Vestel Televizyon: En Son TV Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Vestel led tv modeli Galeri

1984 yılında ülkemizde kurulan Vestel daha sonra büyük oranda hisselerini Hollanda'ya satmıştır. Marka günümüzde Hollanda şirketi olan Collar Holding B.V tarafından yönetilmektedir. Ülkemizde yer alan hisseleri ise Zorlu Holding Anonim Şirketi'ne aittir. "Dost teknoloji" adlı sloganı kullanan marka ev eşyaları ve teknolojik araç üretimi yapan ülkemizde de faaliyet gösteren bu sektördeki en önemli markalardan biridir. Markanın kurucusu ise Kıbrıslı iş adamı Asil Nadir'dir. Günümüzde ise bu markanın sahibi ve yönetim kurulu başkanı Ahmet Nazif Zorlu adındaki Türk iş adamıdır. Markanın ülkemizdeki en önemli fabrikası ise 1984 yılında kurulan Manisa'daki üretim fabrikasıdır. Vestel'in Türkiye'deki merkezi de dolayısıyla Manisa'dır. Markanın bilinmesi gereken diğer bir önemli özelliği ise, dünyada ilk defa kayıt yapabilen televizyon ünitesi olan Replay Tv adlı üniteyi üretmiş ve bu sayede de dünyada birçok kişi tarafından tanınmıştır.

En Beğenilen Vestel Televizyon Modelleri ve Özellikleri

Marka, ülkemizde bu sektörde üretim yapan en kaliteli ve tanınmış markalardan biri olma özelliği taşımaktadır. Kurulduğu yıl olan 1984 yılından beri teknolojinin gelişmesine paralel olarak sürekli kendini geliştiren şirket, günümüzde birçok özelliği içinde barındıran tv modelleri üretmektedir. Vestel televizyonlardan bazıları müşterilerinin beklentilerini zaman zaman karşılamamaktadır. Fakat bu özellik günümüzde bu markayla tamamen zıt bir duruma gelmiştir. Üretilen en son modeller birçok kişinin beklentilerini karşılamış ve ürünlere rağbeti de oldukça artırmıştır. Vestel televizyonlar arasında en beğenilenlerden biri ise 32PF7017 led tv modelidir. Bu modelin özellikleri ise; 32" (82cm) ekran genişliği, ultra dynamic contrast özelliği, 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü, 100 HZ resim gösterim hızı, smart tv özelliği, 2 adet usb girişi, 4 adet HDMI port sayısı, scart girişi, 2 x 6 watt hoparlör özellikleri ile 2 yıl garanti süresinin yanında promosyon olarak verilen duvar askı aparatı ve altın uçlu HDMI kablo hediyesi ile gerçek hayatta faaliyet gösteren birçok online mağazada satışa sunulan bu model, dijital platformda da online mağazalar aracılığıyla da çok daha avantajlı imkanlarla satışa sunulmaktadır. Markanın beğenilen diğer bir modeli de 42PF8020 led tv ürünüdür. Bu model birçok özelliği ile 32PF7017 modeli ile benzerlik gösterirken, 32PF7017 modelinden farkı ise; 42'' (106cm) ekran genişliğine sahip olması ve 2 x 8 watt hoparlör özelliklerine sahip olmasıdır. Vestel televizyon modelleri arasında en beğenilen ve buna paralel olarak tercih edilen diğer modeller ise; 32PF8910, 42PF6213 ve 42PF8915 modelleridir.

Cazip Fiyatlarla Vestel Televizyon Modelleri Online Mağazalarda

Daha hesaplı alışveriş her müşterinin istediği bir özelliktir. Bunun yanında ise elbette kalite de önemlidir. Bu iki özelliği ise bize sunan günümüzde birçok mağaza vardır. Bunlar dijital platformda faaliyet gösteren online mağazalardır. Her ürünün satışının yapıldığı online mağazalarda bu markanın televizyon modellerine de yer verilmektedir. Online ortamda bu ürünlerin satışını yapan en kaliteli ve güvenli mağazalar ise; Vestel E-Mağaza, Yeni Çarşım, Kliksa ve Darty'dir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları