Vatan: Firmanın Teknoloji Ürünleri ve İndirimli Fırsat Seçenekleri

Vatan bilgisayar Galeri

Teknolojik ürünleri saymakla bitmez. BU ürünleri çok çeşitli elektronik mağazalardan satın alabilirsiniz. Hayatımızı kolaylaştıran her türlü teknolojik ürünleri Vatan Bilgisayar mağazalarından da satın alabilirsiniz. Zincir mağaza Türkiye'nin en bilinen teknoloji mağazaları arasında bulunmaktadır. Mağazadan online olarak da çeşitli fırsatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Vatan Mağazaları Ve Teknolojik Ürünlerdeki Çeşitlilik

Vatan mağazalarında bilgisayar, yazıcı, telefon, ev elektroniği, spor malzemeleri, elektronik mutfak gereçleri, aksesuar malzemeleri gibi pek çok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Dev firmada piyasalarda yer alan markaların hemen hemen hepsini bulabilirsiniz. Zincir mağaza özellikle bilgisayar ürünleri ve yan malzemelerinin satışı konusunda son derece başarılıdır. Vatan mağazalarında dizüstü bilgisayardan masa üstü bilgisayarına kadar her markanın ürünü mevcuttur. 1983 yılında hizmet vermeye başlayan firmanın ilk mağazası İstanbul Taksim’de açılmıştır. Firmanın ikinci mağazası ise 2002 yılında kurulmuştur. Büyük bir hızla gelişmeye devam eden firmanın bu hızı hiç kesilmemiştir. Firma, zamanla daha da gelişerek arka arkaya yeni mağazalar açmıştır. Firmanın İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Ankara, Adana, Balıkesir, Çorum, Bursa, Antalya, Aydın, Afyonkarahisar, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Hatay, Diyarbakır, Denizli, Erzurum, Düzce, Kayseri, İzmir, Konya, Sivas, İzmit, Kütahya, Malatya, Osmaniye, Manisa, Muğla, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon illerinde mağazaları bulunmaktadır. Firmanın en çok satış mağazası ise İstanbul ve Ankara’da yer almaktadır. Zincir firma gerek müşteri hizmetleri gerekse de uzman ekibi ile pazar da dâhil olmak üzere haftanın her günü hizmet vermektedir.

Mağazalarında İndirimler Ve Online Fırsatlar

Zincir mağazanın ürünlerini online olarak da satın alabilirsiniz. Firmanın ürünlerini Vatanbilgisayar.com adresinden inceleyebilirsiniz. Kurumsal sitedeki ürünler bölümünde çok çeşitli seçenekleri bulabilirsiniz. Sanal sitedeki ürünler; alt başlıklar olarak bilgisayar, ev elektroniği, telefon, ofis ve sarf malzemeleri gibi kategorilere ayrılmıştır. Böylece aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün detaylarını inceleyerek satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşlemlerinizi sitede bulunan müşteri hizmetleri numarasını arayarak da yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden ürün detayları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aldığınız ürün ile ilgili şikâyetlerinizi yine müşteri hizmetlerine bildirebileceğiniz gibi, ürünlerin kullanım şartlarını da müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Vatan mağazalarında özellikle pazar günleri çeşitli indirimler uygulanmaktadır. Firmanın sanal mağazasında farklı ürünlerde farklı indirimler de uygulanmaktadır. Ayrıca sanal mağazadaki fırsatlar bölümünde de fiyatı düşen ürünleri bulabilirsiniz. Sitede yeni ürünlere de yer verilmiştir. Yeni ürünler bölümünde de mutfak ürünlerinden uydu alıcıya, mobil belleklerden, cep telefonlarına, taşınabilir bilgisayarlardan hesap makinelerine kadar çeşitli ürünleri inceleyebilirsiniz. Kurumsal sitede bulunan gelecek ürünler bölümüne tıklayarak da piyasaya yeni çıkacak ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sanal siteye üye olarak giriş yapabilirsiniz. Böylece mailize ve cep telefonunuza gelen kampanyalar ve fırsatlardan önceden haberdar olabilirsiniz. Sanal sitede; Maximum, Advantage, Bonus, Card Finans, Axess, World, Asya Card ve Paraf kartalarına çeşitli taksit seçenekleri de mevcuttur. Bazı kartlara çeşitli kampanyalar da uygulanmaktadır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları