Vodafone Telefon Kampanyası: Akıllı Telefonlarda İndirim Fırsatları

Kampanya vodafone Galeri

İngiltere’nin ilk GSM görüşmesini 1 Ocak 1985 yılında gerçekleştiren Vodafone, 1994 yılında Türkiye’ye mobil iletişim alanında hizmet sunmaya başlayan Telsim firmasını 24 Mayıs 2006 yılında bünyesine katarak Türkiye pazarına giriş yaptı. Ortakları ve iştirakleri ile Avrupa, Amerika ve Asya kıtasında önemli bir hacme sahip olan firma dünyanın en büyük mobil iletişim şirketi konumundadır. 5 kıtada tam otuz ülkeye hizmet götüren şirket ses ve veri iletimi alanında geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu büyük başarısı karşısında Türkiye’deki en büyük ikinci mobil operatör konumundadır. Bunun yanında şirketin 3300 kişiyi aşan çalışanı bulunuyor. Bu sayede de firma ülkemizde istihdama katkı sağlıyor. 1200’ün üzerinde mağazası sayesinde Türkiye’nin 81 ilinde de aktif olan operatör kalitesiyle dikkat çekiyor. Tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen operatör olma hedefi güden firma, Vodafone telefon kampanyası sayesinde müşterilerini akıllı telefonlarla tanıştırmak istiyor.

Vodafone Telefon Kampanyası Fırsatları!

Vodafone Telefon Kampanyası Fırsatları!

Firma Türkiye piyasasına girdiği günden bu yana fark yaratmaya ve müşterisine en iyi hizmetleri sunmaya çalışıyor. Kurduğu yeni baz istasyonları sayesinde ülkenin hemen her yerinde şebeke sağlayabilmiştir. Çeşitli kampanyalar düzenleyen firma akıllı telefon kampanyaları da düzenleyerek henüz akıllı cep telefonuyla tanışmamış müşterilerine bu akıllı cihazları sağlama misyonu edinmiştir. Bu sayede hem hatlarını daha iyi pazarlamakta hem de kullanıcılarına uygun fiyatlarla bu cihazları sunmaktadır. Samsung’un en yeni modeli olan Galaxy S3 modeli de bu promosyon kapsamında müşterilerine sunuluyor. Aynı zamanda Galaxy S2, Galaxy W modelleri de tarifeye eklenen küçük ücretler karşılığında sunulmaktadır. Bu sayede müşteriler bu akıllı cihazlara rahat imkânlar sayesinde ucuza ulaşabiliyor. Bu cihazlara sahip olabilmek için elbette bazı şartlar öne sürülmüş bulunmaktadır. Faturasız hediyesi ile birlikte, Faturalı interneti ile birlikte ve Faturalı tarifeye ek ödeme ile birlikte gibi kampanya seçeneklerinden bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Bu seçimin ardından dilediğiniz cihazı seçebilirsiniz. Örnek olarak Faturasız bir Vodafone hattına sahipseniz şu anda muhteşem bir fırsat sizi bekliyor demektir. Samsung Galaxy Pocket cihazına sadece aylık 1 TL gibi bir maliyetle sahip olabilirsiniz. Android 2.3 işletim sistemi kurulu olan cihaz 3G bağlantısıyla hızlı bir bağlantı olanağı sunuyor. 832 Mhz’lik süper bir işlemciye sahip. Android işletim sistemi sayesinde Google Play Store’den binlerce ücretsiz uygulamaya da ulaşabilirsiniz. Tabii bununla birlikte esnaflar için, çiftçiler için ayrı bir özel ödeme planı da sağlanıyor. Böylelikle bu kesimler ayrıcalıklar dünyasında daha da ayrıcalıklı bir hale geliyorlar. İş ortağım ve tüm kamulular da bu cihazlardan yararlanabilirler. Onlar için de özel fırsatlar sunulmuş durumda.

Vodafone Telefon Kampanyasında Online İndirimlerle Akıllı Cihaz Sahibi Olun!

Firma, herkes kullanabilsin diye tarifeye ek ödemeli seçeneği ile cep telefonlarını müşterileri ile buluşturuyor. Böylece markasının logosunu taşıyan dünyanın en iyi akıllı cihazları müşterilerinin elinde bulunuyor. Bu akıllı cihazlara sahip olmak için en yakın Vodafone yetkili bayisine gidebilirsiniz. Aynı zamanda firmanın web sitesi aracılığıyla detaylı bilgiye de sahip olmanız mümkün. Bunun için Vodafone.com.tr adresini ziyaret ederek, kampanyalar başlığı altındaki Cihaz Kampanyaları seçeneğini tıklamanız yeterli.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vodafone
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları