Vatan Computer: Fırsat Ürünleri ve Sanal Alışverişlerde İndirimler

Vatan Computer’da Avantajlar Galeri

Vatan computer, Taksim Elmadağ'da 1983 senesinde kurulan Türkiye'nin ilk bilgisayar mağazasıdır. 2002 senesinde Cevizlibağ ve Topkapı'da, 2006 yılında İzmir'de dünyanın en büyük ve kapsamlı hiperstore'nu açtı. Sonrasında hiperstore'larına yenilerini ekledi. Ankara, Adana Seyhan, 2007'de Bursa, Konya, 2008 'de Antalya, Kayseri, Ankara Batıkent ve hemen hemen Türkiye'nin her yerinde mağazalar açmıştır. Mağaza sayısını gün geçtikçe arttıran Vatan computer, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Haftanın 7 gününde saat 10:00 ve 19:00 arasında, mağazalarda ortalama olarak 10 kişi, müşterilerden gelen sorulara cevap veriyor ve ürün satışını gerçekleştiriyor. Alışverişlerde gizlilik politikasına önem veren firma, müşteri bilgilerini kesinlikle başka kurumlarla paylaşmıyor. İnternet sitesinden yaptığını alışverişlerde, bilgilerinizi sadece kendiniz görebiliyorsunuz veya değiştirebiliyorsunuz. Üçüncü şahıslar kesinlikle bilgilerinize ulaşamıyor. Ödeme yaparken girdiğiniz kart bilgileriniz, 3D Secure yöntemi ile çalışmakta, bankanız ile sizin aranızda kalmaktadır. Kredi kartı ile ödemelerinizde kart bilgileriniz, kaydedilip, saklanmıyor. Gelişen teknoloji ve onunla birlikte gelen yarar ve zararlar ne kadar tartışılsa da, dünya çapında tüm insanlığı esiri altına almıştır. Artık bilgisayarın girmediği ev kalmamıştır. Bundan 40-50 sene öncesine kadar, cep telefonları, computerler, renkli televiyonlar sınırlı bir kitle tarafından kullanılırken, günümüzde ise artık büyük bir çoğunluk gelişen teknolojiye ayak uyduruyor.

Vatan Computer Ve Kaliteli Ürünler

Teknolojinin son hızla geliştiği günümüzde Vatan Computer, hiperstore mağazalarıyla her geçen gün müşteri potansiyelini arttırmaktadır. En son teknolojiyle donatılan ürünlerini geniş bir yelpaze içerisinde müşterilerine sunan Vatan, ülkemizde marka haline gelmiş firmalardandır. Satılan ürünler computer, fotoğraf makinesi, tüm ev elektronik eşyaları, ofis malzemeleri, telefonlar, aksesuarlar olarak bilinmektedir. Computerler geçmiş yıllara göre oldukça büyük bir evrim geçirmiştir. Masaüstü bilgisayarlar ilk çıktığında laptoplar hayal bile edilemiyordu. Günümüzde ise çıkan tablet pcler teknolojinin gün geçtikçe nereden nerelere geldiğinin açıkça kanıtıdır. Vatan markası, gün geçtikçe sektörde güvenin adresi olmuştur. Gerek mağazalardan, gerekse markanın internet sitesinden satın alınan ürünlerde bir hata oluşması durumunda yetkililer anında çözüme kavuşturmaktadır. Bu da markanın güvenilirliliğini artırmakta ve tüketiciler arasında prestij sağlamaktadır.

Online Satışta İndirim ve Hız

Vatan Computer’in online alışveriş sitesi, kullanıcıların çok kolay sipariş verebilmesi için hazırlanmıştır. Siteye üye olmayanlar online alış veriş sitesinde fiyat ve kampanya ilgili bilgilere ulaşabilmektedir. Ancak siteye üye olanlar çok kolaylıkla sipariş verebilirler ve alışveriş yapabilirler. Firmanın online alışveriş sitesinde mağazalarında bulunan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Üstelik bu ürünlerin tamamı online satışa özel indirimli fiyatlarla satılmaktadır. İnternet üzerinden verilen siparişler de adrese teslim edilmektedir ve bu teslimat için kargo ücreti ödenmemektedir. Yıl boyu indirim kampanyaları düzenlenen firmanın online sitesine üye olanlar, kampanyalardan haberdar edilmekte, aynı zamanda alışveriş imkanı verilmektedir. Bilgisayardan cep telefonlarına, monitörlerden bilgisayar parçalarına kadar her türlü ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz firmanın online alışveriş sitesi ve mağazaları, zaman zaman avantajlı kampanyalar hazırlamaktadır. Kullanıcılar, bu kampanyalardan satın aldıkları ürünleri de arızalı olması ya da beğenmemeleri dürümünde iade edebilmektedirler.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları