Vatan Bilgisayar Adana: Mağazalar, İndirimli Ürünler ve Kampanyalar

Vatan Bilgisayar Adana: Mağazalar, İndirimli Ürünler ve Kampanyalar Galeri

Teknoloji her geçen gün ilerlemektedir. Sürekli yengi ürünler piyasaya sürülmektedir. Telefondan bilgisayara, fotoğraf makinesinden televizyona kadar birçok üründe en yeni modeller her geçen gün çıkmaktadır. Herkesin evinde birçok kişisel kullanımında ihtiyacı olan önemli ürünler vardır. Bu elektronik ürünler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Önceki yıllarda arkası tüplü kocaman televizyonlar evde büyük bir alan kaplardı. Şimdi incecik lcd televizyonların varlığı ve yokluğu belli bile değil. Çoğu duvara monta olan bu televizyonlar hem görüntü bakımından hem de estetik bakımdan göz doldurmaktadır. Bilgisayarlarda geçmiş yıllarda göre adeta evrim geçirmiştir. Masaüstü pcler ilk çıktığında leptooplar hayal bile edilemezken şimdilerde çıkan tablet pcler herkesi şaşırtmaya devam etmektedir. Teknolojideki bu değişim rüzgarı A’dan Z’ye tüm elektronik ürünlerde bu şekildedir. Çevirmeli eski büyük telefonları da antika dükkanlarında görür olduk. Eminim yıllar geçtikçe teknoloji son hız ilerledikçe şimdiki son model tüm elektronik ürünler de antika dükkanlarında yerine alacaktır. Evlerimizin olmazsa olmaz tüm bu elektronik ürünleri tek bir mağazada bulmanız mümkündür. Bu hizmete veren birçok firma vardır. Bu firmaların önde gelenlerinden birisi de Vatan Bilgisayar’dır. Vatan’da aradığınız her ürünü bulabilirsiniz. Hatta bu ürünlerin sarf malzemeleri de satılmaktadır. Vatan Bilgisayar birçok şehirde hizmet vermektedir. Büyüklüğü ve ürün çeşitliliği ile dikkat çeken mağazalarından birisi de Adana mağazasıdır.

Vatan Bilgisayar Adana

Vatan Bilgisayar Adana

Birçok ilde şubesi olan firma her geçen gün mağaza ağını büyütmektedir. Hemen hemen tüm şehirlerde mağazası olan Vatan Bilgisayar Adana’da da müşterileri ile buluşmuştur. Birçok marka ve ürün çeşidi ile tüm müşterilerini memnun eden marka, sürekli düzenledikleri kampanya ve indirimlerle de satış cirolarını artırmaktadır. Dönem dönem %25’e varan ve %50’ye varan indirimler düzenlemektedir. Tüm bu kampanyalarını televizyon ya da gazetede reklam vererek çoğu zamanda kendi internet sitesinde duyurarak herkesi alışverişe çağırmaktadırlar. Adana iki tane vatan mağazası vardır. Bu mağazaların adresleri şu şekildedir; Dr. Sadık Ahmet Bulvarı 54-A Seyhan/ADANA Tlf: 0322 247 22 66 diğer mağaza adresi ise; Turhan Cemal Beriker Bulvarı No:53 Seyhan Seyhan/ADANA Tlf: 0322 363 31 00 ‘dir. Tüm Adana’lıların büyük rağbet gösterdiği mağazada birçok ürün çeşitleri vardır. Bunlardan en çok talep gören ürünler ise; Leptooplar, cep telefonları, fotoğraf makineleri, navigasyon aletleri, lcd ve plazma televizyonlar, mp3 çalarlar, kişisel bakım aletleri gibi birçok markaın ürün çeşitlerini bulmak mümkündür. Vatan Bilgisayar Adana şubesi firmanın en çok satış elde ettiği mağazalardan birisidir.

Mağazalar, İndirimli Ürünler ve Kampanyalar

Birçok şehirde firmanın mağazaları vardır. Bunlardan bazı şehirler ise; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Balıkesir, Bursa, Erzurum, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Tekirdağ bazılarıdır. Yine bu şehirler harici birçok yerde satış mağazaları da mevcuttur. Firma kampanya üstüne kampanya düzenlemektedir. Bazen %25’e varan bazen %50 ye varan indirimlerle herkesi de memnun etmeye devam etmektedir. En son indirimli ürünler ise; Acer taşınabilir bilgisayar, Samsung Led Full Hd televizyon, Nikon d7000 fotoğraf makinesi şu an kampanya dahilinde indirimde olan ürünlerdir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Vatan Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları