Volkswagen Caddy: Hafif Ticari Araçların Teknik Özellik ve Fiyatları

Volkswagen Caddy Galeri

1937 yılında Almanya’da, otomotiv birliğine kurdurulan, otomotiv firmasıdır. Almanca, halk arabası anlamına gelmektedir. Birbirinden kaliteli, güvenilir ve lüks arabalar üreterek, müşterisinin memnuniyetini kazanmış ve her zaman en çok satan ve en çok beğenilen firmalar, arasında ilk sıralarda kendine yer edinmiştir. Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Seat ve Skoda gibi birbirinden değerli ve satış rekorları kıran markaları bünyesinde barındırmaktadır. Üretim sloganları ‘Biz teknoloji üretiriz, diğerleri uygular’ dır. 2. Dünya savaşı sonrasında olumsuz hava koşulları ile baş edebilmek için ilk hava soğutmalı motoru üretmiştirler. Kuruluşundan kısa süre sonra, Almanya’nın en çok araba üreten fabrikası konumuna ulaştılar. Kendi ülkelerindeki başarılarını yurtdışında da yakalayabilmek için önce kendi içinde yenileme çalışmalarını başlatmış, daha sonrada yurt dışına kendinden emin adımlarla ve üstün özellikli modellerle, hızlı ve kalıcı bir giriş yapmıştır. Kendini sürekli yenilemek ve daha iyisini yapmak için Ar-Ge bölümüne sürekli yatırım yapılmıştır. Ürettiği modeller ile pazar lideri olan Volkswagen caddy, modellerinde yüksek güvenliği ve konforu en üst seviyede tutarken, yakıt ekonomisini ve çevreye salınan zararlı gazları en aza indirmektedir. Markanın, hız tutkunları için ürettiği modellerin yanı sıra aile arabası olarak ta ürettiği modelleri bulunmaktadır. Bu modellerden en çok tercih edilen Volkswagen Caddy modelidir. Geniş ailelerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Muhteşem Otomobilin Özellikleri Nelerdir?

Volkswagen Caddy modeli, sürekli olarak yeniliklere açıktır. Ergonomik dış görünüşü, görenleri kendine hayran bırakan yapısı, çizgileri, en iyi malzemeler kullanılarak ve her ayrıntı düşünülerek tasarlanan içyapısı ile her zaman araba tutkunlarının ilgi odağı olmuştur. Ekonomik yakıt tüketimi için üretilen TDI motor ile uzun yolculuklarda, kaliteli ve ekonomik yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Gövde rengi ile aynı renklere sahip olan ayna, tampon ve kapı kolları, araca mükemmel bir görünüm kazandırıyor. Farklı kullanım alanları için üretilen model ile isterseniz ailenizle hoşça vakit geçirebilir, isterseniz de hafif ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Güçlü motoru ve geniş iç hacmi sayesinde, yük veya eşya taşıyacağınız zamanlarda da hiç zorlanmadan işlerinizi yapabilirsiniz. Sahip olduğu güvenlik donanımları, ESP, ABS, ASR, Yokuş Yukarı Kalkış Yardımı, Dört tekerlekte bulunan disk fren ile aracınız ve siz emin ellerdesiniz. Aracın mükemmel iç tasarımına gelince, çocuk kilidi, sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, küçük çocuklar için geliştirilen ve çocuk koltuğunu direk araca bağlayan sabitleyiciler, deri kaplı direksiyondan kumandalı radyo, hız sabitleyici, otomatik yağmur ve far sensörleri standart olarak bulunmaktadır. Bütün bu özelliklerin yanı sıra, daha pek çok özellik sizlerin keşfetmenizi bekliyor. Yolculuk sırasında, araçta bulunan multimedya sistemi ile yolculuklarınız daha heyecanlı ve daha keyifli bir hal alıyor. Her zaman sınıfının standartlarını yükselten donanımlara sahip modelde, ayrıca klimatronik klima ile seyahatleriniz esnasında her yolcu kendi isteğine göre sıcak veya soğuk klima ayarlarını yapabilir.

Volkswagen Caddy Modellerine Çok Uygun Fiyatlarla Sahip Olabilirsiniz.

Online işlemlerden indirimli olarak, istediğiniz renk ve teknik özelliklere sahip, Volkswagen caddy modellerine sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, online olarak vw.com.tr adresine girip, istediğiniz modelin, teknik özelliklerini, yedek parça ve satış sonrası kasko hakkında bilgi almak, kredi şartlarını öğrenmek ve gerekli başvuruları yaparak daha birçok fırsattan faydalanmak.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları