Vikingler Diyarı: Ücretsiz Türkçe MMORPG Oyunu Rehberi, Hemen Oyna

Vikingler Diyarı: Ücretsiz Türkçe MMORPG Oyunu Rehberi, Hemen Oyna Galeri

Vikingler Diyarı, ilginç oyun hikayesi ve görselleri ile dikkat, ücretsiz olarak web browser üzerinden oynanabilen bir yapımdır. Bir çok item, yetenek ve görevler ile karakterinizi ve köyünüzü oldukça güçlü hale getirmeye çalışıyorsunuz. Türkçe dil seçeneği ile dünyanın her yerinden binlerce oyuncu ile heyecanı tadabilirsiniz.

Vikingler Diyarı Oyun Rehberi

Vikingler Diyarı Oyun Rehberi

Vikingler Diyarı’nda belli başlı itemler bulunmaktadır. İtemlerin özellikleri levelinize göre değişmektedir. 40 Levellik bir itemi eğer leveliniz 10 ise henüz kullanamazsınız. İtemlerin çok çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Ağırlık, durum, güç, kabiliyet gibi ekstra özellikleri size vermektedir. Balta ve kılıç silah olarak kullanabileceğiniz itemlerden bazılarıdır. Bunun yanı sıra gene zırh olarak kullanabileceğiniz kalkan ve kasklar ayrıca üstünüze giyeceğiniz zırhlar da bulunmaktadır. Ayakkabı, eldiven, yüzük, amuletler de kullanmanız için size sunulmuştur. Bunun yanı sıra canınız azaldığı zaman hızlı iyileşmek için iksirde mevcuttur. İksir seçenekleri ise oldukça dikkat çekici. 17 tane farklı iksir bulunmaktadır. Bunlardan hızlı görev yapma iksirinden tutun, ışınlanmaya kadar çok çeşitli ihtiyaçlara göre hazırlanmışlardır. İyileştirme, görünmez yapma, itemlerinizi daha hızlı tamir etme, savaşlarda daha az darbe alma ve daha fazla güç kazanma gibi bir çok iksir vardır. Leveliniz artıkça günlük görev sayınız düşmekte daha az düello yapmaktasınız. Silahlar arasında balta ve kılıç vardır. Baltanın en zayıf silahı oduncu vuruşu ile en güçlü olanı ise savaş ustası adı verilen silahtır. Aynı şekilde kılıç için en az darbeyi veren hançer savaşıdır. Bunun yanı sıra kalkanları da bir silah olarak kullanabilirsiniz. Arena olgunluğu adı verilen ve size günlük 5 tane savaş hakkı veren bir sistem mevcuttur. Bunun yanı sıra vahşi savaşçı kıdemine gelirseniz günlük savaş hakkınız 20'ye kadar çıkmaktadır.

Online Olarak Bu Heyecana Katılın!

Vikingler Diyarı’nda yapmanızı istedikleri bazı görevler vardır. Bunlardan bir kaçı şöyledir. İlk göreviniz olarak bir mektubu başka bir kişiye götürme görevini üstleniyorsunuz daha sonra ise yolda yaşlı bir adama yardım edip onun da mektubunu başka birine yolluyorsunuz. Üst üste 4 tane mektup görevinden sonra size koruma olarak görev verilir. Leveliniz arttıkça gücünüz yerine geldikçe daha zor görevler size beklemektedir. Oyunda çok sayıda görev vardır. Oyunu eğer aynı bilgisayar üzerinden farklı iki hesap ile oynuyorsanız bunu yönetime bildirmeniz gerekmektedir. Yoksa ceza alır ve hesabınız kapanır. Köyünüzde Han, Tüccar, Depo, Arena, Simyası ve Çalış binaları bulunmaktadır. Kazandığınız altın ve kristaller ile eşya satın alabilirsiniz. Dünya seçeneğini tıklayarak farklı köylere gidebilir, oradaki görevleri yapabilirsiniz. Bunun için en etkili yol tabii ki iksir alıp ışınlanmak olacaktır. Ayrıca Klan adı verilen birliklere girebilir, orada takım halinde savaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile sohbet edebilir onlara mesaj gönderebilir ve mesaj alabilirsiniz. Devler arenası denen bölümde ise en iyi klanlar, savaşçıları görebilirsiniz. Bu heyecana vikinglerdiyari.com adresinden katılabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Arena
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları