Venüs Ayakkabı: Modelleri, İndirimli Online Satış Yerleri ve Bayiler

Venüs Ayakkabı: Modelleri, İndirimli Online Satış Yerleri ve Bayiler Galeri

Venüs ayakkabı, bayanlar için ürettiği modeller ile 1994 yılında faaliyetlerine başladı. Sektördeki gelişmeleri ve trendleri yakından takip eden firma, modaya uygun tasarımlarını kendi bakış açısını ve yorumunu katarak Türk insanının beğenisine sunuyor. Bünyesinde barındırdığı yetenekli ve çalışkan kadrosu ile tasarımlarını her yıl daha da farklı hale getiriyor. İnsan sağlığına verdiği değer itibariyle üretimlerini bu yönde sürekli geliştiriyor. En teknolojik gelişmelerin sağladığı imkanları da kullanarak, kaliteli ve sağlıklı ayakkabılar üretmekle sektöre ayrı bir soluk getiriyor. Firma, her sezonda bir önceki sezonun daha üstünde bir kalite anlayışı ile yoluna devam ediyor.

Venüs Ayakkabı Modelleri

Venüs ayakkabı, ayak sağlığına verdiği önemi vurgulayan hava sirkülasyon sistemi Airfow tabanlı modelleri ile oldukça rahat bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca, tabanlarında kullandığı son teknoloji malzemeler ile de farklılık yaratıyor. Tabanlardaki filtreleme sayesinde hava sirkülasyonu sağladığı gibi, giyildiğinde ayağın şeklini alan hafızalı taban uygulamasını da kullanıyor. Sonucunda ortopedik ve sağlıklı modeller üreterek sektördeki birçok firmaya örnek oluyor. Bayanların 2012 yılı sezonunda en fazla tercih ettiği dolgu topuk modelleri oldukça fazla rağbet görüyor. Yaz sezonunda rahat ve şık tasarımlarını, sandalet, ince topuklu terlik ve rahat yürüyüş sağlayan günlük dolgu topuklu ayakkabı modelleri ile konforlu bir yaz geçirmeyi sağlıyor. Bu yılın çok beğenilen modellerinden biri olan, bileğe bağlanan Roma tipi sandaletleri yaz sezonunun vazgeçilmez modelleri arasına girdi. Sportif anlamda, bayanların gündelik kullanımlarında rahat ve konfor sağlayan, özel kreasyonu ile rağbet görüyor. Renk renk ve birbirinden ilgi çekici modelleri ile bayanlar tarafından çok beğeniliyor. Tüm üretimini ve tasarım gücünü bayan ayakkabı çeşitleri üzerine kurgulayan Venüs ayakkabı, dört mevsim kullanılabilen modellerinin yanı sıra, çizme ve bot çeşitleri ile ilgili yeni kreasyon çalışmalarını hızla sürdürüyor. Waterproof ( su geçirmez ) özellikli ve termo tabanlı, diz kapağının üzerinde olan uzun çizmeleri, diz altında olan çizme ve bot çeşitleri ile kış sezonunun da aranılan markası olacağı kesin görünüyor. Tasarımını ve üretimini yaptığı tüm modellerinde sağlık faktörünü de öne çıkaran Venüs, bu konudaki çözümleri ile bayanların özellikle tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Türkiye geneline dağılmış ve 81 ilin tamamında yetkili bayileri ve satış noktaları ile, her kesimden insana kolaylıkla ulaşan Venüs, mağazalarında ve satış noktalarında konusunda uzman, ilgili satış kadrosu ile müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. 2012 sezonunun tüm modellerini görmek ve almak istiyorsanız, yetkili bayilerde ve Venüs ayakkabı mağazalarında size uygun bir model mutlaka bulursunuz.

İndirimli Online Satış Yerleri ve Bayiler

Venüs ayakkabı çeşitlerini ve birbirinden iddialı tasarımlarını, Online satış yapan web sitelerinden indirim fırsatlarıyla satın alabilirsiniz. Gittigidiyor.com, Morhipo.com, Ononalisveris.com, Gedikpasalionline.com, Kuzencanta.com.tr ve Ayakkabimcantam.com gibi, sitelerden indirimli olarak Online alışveriş yapabilirsiniz. Resmi web sitesi, Venusayakkabi.com.tr’den de en son trend modelleri takip edip inceleyebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları