Vestel Çamaşır Makinesi: Modelleri, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Vestel Çamaşır Makinesi: Modelleri, Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları Galeri

1984 yılında kurulan firma, 1994 yılında Zorlu Holding bünyesine katılmıştır. Firma bugün tüketici elektroniği ve beyaz eşya alanında hizmet vermektedir. Şirket, 127 yurt dışı ülkesine ürünlerini satmaktadır. Bu ülkelerden bazıları; Fransa, Almanya, İspanya ve Rusyadır. Marka üretim faaliyetlerini ülkemizde Manisa ilçesinde ve Rusya'da Aleksandrov kentinde sürdürmektedir. Ürettiği bir çok beyaz eşyanın yanında 2012'de piyasaya sürülen Vestel çamaşır makineleri enerji dostudur.

Vestel Çamaşır Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Vestel çamaşır makinesi modelleri ve teknik özellikleri:
CMP - M 5160 T: Bu modelin teknik özellikleri; 5 kg yıkama kapasitesi, sıkma devri 600, enerji sınıfı A+, su girişi tek, program sayısı 16 adet, yünlü, hassas, sentetik ve hızlı yıkama programları, çocuk kilidi, 43 litre su tüketimi, 0,95 kw/s enerji tüketimi bulunmaktadır. Ödeme seçenekleri: Peşin fiyat, peşinat + 2 taksit, peşinat + 5 taksit, peşinat + 11 taksit ve kredi kartlarına erteleme fırsatları bulunmaktadır.
CMP - M 5110 CS: Bu modelin teknik özellikleri; 5 kg yıkama kapasitesi, sıkma devri 1000, enerji sınıfı A+, su girişi çift, 24 adet program sayısı, yünlü, hassas, sentetik, tül perde ve spor giysi yıkama programları, bebek programı, ön yıkama seçeneği, çocuk kilidi, dengesiz yük kontrolü, 43 litre su tüketimi, 0,95 kw/s enerji tüketimi bulunmaktadır. Ödeme seçenekleri; peşin fiyat, peşinat + 2 taksit, peşinat + 5 taksit, peşinat + 11 taksit ve kredi kartlarına erteleme fırsatları bulunmaktadır.
CMH - XXL 8412 TE: Bu modelin teknik özellikleri; 8 kg yıkama kapasitesi, sıkma devri 1200, enerji sınıfı A+++, su girişi tek, twinjist plus teknolojisi, akıllı kapı, 16 adet program sayısı, süper hızlı yıkama programı, yünlü, hassas, sentetik, tül perde ve spor giysi yıkama programları, ön yıkama seçeneği, kırışık azaltma seçeneği, hızlı yıkama programı, dengesiz yük kontrolü, çocuk kilidi, zaman erteleme fonksiyonu, 48 litre su tüketimi, 0,76 kw/s enerji tüketimi bulunmaktadır. Ödeme seçenekleri; peşin fiyat, peşinat + 2 taksit, peşinat + 5 taksit, peşinat + 11 taksit ve kredi kartlarına erteleme avantajları mevcuttur.
CMP - XL 7210 CSL: Bu modelin teknik özellikleri; 7 kg yıkama kapasitesi, sıkma devri 1000, enerji sınıfı A+, su girişi çift, 16 adet program sayısı, yünlü, hassas, sentetik, tül perde ve hızlı yıkama programları, ön yıkama seçeneği, zaman erteleme fonksiyonu, çocuk kilidi, dengesiz yük kontrolü, su taşıma ve kapı emniyet sistemi, geniş kapak, 49 litre su tüketimi, 1,02 kw/s enerji tüketimi bulunmaktadır. Ödeme seçenekleri; peşin fiyat, peşinat + 2 taksit, peşinat + 5 taksit, peşinat + 11 taksit ve kredi kartlarına erteleme imkanları bulunmaktadır. Vestel çamaşır makineleri hakkında bilgi en yakın bayiden veya vestel adlı resmi İnternet sitesinden edinilebilir.

Ödeme Seçenekleri ve Online Alışveriş Fırsatları

Uygun fiyatlar ile alışveriş yapabileceğiniz online alışveriş mağazaları; Darty, Teknosa, Webdenal ve HızlıAl'dır. Vestel çamaşır makineleri genel olarak enerji ve su tasarrufu sağlamaktadır. Firma, bu sene yaklaşık 24 adet farklı çamaşır makinesi modelini piyasaya sürdü. Her bütçeye uygun özellikte model çamaşır makinesi bulunmaktadır. Firma ayrıca 3 yıl ek garanti ve ücretsiz montaj servisi sunmaktadır. Marka, müşteriye ödeme kolaylıkları da sağlamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları