Vega Yazılım: Servisleri, Ürünleri, İletişim ve Müşteri Hizmetleri

Vega Yazılım: Servisleri, Ürünleri, İletişim ve Müşteri Hizmetleri Galeri

Yazılım, bilgisayarların neyi nasıl yapacağını söyleyen bilgisayar programlarıdır. Farklı görevler yapan elektronik aletlerin birbirleriyle iletişimini sağlayan, birbirlerini anlamasına olanak tanıyan makina komutlarıdır. Başka bir anlatımla, problemleri çözmek için bilgisayar dili kullanılarak yapılmış anlatımlar bütünüdür. Bilgisayarın beyni olan yazılım, donanımsal parçalara neyi nasıl yapacağına karar verir. Dünyada birçok firma, bu bilgisayar programlarının geliştirilmesi ve son kullanıcıya hazır hale getirilmesi için çalışmaktadır. Örnek verecek olursak en popüler iki firma Microsoft ve Apple'dir.Günlük hayatta kullandığımız işletim sistemleri olan XP, Windows 7, Vista, Word, Excel, Powerpoint, Frontpage diğer program çeşitlerindendir.

Vega Yazılımın Ürünleri ve Servisleri Sizi Kaliteye Davet Ediyor.

Vega Yazılımın Ürünleri ve Servisleri Sizi Kaliteye Davet Ediyor.

Yazılım satın alırken, size en uygun olanı ve gerçekten ihtiyacınızı giderecek bir program satın aldığınızdan emin olmalısınız. Gerçekten kullanılabilirliği kolay mı? Menüler arası geçişleri basit ve hızlı mı? Hatasız, problemsiz çalışıyor mu? En önemlisi satın aldıktan sonra yeterli teknik destek sağlanıyor mu? Vega Yazılım, portföyündeki geniş ürün yelpazesiyle birçok kurum ve kişilere hitap etmektedir. VegaWin Professional Plus ile orta boy işletmeler için finans ve stok işlemlerini hızlı ve kolay biçimde yapabilirsiniz. Perakende mağazalar geliştirilmiş Shopstar sayesinde peşin, kredi kartlı, taksitli, birden fazla mağazaya sahip firmalar için online uygulamalar, her mağaza ve kasa için ayrı ayrı uygulamalar yapılabilir. Kafe, restoran, bar gibi işletmeler için özel olarak tasarlanmış Şef'IM sayesinde el terminalleri ile birlikte hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Woow ile 200-300 tane şubenin işlemlerini tek server üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar. İnternetiniz olmasa bile offline bir şekilde veri aktarma, anlık fiyat belirleme, envanterinizi güncelleme ve düzenleme gibi çok farklı özellikleri bulunuyor. Şubelerin her birini ayrı ayrı ya da topluca sorgulama ve en önemli mağaza sektöründe ciddi sorun olan iade ve değişim işlemlerini de kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Vega Yazılım'ın bir başka ürünü olan Smart ise, tek düzen hesap işlemleri, personel,işletme ve beyanname gibi bir çok uygulamanın tamamını görmenizi sağlıyor.

Vega ile Kendinize Daha Fazla Zaman Ayırın!

Kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak, hesap işlemlerini daha asgari sürede halletmek ve karışıklıklara son vermek için Vega Yazılım'ı tercih edebilirsiniz. Sunduğu çok farklı programlar ile her kesime ve her soruna çare buluyorlar. Sizin için sıkıntı yaratan veya zamanını çalan işlemlerden kurtulmak için kısa sürede bir programa sahip olabilirsiniz. Elektronik, konfeksiyon, market, restoran, otomotiv, muhasebe ve daha bir çok alanda bir çok programı ile size destek veriyor. Çözüm ortakları ile herhangi bir problem esnasında size en hızlı şekilde yardımı ulaştırması da Vega Yazılım'ı tercih etmeniz için bir başka nedendir. Bu programları tercih ederek kendinize daha fazla zaman ayırmanız da pekala mümkün olacaktır. Basit kullanımı ve kolay kullanıcı ara yüzü ile bu programlar sizin için çekilmez görülen sorunları azami düzeyde azaltacaktır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları