bulunan oyuncuların sayısını gösteren özelliktir.

Devam eden düellolar: Devam eden düelloları gösteren özelliktir.

Ayrıca oyun içerisinde bulunan bir kaç özellikten bahsetmek gerekirse;

Life point: Yaşama enerjiniz (puanınız).

Armor: Silahınızın bakım için kalan gücü.

Experince point: Seviyenizi atlamanız için tamamlamanız gereken puan.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları