Vatan Bilgisayar Konya: Konya'daki Vatan Teknolojisi Ürün Fiyatları

Vatan Galeri

Vatan Bilgisayar, Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak 1983 yılında İstanbul Elmadağ’da kurulmuştur. Gelişen zaman içerisinde sunduğu ürünlere yenilerini de ekleyerek hizmet kalitesini artırmış ve güvenilir markalardan biri olarak tüketicilerin karşısına çıkmıştır. İlk il dışı mağazasını 2006 yılında İzmir’e açan firma, bu adımla birlikte Türkiye’nin merkezi noktalarına ulaşarak hacmini genişletmeye başlamıştır. Ankara’da açtığı dünyanın en büyük teknoloji mağazası adını alan şubesi de bunun en açık göstergesidir. Türkiye’nin merkezi noktalarından bir olan Konya’yı da ihmal etmeyen firma Vatan Bilgisayar Konya şubesini de açarak, buradaki tüketicilere en iyi fiyatı ve kaliteyi sunmayı amaçlamıştır.

Vatan Bilgisayar Konya Kule Site Karşısında

Vatan Bilgisayar Konya mağazası, birçok ziyaretçiden olumlu yorumlar almıştır. Sağlamış olduğu fiyatlar, kaliteli ve marka ürünler, yapmış olduğu kampanyalar ve daha birçok sürpriz buradaki tüketicileri memnun bırakmıştır. Bulunduğu mevkiye rağmen oldukça fazla ziyaretçisi olan mağaza, kalitesini de bu sayede göstermektedir. Bulunduğu yerde, tam karşısında bulunan Konya Kule Site alışveriş merkezinin içerisindeki elektronik mağazalara rağmen sürekli olarak cezp edici durmaktadır. Çünkü özellikle ülkemizde kaliteli ürünlerde düşük fiyatların dikkate alındığı düşünüldüğünde, bunun da sebebi ortaya çıkmaktadır. Ayrıca kendine özgü geniş mekânı ve güler yüzlü çalışanları da bunda etkili olmaktadır. Şehrin merkezi noktasında bulunması da mağaza için bir artı oluşturmaktadır. Tramvay, otobüs ve dolmuş hatlarının mağazaya yakınlığı buraya uğramak isteyenlerin işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ziyaretçilerinden tam not alan teknoloji hipermarketi mağaza, internet ortamındaki birçok yorumla da bunu göstermektedir. Ayrıca Vatan Bilgisayar’ın sürekli müşterilerinin bulundukları illerdeki mağazaları özellikle tercih etmeleri de firmanın kalitesini yansıtmaktadır. Çünkü hem hesaplı, hem kaliteli ürün almak, özellikle teknolojinin insan hayatını büyük ölçüde etkilediği bu günlerde kolay olmamaktadır. Ancak Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak yolan çıkan ve attığı büyük adımlarda marka olmayı başaran bu firma, bunun mümkün olduğunu açık bir şekilde göstermektedir. Piyasadan daha uygun fiyatları ve piyasadaki ürünlerin tamamını müşterilerinin memnuniyeti için düşük tutan ve bunda başarılı olan firma, yalnızca mağazaları değil, internet adresi üzerinden de rahat alışveriş imkânı tanımaktadır. Özellikle internetteki alışverişin hızlanmasıyla birlikte, buna da ayak uyduran firma, sunmuş olduğu bu hizmetle mağazalarındaki birçok kaliteli ve kampanyalı ürünü müşterilerine yerlerinden kıpırdamadan kolayca sahip olma imkânı sunmaktadır. Güvenilir bir sistem at yapısı ile bu hizmeti veren firma, bir kez daha kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır.

Online Olarak Teknolojik Ürünlerin Fiyatlarını Takip Edin

Bunların yanı sıra firma online olarak da alışveriş fırsatları sunması ile birlikte günde milyonlarca müşteriye ulaşmaktadır. Ulaştığı müşteriler her gün milyonlarca sayfasını gezerek ürünleri incelemekte ve diledikleri ürünleri zahmetsizce satın almaktadır. Hangi ilde, ilçede olursanız olun online alışveriş fırsatlarından sizler de yararlanabilirsiniz. Bunun yanında Konya, İstanbul gibi illerde bulunan mağazalarındaki ürünleri de online alışveriş mağazasında rahatlıkla bularak satın alma olanağına da sahipsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vatan Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları